Bug Buga Bugiem popycha

+
Bug Buga Bugiem popycha

Otóż znalazłem pare irytujących bugów mianowicie.
1.Ekwipunek nie wiem od czego to zależy ale czasami znika mi geralt chodzi mi o jego model co jest obok tych slotów na zbroje spodnie itp.
2.Druga rzecz to sterowanie nie wiem czemu ale czasami jakoś chyba częściej ostatnio niektóre przyciski nie odpowiadają np. chce jechać sprintem koniem naciskam dwa razy shift i potem trzymam i i tak nic sie nie dzieje załadowanie gry pomaga. Albo dzisiaj gdy robiłem questa na skellige misje z himem jak musiałem wrzucić miecz to morza to geralt nie chciał wgl zanurkować mimo ze pod nim nic nie było przycisk C od nurkowania nic nie dawał wczytanie dopiero pomogło. Niby to małe rzeczy ale okropnie irytujące bo nie sądze żeby każdy lubił wczytywać gre co bug.
3.Spadanie. Tutaj jest już ogromy absurd a mianowicie czemu geralt po spadku nawet z małej wysokości traci nawet połowe albo wiecej HP ? To bug czy tak ma być bo dla mnie absurdalne jest spaść z małej górki albo niskiej strzechy i prawie umrzeć już dziecko by sobie lepiej poradziło tak ma być czy oco tu chodzi ?
 
3. w momencie gdy spadasz z jakiejs wysokosci wcisnij przycisk skoku. Geralt w trakcie upadku przeturla sie amortyzujac upadek nie tracac praktycznie zadnych punktow zycia. to nie bug, to feature.
 
3. w momencie gdy spadasz z jakiejs wysokosci wcisnij przycisk skoku. Geralt w trakcie upadku przeturla sie amortyzujac upadek nie tracac praktycznie zadnych punktow zycia. to nie bug, to feature.
Trochę niepotrzebny ten feature. Gry takie jak GTAV przyzwyczaiły nas, że postać takie przewroty robi automatycznie...
 
Potwierdzam buga 1. Portret Geralta zniknał mi kiedy ulepszyłem zbroje rysztunku Gryfa mając ją na sobie.
Co do sterowania mam czasami problem z płotką która czasami strzela na mnie focha i dopiero po użyciu Aksji nie wiadomo dlaczego można używać sprintu.
 
Top Bottom