[SPOILER] Postacie w Kaer Morhen

+
Dijkstra w jakis sposob pomaga, np wysylajac ludzi albo cos? Mi odmowil, poniewaz zawiodlem go podczas jednego z zadan.
 
Jeśli podczas wykonywania misji pobocznej z Letho w Velen nie posłałem go do Kaer Morhen ( Mówił coś o wyjeździe do Zerrikanii) , to czy i tak pojawi się w warowni?
 
Last edited:
Pytam się, bo niekiedy nasze decyzje w Wieśku są i tak bez znaczenia. Dla przykładu w jedynce i w dwójce wspierałem Scoia'tael, a i tak w następnych częściach nie spotkałem ani Yaevinna, ani Iorwetha :p
 
Gdzies znalazlem, ze daje wsparcie finansowe, moze ktos potwierdzic?

Moge to potwierdzić
Mówi coś o tym, że Kaer Morhen leży poza jego strefą wpływów i daje Geraltowi 1000 koron + kilka kamieni runicznych
 
Last edited:
A miał ktoś sytuację, w której nie było Roche'a i Ves, a Letho w Kaer Morhen był? Gdzieś czytałem, że wtedy jakiś dialog między wiedźminami ze szkoły wilka i Letho się wywiązuje. Postaram poszukać tego na yt.
 
Mnie ciekawi kto ratuje Lamberta z ciezkiej sytuacji po zamknieciu bramy, kiedy Keiry robi za szaszłyk.
 
Mnie ciekawi kto ratuje Lamberta z ciezkiej sytuacji po zamknieciu bramy, kiedy Keiry robi za szaszłyk.
musimy sami go obronić, a jeśli tego nie zrobimy na czas, lambert ginie
sorry za odkop, ale moze sie komus to przyda ;p
 
Top Bottom