Bug - "Samosąd"

+
Bug - "Samosąd"

Witajcie.
Mam bug w tym pobocznym zadaniu - otóż nie ma przy znaczniku "Aleja wisielców'" NPC, które zaczynają zadanie, czyli chłopów próbujących zatłuc tam kogoś. Niedługo mam zadanie głowne, które mi zablokuje już całkowicie wykonywanie zadań tych na drogach. Muszę jakoś się z tym uporać, ale nie wiem jak. JEst jakaś komenda w konsoli na przywanie NPC, z którym pogadam i zaliczy mi zadanie?
Zależy mi na tym, gdyż chce ukończyć grę w 100%, bo nie będe miał czasu na uknczenie jej 2 raz. Zwiedzając za 1 razem to miejsce nikogo tam nie było, teraz takze nikt się nie pojawia.
Pozdrawiam
 
Zadanie Samosąd.... jak w tytule :D Jest ono na poludniowy zachód od kasztelu Wrońce. Chłopi chcą zabić kogoś, za to że chyba świnie chciał kupić od nich.

Oglądałem, jak pisałem w temacie - niedługo mam zad. główne, które zablokuje wszystkie zadania, które nie zrobie (te, które znajduje się podczas podróży na szlaku). Wiec muszę czekać na patcha, albo użyć jakiegoś cheatu jak można i przejść... bo inaczej nie ukończe już na pewno/
 
Last edited:
Ogólnie zamknięcie fabuły nie uniemożliwia zrobienia tego rodzaje qestów. Raczej nie można zrobić qestów związanych z postaciami głównymi bo np komuś się umrze. Po zamknięciu fabuły normalnie możesz grać i robić znacznki (wiem co mówie już raz przeszedłem)
 
Komunikat jest nawet, jak płyniesz na wyspę MG(...), że częśc zadań stanie się niedostępna. Właśnie to będą takie, jak ten "Samosąd", dlateog chcę go zrobić...
 
Jak chcesz to poczekaj troche bo teraz właśnie płynę na wyspę mgieł po powrocie zobacze czy jest ten qest bo chyba nie robiłem go jak teraz przechodziłem. Dam znac.
 
Troche to zajeło na drodze ku zagładzie - nie mam tego qestu, nie wiem czy był czy nie ale teraz go nie ma (pusto, nie ma npców)
 
Ech, trzeba czekać do patcha. Gram na 100%. Za ten czas znajdę cały set wilka z ulepszeniami. Szkoda, że nie można użyć kodu na przywanie właściwego NPC i porozmawianie.
 
Top Bottom