Wiedźmin 3: alchemia

+

Wiedźmin 3: alchemia

  • W1 (z bazami, dominantami i eksperymentowaniem)

    Votes: 234 47.3%
  • W2 (z piciem w zestawach i negującymi się efektami)

    Votes: 17 3.4%
  • Obecne W3 (z autouzupełnianiem i stopniowaniem eliksirów)

    Votes: 131 26.5%
  • Coś pomiędzy W1 i W2

    Votes: 90 18.2%
  • Nie mam zdania

    Votes: 23 4.6%

  • Total voters
    495
Masz na myśli receptę? Bo białej mewy kupić raczej nie można, tylko samemu wykonać.

Ta, tylko do Białych Mew trzeba wykupywać wszystko, co karczmarze mają na stanie, bo na jedną trzeba mieć 1x nalewkę z mandragory, 1x redańską żołądkową mocną i 1x wiśniówkę na spirytusie... Swoją drogą, taka mieszanka zwaliłaby z nóg niejednego Rosjanina :p
 
Pytanie po części związane z olejami, więc mam nadzieje, że właściwy temat :D
Czy jest jakiś olej, który ma wpływ na wojowników dzikiego gonu i samego Eredina? Na króla gonu używałem wyśmienitego oleju na istoty magiczne i walka na poziomie krew, pot i łzy była bardzo krótka i łatwa, więc może zadziałał. Jeśli tak to trochę dziwne, tak samo jak fakt walczenia z nimi mieczem srebrnym, przecież to elfy.

Tak na Dziki Gon działa olej na istoty magiczne.
 
Poszłem na starcie z Archegryfem na 48 poziomie, aby zobaczyć jak alchemia go zniszczy no i co ja moge powiedzieć sama walka raptem kilkanaście sekund trwała.
Nawet jeżeli ktoś zaraz powie no ale z taką ilością życia to co za problem. Nawet jak naprawią te kumulacje życia to i tak będzie można wycigągnąć na ścieżce Alchemii duże ilośći zycia (16000-18000 na pewno a to jest wystarczająco dużo) Odwar z Archegryfa jest przepotężnym opalaczem obrażeń i bardzo przyspiesza ubicie przeciwnika.
Zresztą co ja się będe rozpisywał te nagranie mówi wszystko (i nawet bez wyśmienitego oleju na hybrydy)


[video=youtube;-h1va0jhshY]http://www.youtube.com/watch?v=-h1va0jhshY[/video]



I kolejny raz AJ nie ma racji z Alchemią

Podejrzewam że nie była alchemia atrakcyjna dla niego z powodu opisów umiejętnośći ograniczających się do często zmiany % także przejrzystośc tych opisów umiejętności może być dla niektórych zbyt mała. Zapewne stąd marginalizacja alchemii przez niektórych
 
Last edited:
Mam pytanie - robiłem sobie radośnie średnie i większe mutageny z mniejszych. Po patchu 1.05 nagle kiedy zrobię jeden mutagen średni "receptura" na mutagen średni ukazuje się w formie "masz już ten przedmiot" i nie mogę z niej skorzystać ponownie, ergo nie mogę sobie zrobić trzech średnich żeby zrobić większy. Czy to bug, czy zaplanowane działanie? Jeśli tak ma być, to skąd wziąć więcej średnich mutagenów do przekształcenia na większy?
 
@froget67
Jakim cudem masz ponad 8 tysięcy obrażeń mieczem srebrnym, skoro ja na tym poziomie z najlepszym mieczem, setem kota z bonusem i 2/4 szermierki czyli 2 * 60% z mutagenów miałem może 2 tysiące? To się w pale nie mieści, albo masz jakieś haxy.
 
Ktoś mi powie skąd wytrzasnąć jad endriagi potrzebny do ulepszenia Zamieci? Tylko nie mówcie, że z endriag. Tyle tego dziadostwa wybiłem i częstują mnie zwykłym jadem. Z gniazd też nie wypada.

Spróbuj powalczyć z trutniami endriagi jeśli endraga wojownik tego nie oferuje. Znajdziesz ich na Skellige.

