Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Kot na ostatnim poziomie wygląda dobrze. Mi niestety niedźwiedź na ostatnim poziomie nie zbyt przypadł do gustu, czekam na nową zbroję z DLC zapowiada się w miarę ok, po za tymi rękawami.
 
Co do setu niedzwiedzia, to ta chusta wola o pomste do nieba, zaslania swietnie wygladajacy kolnierz a takze medalion! Daloby rade przerobic model tej zbroi i bylaby super.
 
Last edited:
A mi akurat się ta chusta podobała. Ogólnie wg. mnie ostatni poziom niedźwiedzia wyglądał najlepiej ze wszystkich pancerzy(no poza zbroją początkową). Z kota 1 poz. nie był zły, ale z każdym kolejnym było gorzej, gryfa nie skomentuje.
 
Set Nilfgaardzki wygląda... bardzo ładnie. Jeden z lepszych pod względem wyglądu w grze. Wreszcie coś normalnego. Szkoda jedynie, że na mój poziom już jest dosyć słaby.
 
Te wszystkie pancerze nie byłyby jeszcze takie złe gdyby nie ten bebzon wszechobecny. Nie wiem na prawdę co mogło kierować kimś kto to tworzył.
 
No tak. Co się podziało z tymi płaszczami i kurtkami z artbooka?

Zamiast z tego z Wiedźmina możemy sobie paladyna zrobić.
 
OMG!! Co za świetna wiadomość! Zapewne nie tylko dla mnie, z 10minut temu jadę sobie do kupca w Białym Sadzie na 29lvlu a tu... TEMERSKI RYNSZTUNEK NA 29 z podkręconymi statami! ^^ jaram się, kolega wyżej dobrze prawił!
:victory:
 

Attachments

  • witcher3 2015-06-07 20-08-41-16.jpg
    witcher3 2015-06-07 20-08-41-16.jpg
    124.5 KB · Views: 68
To od którego poziomu ten set się w końcu skaluje?
Bo jeżeli mi ktoś powie, że jedną czwartą gry przelatałem w gryfie, drugą w kocie, i dopiero na endgame dorwałem ostatni tier tegoż - a to wszystko niepotrzebnie, to się zdenerwuję.
 
To od którego poziomu ten set się w końcu skaluje?
Bo jeżeli mi ktoś powie, że jedną czwartą gry przelatałem w gryfie, drugą w kocie, i dopiero na endgame dorwałem ostatni tier tegoż - a to wszystko niepotrzebnie, to się zdenerwuję.

Ja jestem na 11 lvl, to mogę się kopnąć do Białego Sadu i sprawdzić, czy pojawiła się lepsza wersja od tej którą kupiłem chyba na 3-4 lvl. Ale to jutro dopiero, bo dziś już raczej nie pogram. Też mi ta temerska kurta jak do tej pory najbardziej przypadła do gustu. O tej nilfgardzkiej chyba @Rustine pisał, że skaluje się po osiągnięciu 30 lvl. Ale tego sprawdzić jeszcze nie mogę :).
 
Last edited:
Mi się poza początkowym, podobał pancerz Freyi, ale później przerzuciłem się na spodnie i kurtkę z ostatniego poziomu kota, bo najbardziej przypadła mi do gustu (te długie w ogóle do mnie nie przemawiały). Szkoda, że nie dali żadnego mocnego pancerza ze szkoły wilka w stylu pancerza początkowego ;) Choć ta temerska też jest niczego sobie (ale kupiłem ją dopiero pod koniec gry).

Oznaczam spoilerami, ale nie ma tam nic o misji ani fabule, tylko screen samego Geralta z Płotką.

To cały ekwipunek temerski (wygląda fajnie, tylko te statystyki szczególnie dla konia zaniżone)

Tu większość ze szkoły kota + najlepsze dla konia, jakie znalazłem (jak chodzi o statystyki)


I końcowy wybór, bo to kompozycyjnie aktualnie najbardziej mi przypadło do gustu, a jestem na etapie grania drugi raz więc już bardziej dla zabawy.
 

Attachments

  • wiedzmin_zbroje_1.jpg
    wiedzmin_zbroje_1.jpg
    226.4 KB · Views: 361
  • wiedzmin_zbroje_2.jpg
    wiedzmin_zbroje_2.jpg
    228.8 KB · Views: 126
  • wiedzmin_zbroje_3.jpg
    wiedzmin_zbroje_3.jpg
    229.3 KB · Views: 111
Szkoda, ze dla mnie tylko jedna zbroja wyglada 'kanonicznie' czyli pierwsza zbroja rynsztunku niedzwiedzia (a brak brody to juz opcjonalnie - i tak odrosnie. Miecze tez sa najlepsze jezeli chodzi o wyglad, pozniejsze ulepszenia wygladaja gorzej. Od biedy mozna sobie wyobrazac, ze to glowy troche bardziej spasionego wilka...
PS. Jezeli ktos uzywa konsoli i przechodzi gre np drugi raz jak ja, to jest pewien kod: additem('Autogen Armor') dodaje to dopasowana do naszego poziomu startowa zboje, dziala tez z reszta ekwipunku (Boots, Gloves czy Pants), male a cieszy.
 

Attachments

  • witcher3 2015-06-12 01-01-15-65.jpg
    witcher3 2015-06-12 01-01-15-65.jpg
    175.8 KB · Views: 664
Last edited:


Naprawdę warto było umieszczać rynsztunek szkoły wilka miesiąc po premierze? Po prostu poczekam do końca roku, aż gra będzie kompleta i wtedy zagram drugi raz. Większość ludzi przeszła grę, a tutaj najważniejsze rzeczy miesiąc po premierze są dodawane :p Powiedzcie mi jeszcze, że Aerondight, który Geralt powinien posiadać od początku będzie w ostatnich dodatkach, albo w ogóle będę musiał wgrać moda na niego.
 
@makmakp

Wydaje mi się, że nie trzeba od razu dopisywać teorii spiskowych o wycinaniu gry. Rynsztunek wilka powinien być wyjątkowy i może chcieli włożyć w niego więcej pracy?
 
Oby wyglądał dobrze. Ciekawe, czy też będzie miał poziomy ulepszeń. Jak nie, to pewnie znowu dostaniemy rynsztunek na mały poziom...
 
Chcieli zmusić ludzi, żeby korzystali z różnych zbroi, bo jakby rynsztunek ze szkoły wilka był od początku, to nikt nie grałby niczym innym :p Jak robie misje z innymi wiedźminami, to po prostu widać jak na dłoni, że zbroje kota, niedźwiedzia i gryfa nie pasują do wiedźminów. Geralt kupował kurtkę w Novigradzie i było dobrze, a tutaj nie mam takiej możliwości.
 
Top Bottom