Kryształ z megaskopu Fiippy Eilhart

+
Kryształ z megaskopu Fiippy Eilhart

Podejrzewam, że jestem już przy końcówce mojej przygody, dlatego mam zapytanie. W kryjówce Filippy odnalazłem kryształ z jej megaskopu. Czy on jeszcze jakoś mi się przyda, czy była to jedynie alternatywa w zadaniu?

Rozumiem, że gdybym go wręczył Radowidowi straciłbym "sojuszniczkę", tak?
 
Mam takie niemiłe wrażenie, że jeśli nie oddałeś kryształu Triss, to Filippy się już nie spotka :( (ale mogę się mylić)

Ja odesłałem rudowłosą czarodziejkę do Koviru i teraz nie mam do kogo się z tym zwrócić, a nie wiem, czy Yennefer też może się tym zająć...
 
Oddanie kryształu Radowidowi nie ma wpływu na stosunki z Filippą. Swoją drogą, to da się owy kryształ dać Triss? Pierwsze słyszę.
 
Oddanie kryształu Radowidowi nie ma wpływu na stosunki z Filippą. Swoją drogą, to da się owy kryształ dać Triss? Pierwsze słyszę.

Pamiętam, że w zadaniu (po zabraniu kryształu) pojawiły się dwie opcje: "oddaj Radowidowi" albo "pogadaj z Triss". U mnie zbiegło się to w czasie z zadaniem z czarodziejami i nie zatrzymałem Triss, gdy była okazja. Potem opcja znikła i mogłem tylko pogadać z Radowidem. Nie wiem tylko, czy Triss pomogłaby odnaleźć Filippę, czy pojawi się ona i tak w trakcie rozwoju fabuły.
 
Możesz ten kryształ oddać Yennefer gdy się z nią zobaczysz. Oddać Triss mi się nie udało bo była misja z ewakuacją magów, a tam nie ma opcji na rozmowę z nią. Ot, zagadanie = początkowi questu a potem znika.
 
Może dlatego na to nie wpadłem, bo zawsze robiłem zadania poboczne dla Triss od razu w momencie kiedy się pojawiły. Następnym razem, jak będę przechodził grę, to zobaczę, aż jestem ciekaw, co wyjdzie z tego.
 
Jeśli nie oddacie kryształu ani Triss ani Yen to nic się nie dzieje. Można pójść do Radowida i powiedzieć mu, że w kryjówce Filippy nic nie było i zadanie jest wykonane.
 
Można też mu oddać kryształ i zarobić. Nie niesie to żadnych konsekwencji, ani Yen się nie obrazi, ani Radovid na nas nie spojrzy przychylniej ani Filippa nas nie przeklnie.
Generalnie wszyscy zainteresowani będą mieć to w dupie.
 
Co ciekawe, nawet jeśli nie oddamy Radkowi kryształu, to w misji z zamachem stanu, kiedy powiemy mu, że znaleźliśmy Filippę, on wtrąci coś pokroju "mam nadzieję, że tym razem nie przychodzisz z jakimś kryształkiem". Algorytmy coś niedorobiene.
 
Ja mu tego kryształu na złość nie dałem, widząc co jego siepacze wyprawiają na ulicach "wolnego miasta" Novigrad.
 
Nie ma opcji dialogowych z Triss i Yen o oddanie kryształu gdy się go zachowa i okłamie Radowida ( bynajmniej u mnie )
 
Redzi ustawili chyba jakiś limit czasowy z tym kryształem. Na pewno mogłem porozmawiać o krysztale z Yen na Skellige i CHYBA w Kaer.
Po bitwie już nie miałem tej opcji dialogowej.
 
Top Bottom