Sęk w tym, że walczyłem chyba ze wszystkimi możliwymi odmianami, tj. robotnicami, wojownikami oraz trutniami. Nie ważne czy w Velen, czy na Skellige. Poziom potwora nie ma znaczenia.
 
Last edited:
Hej.
Potrzebuję Cienistego Pyłu. Wiem, że dropi z Północnicy, tylko że.... gdzie one są?
Jedną upolowałem ze zlecenia wiedźmińskiego, na drugą trafiłem przypadkiem w nocy, na polu w okolicach Novigradu.
Macie jakieś pomysły?
 
Potrzebuję Cienistego Pyłu. Wiem, że dropi z Północnicy, tylko że.... gdzie one są?
Szukaj na polach pod Novigradem. Spotkałem tam kilka.

---------- Zaktualizowano 10:57 ----------

A jak jedną zabijesz to czekaj do następnej nocy. Co jakiś czas się tam respią.
 
@froget67
Jakim cudem masz ponad 8 tysięcy obrażeń mieczem srebrnym, skoro ja na tym poziomie z najlepszym mieczem, setem kota z bonusem i 2/4 szermierki czyli 2 * 60% z mutagenów miałem może 2 tysiące? To się w pale nie mieści, albo masz jakieś haxy.
Żadne kody prędzej bład, miałem z wyśmienitym setem kotem obrażenia normalne (2400) gram sobie gram wpada mi poziom 30 wchodzę w zakładkę postaci a tu nagle obrażenia nie wiadomo skąd 6000 ! pojęcia niemam.
Coś cienko grałeś jak nie mogłeś 2000 przebić, ja właśnie z wymienitym zestawem kota + wyśmienity grom miałem obrażenia ponad 2400, więc pewno z wszystkim topowym bym przebił 3000 jak nic tylko coś się pochrzaniło i dobiłem do ponad 8000.
 
Coś cienko grałeś jak nie mogłeś 2000 przebić, ja właśnie z wymienitym zestawem kota + wyśmienity grom miałem obrażenia ponad 2400
Mówiłem "około", poza tym tyle miałem w bazie, nie mierzyłem ile wyjdzie z gromem lub odwarami. Zresztą Twój przykład jest średnio trafiony, skoro ewidentnie widać bugi. Z czymś takim można by Eredina pokonać w 5 ciosów.
 
Mówiłem "około", poza tym tyle miałem w bazie, nie mierzyłem ile wyjdzie z gromem lub odwarami. Zresztą Twój przykład jest średnio trafiony, skoro ewidentnie widać bugi. Z czymś takim można by Eredina pokonać w 5 ciosów.
Padł po 13 ciosach, ale to nie były czyste trafienia, teraz przechodzę drugi raz z ciekawości, czy znowu wykręce takie obrażenia (czy już to naprawili) oraz czy HP już się nie kumuluje do takich wartości. Więc drugie przejście da mi odpowiedź czy to bug czy jakiś rodzaj braku balansu.
 
Więc drugie przejście da mi odpowiedź czy to bug czy jakiś rodzaj braku balansu.
Kończyłem grę 2 razy i żadnego skoku po 30 poziomie nie uświadczyłem. Na sucho w szermierkowym buildzie oscylowałem w granicach 2k dmg. Zarówno w secie kota, wilka, czy niedźwiedzia.
 
Zrobiłem sobie reset umiejętności i poszedłem w alchemię i teraz mam jakiś bug, przez który grać się odechciewa. Mam ponad 39000 hp i prawie 7000 i 4500 ataku mieczami przy 26 levelu. Zrobiłem reset jeszcze raz ale dalej jest to samo. Co robić, żeby HP i siła ataku wróciła do normalnej wartości?

http://i61.tinypic.com/2hohi6d.jpg
 
Last edited:
Gdzie można zdobyć przepis na ulepszoną Jaskółkę? Znalazłem już receptę na wyśmienitą, ale nie zrobię jej bez ulepszonej. Zielarz w Novigradzie niestety nie ma...
 
Top Bottom