Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Ja bym chciał w nastepnym patchu aby wprowadzili mozliwosc zakupu karty do gwinta jaskier bo u Vegelbudow miałem słabe karty i nie dało sie wygrac karty a wydaje mi sie, ze własnie tylko tej jeszcze nie mam. Niestety konsola, ktora umozliwia dodawanie kart nie działa na wersji 1.06 a nie wiadomo kiedy i czy wydadza pod ta wersje

Edit: jednak znalazłem pod wersje 1.06, dodałem milve i Bruxa oraz Jaskra i Krabopajaka i zadanie ukonczone, ciekawe gdzie tego krabopajaka przegapiłem
http://www.nexusmods.com/witcher3/m...mods.com/witcher3/ajax/modfiles/?id=143&pUp=1

no coz nie lubie takich sposobow ale nie miałem wyboru a jak wyjdzie NG+ to nie zamierzam sie juz w gwinta bawic, teraz sie pobawie czekajac na jakas dodatkowa misje w DLC ;) sprawa załatwiona wiec jak wpadnie jakis mod to moze ten komentarz usunac a jak nie wadzi to niech zostanie :p
 
Last edited:
-Pierceval Schittenbach (zrobiłbym z niego szpiega, w kocu robił w książce niejako za zwiadowcę)
IMO od prowizorycznego zwiadowcy do szpiega jest daaaaaaaaaaleka droga więc trochę by tam nie pasował.

-Calanthe (naturalnie karta bohatyra, dyszka pkt)
Królowa jako karta bohatera? Nie widzi mi się to.

-Codringher i Fenn (mogliby być razem na jednej karcie. Karta bohatera, 0 pkt, szpiedzy oczywiście. Muszą być dokoksowani, a co)
Dijkstra i Talar mogliby się obrazić, w sumie do Dijkstra powinien być obrażony, że karta z jego wizerunkiem jest gorsza od karty z wizerunkiem Talara, przecież Dijkstra to gruba ryba wśród szpiegów a Talar to w sumie w W3 jego pomagier. Codringher i Fenn byli dość dobrzy, ale dali się załatwić jak amatorzy.
-Vilgefortz (10 pkt na pewno, karta bohatera)
Mu koniecznie 15 trzeba, skoro Geralt miał 15 on też mieć powinien.
 
Mozecie mi powiedziec u ktorych sprzedawcow (od Hattoriego juz mam) moge nabyc te mapy ze schematami ulepszen szkoły wilka? mam to zwykłe, mam ulepszenie I i ulepszenie IV ale nie mam ulepszenia II i III bez ktorych nic nie zdziałam bo sa wymagane by zrobic to ostatnie. Mogli to dac u jednego a nie trzeba latac po wszystkich

EDIT

No to fajnie hahahahah, w Kaer Muire
wszyscy nie zyja (zabilismy ich z myszoworem w misji kamien słoneczny)
czyli sprawa sie rypła bo ulepszenie III zapewne tam było :D
 
Last edited:
Nie wiem czy już było bo nie czytałem pozostałych stron z postami ale jak myślicie jest szansa na DLC w Kovirze ? Jest strasznie dużo nawiązań do tego miejsca , nawet po ukończeniu jednego z questów mamy zgłosić się po nagrodę właśnie w Kovirze. Co o tym sądzicie ?
 
IMO od prowizorycznego zwiadowcy do szpiega jest daaaaaaaaaaleka droga więc trochę by tam nie pasował.
Oj tam, to tylko karty, parę rzeczy można nagiąć. Shilard chyba też nie był szpiegiem, a ma taką funkcję w kartach.

Chyba, że specjalnie dla Percivala zrobią nową umiejętność związaną z majsterkowaniem, machinami oblężniczymi którym dodawałby punkty albo coś w tym guście.

Królowa jako karta bohatera? Nie widzi mi się to.
To jak, Calanthe, potężna i szanowana Lwica z Cintry miałaby być zwykłą kartą? :p Królowa czy nie, każda postać może mieć kartę bohatera, wyżej to już tylko dowódca talii, ale tę rolę w Królestwach Północy ma już zaklepaną Foltest.


Codringher i Fenn byli dość dobrzy, ale dali się załatwić jak amatorzy.
Może i tak, ale mimo wszystko byli klasą samą w sobie, potrafili dokonywać rzeczy których nikt inny dokonać nie umiał, było to dobrze zaznaczone w książce. Dlatego jak dla mnie zasługują na mocną kartę.

Mu koniecznie 15 trzeba, skoro Geralt miał 15 on też mieć powinien.
Z tymi punktami to w sumie nie chodzi nawet o samą siłę / skuteczność, a rolę postaci w fabule. Taka Ciri dostała 15 punktów chyba tylko dlatego, że jest drugą główną bohaterką w książkach / grze i w ogóle jest super ważna. Gdyby nie jej umiejętność teleportacji to dałbym jej może max 8 punktów. W walce mieczem, a tylko tak potrafi walczyć, nie dorównuje IMO takiemu Geraltowi ani trochę. Znaczy, jeśli mowa ogólnie o uniwersum, bo w W3 tak ją dokoksowano, że szkoda gadać.

No, ale jak się głębiej zastanowić to faktycznie można by Vilgiemu dać te 15 punktów.
 
Główna mapa jest tak skonstruowana, że można dodać wiele lokacji więc może i Kovir dodadzą. Moim zdaniem powinni dodać Vergen z 2 i Odmęty z 1 wiele postaci by wróciło, a co ważniejsze widać by było jak na te miejsca wpłynęły decyzje gracza z W1 i z W2.
 
Główna mapa jest tak skonstruowana, że można dodać wiele lokacji więc może i Kovir dodadzą. Moim zdaniem powinni dodać Vergen z 2 i Odmęty z 1 wiele postaci by wróciło, a co ważniejsze widać by było jak na te miejsca wpłynęły decyzje gracza z W1 i z W2.
Odmęty? Po co? Tam nie ma nic ciekawego.
A Vergen jest pod okupacją Nilfgaardzką, więc wybory są raczej nieważne.
 
Jestem ciekaw jak będzie wyglądał alternatywny strój/wygląd Ciri...Swoją drogą chętnie bym zobaczył opcjonalną zmianę wyglądu dla Eredina taką jak w zwiastunie VGX :) Mogli by też dodać ten płaszcz jak w trailerze XD
 
Jestem ciekaw jak będzie wyglądał alternatywny strój/wygląd Ciri...Swoją drogą chętnie bym zobaczył opcjonalną zmianę wyglądu dla Eredina taką jak w zwiastunie VGX :) Mogli by też dodać ten płaszcz jak w trailerze XD

Jeśli dosyć szybko wyjdą narzędzia, to będzie pewnie można jakoś skombinować łeb Eredina ze zbroją zwykłych jeźdźców/Nithrala, bo oni odziedziczyli po starym Eredinie model ciała i te niby płaszcze/długie wstęgi na ramionach.
 
Jest jakiś informacja kiedy wkoncu będzie dostępny nowy patch (1.05) i zeszłotygodniowe dodatki na ps4? Nie ze się czepiam bo wiem ze są darmowe ale kurcze trochę przegięcie ze trzeba tyle czekać...
 
Top Bottom