Wiedźmin 3 patch 1.05 Bydlęce Siły Zbrojne bug + Mutagen Bug

+
Wiedźmin 3 patch 1.05 Bydlęce Siły Zbrojne bug + Mutagen Bug

Wraz z nowym patchem wpadły 2 duże bugi
1. Bydlęce Siły Zbrojne respią się w nieskończoność, zapewniając niezłą farmę mutagenów, składników achemicznych i XP [~27 poziom Czarta]
Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=vpAbR-GVxOU

2. Tworzenie mutagenu sprawia, że dostajemy informacje, że posiadamy już taki przedmiot i nie można tworzyć kolejnych mimo posiadania wymaganych składników
Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=dD1Om01rwSw
 
Last edited:
Przeciez to koszmarne niedopatrzenie, konieczny jest jakis hotfix i to zaraz bo nie mozna tworzyc nowych mutagenow. Bez tego buildy sa slabsze, czy ktos to wogole tetowal?!
 
Mój hotfix: wyrzuć mutagen, który już masz, stwórz następny. Da się ? :)

PS: wszyscy hejterzy, co to wiedzą najlepiej, niech się pochwalą pracą przy dużych projektach - w deweloperce/testach ... Społeczność prze jak pogięta na fixy, management prze w zespół, a to nie są warunki do pracy ...
 
Przestan sie podlizywac. Dali ciała przy osatnim patchu trzeba to szybko naprawic a nie czekac az wyjdzie kolejny duzy i tyle... Proste.
 
Otóż nie da się...
Przynajmniej u mnie. Nie mogę wyrzucić mutagenów, bo nie są w zakładce "Ekwipunek", tylko "Postać", a tam nie mam opcji "wyrzuć".
 
Otóż nie da się...
Przynajmniej u mnie. Nie mogę wyrzucić mutagenów, bo nie są w zakładce "Ekwipunek", tylko "Postać", a tam nie mam opcji "wyrzuć".
Mutageny da się wyrzucić. Wystarczy, że zrobisz to przez ekwipunek. Najpierw musisz zdjąć mutagen, jeśli jest założony, potem wejść przez ekwipunek i w 3 zakładce powinny być mutageny. Tyle że po wyrzuceniu takiego, komunikat nadal się pojawia. Hotfix byłby stanowczo potrzebny, chyba że to zamierzona zmiana, w co wątpię.
 
To, że mutageny trzeba wyrzucać aby tworzyć nowe mogę jeszcze przeboleć. Ale to, że po każdym wczytaniu gry aktywne mutageny przestaja dzialac i trzeba je zdejmowac i wrzucac w sloty ponownie to jest mega irytujące. Poprawcie to.
 
Ten Bug dotyczy również alkahestu, którego też nie mozna tworzyć ale ponoć mozna wytwarzac eliksiry z innych alkoholi np. krasnoludzkich - mam więc pytanie jak zamienić alkahest na krasnoludzki spirytus?
 
Last edited:
Top Bottom