CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

+
CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

Tak się zastanawiam po której stronie konfliktu się opowiedzieć ? Doradzcie.PS. Czy wybór ma jakieś poważne konsekwencje ?
 
Wiedzmin to gra 17+... Co za pytanie, zakon to USA, wiewiurki to Bin Laden, a neutralnosc to chyba wiesz co oznacza. Jesli pomagasz wiewiorka nie lubi cie zakon i vice versa. A neutralnosc sprowadza sie do omijania questow wiewiurek i zakonu. Ksiazkowy Geralt jest neutralny, oplacalnosc decyzji jest podobna, wszystko ma swoje plusy i zalety. To gra RPG, sam zdecyduj co bys zrobil.
 
Tak naprawde najlepszy wybor to ten zgodny z twoimi zasami :]I nie porównywałbym Zakonu do USA i Wiewiórek do terrorystów... w końcu ci, co skończyli grę wiedza, że było zło...i większe zło :)
 
Gówno tam geralt jest neutralny. Geralt jest mutantem. i tak po prawdzcie popiera nieludzi. Może nie wiewiórki, ale krasnali jak najbardziej. Niby dlaczego w książce zginął. Aczkolwiek powinna być 4 opcja. Nie neutral ale interesy kaer moer. Do cholery od tego zależy przetrwanie wiedźminów.Ja osobiście jestem raczej neutralno pro nieludzki. Ten zakon to jakimś faszyzmem mi zajeżdza :)
 
też wybrałem drogę neutralności, ale nie wiem czy w następnym podejściu do gry nie zmienię swojej drogi. Mam wrażenie ze za dużo questów mnie omija
 
kuna said:
Wiedzmin to gra 17+... Co za pytanie, zakon to USA, wiewiurki to Bin Laden, a neutralnosc to chyba wiesz co oznacza. Jesli pomagasz wiewiorka nie lubi cie zakon i vice versa. A neutralnosc sprowadza sie do omijania questow wiewiurek i zakonu. Ksiazkowy Geralt jest neutralny, oplacalnosc decyzji jest podobna, wszystko ma swoje plusy i zalety. To gra RPG, sam zdecyduj co bys zrobil.
Gra jest sklasyfikowana jako: MATURE czyli 18+ kochane dzieci.Jest dla dorosłych.Jeśli podejść materialistycznie to opłaca sie być neutralnym - Zdobywana w akcie IV / V zbroja Kruka jest jajbardziej wypasiona dla postaci neutralnej.
 
boracki said:
boracki said:
Wiedzmin to gra 17+... Co za pytanie, zakon to USA, wiewiurki to Bin Laden, a neutralnosc to chyba wiesz co oznacza. Jesli pomagasz wiewiorka nie lubi cie zakon i vice versa. A neutralnosc sprowadza sie do omijania questow wiewiurek i zakonu. Ksiazkowy Geralt jest neutralny, oplacalnosc decyzji jest podobna, wszystko ma swoje plusy i zalety. To gra RPG, sam zdecyduj co bys zrobil.
Gra jest sklasyfikowana jako: MATURE czyli 18+ kochane dzieci.Jest dla dorosłych.Jeśli podejść materialistycznie to opłaca sie być neutralnym - Zdobywana w akcie IV / V zbroja Kruka jest jajbardziej wypasiona dla postaci neutralnej.
A tu się nie zgodzę. IMHO to Zakon ma najbardziej pakerską. Ale to i tak zależy od stylu grania każdego gracza.
 
Jaki problem w ogóle...przejdź sobie 3 razy i już...ja skończyłem jako neutral,teraz stanę po stronie elfów :) nie ma co doradzać :)
 
hunterbarw said:
Jaki problem w ogóle...przejdź sobie 3 razy i już...ja skończyłem jako neutral,teraz stanę po stronie elfów :) nie ma co doradzać :)
Ja odwrotnie, zakończyłem po stronie elfów a teraz próbuje pozostyać neutralny. :) Cała frajda w tym żeby samemu zdecydować co dalej, a potem ocenić konsekwencje. 8)
 
Ja tez skonczylem jako neutral teraz stane po stronie "prawych i sprawiedliwych" chedozonych rycerzy ktos spyta dlaczego "bo lubie" (jak mawia dziadek) Zygfryda A elfia sprawa i tak jest przegrana chocby ze wzgledu na tempo rozrodu ;D Co nie przeszkodzi mi w kolejnej odslonie powalczyc o te przegrana sprawe i to jest w tej grze piekne moge zagrac kilka razy i zawsze moge dokonac innych wyborow i ponosic ich konsekwencje jak ktos to juz ladnie i lapidarnie rzekl> A jesli chodzi o oplacalnosc to chyba jedynym miernikiem moze byc zbroja a ta od elfow to sux na maxa ten gnomi rzemieslnik to partacz nad partacze moim zdaniem najlepsza jest zakonna ale niewiele jej ustepuje neutralna.
 
Nie ma dobrej podpowiedzi... niestety... trzeba wybrać mniejsze zło, a to rzecz dosyć względna i indywidualna...
 
ta gra jest tak wymyślona żeby nie było odpowiedzi Białych i Czarnych... są Szare, każda strona ma swoje racje i nieracje... Musisz wybraćz własnym sumieniem
 
A ja jestem neutralny i dobrze mi... nie mieszam sie w sprawy obcych... Geralt jest wiedźminem - mutantem... Czlowiekiem to on nie jest, racja, ale przynajmniej gdy podniesie głowę widzi więcej niż krocza ludzi w koło, więc... ^^
 
Wybrać strone sam musisz młody padaw... kurcze nie ta bajka. Nikt Ci nie podpowie - to Twoja decyzja. Co do bycia neutralnym.."Być neutralnym to jak siedzieć okrakiem na szczycie palisady, Żadna ze stron Ci nie ufa." - tak to okreslił pewien mądry krasnolud.I ja mu wierze.
 
apropos tego wyboru ... gdzie jest obóz elfów ??? :] przelazłem całe bagna wzdłuż i wszerz i nic. Znalazłem tylko obóz Zygfryda. Elfów chciałbym znaleźć tez bo mam dla jednego przesyłke od Vivaldiego ( wczesniej ten elf był z druidami ale juz go tam nie ma ;/ )
 
Top Bottom