[BUG] Błąd podczas zadania "Polowanie na czarownice"

+
[BUG] Błąd podczas zadania "Polowanie na czarownice"

Witam. Mam problem z grą podczas zadania "Polowanie na czarownice".
Podczas rozmowy z Keirą, gdy Geralt wypowiada kwestię: "Keira Metz w samym sercu...." gra wychodzi do pulpitu i tak jest za każdym razem.
Gra zaktualizowana do patch'a 1.5, mój sprzęt:
MSI GE70 , Intel Core i7 4700MQ, 2,4 ghz, 8 GB Ram, Nvidia Geforce GTX 765M,
Windows 7 Ultimate. Jakieś porady, pomysły ? Czy ktoś miał ten sam problem ?
Proszę o pomoc, pozdrawiam.
 
Witam

Zgłaszam ten sam błąd....Proszę o pomoc. Zaznaczam, że inne questy działają.
Przechodzę Wieśka po raz drugi.....po patchu 1.06 - pojawił się ten problem.
 
Last edited:
...dobra trochę poczytałem to forum i mogę powiedzieć, że to wina sterowników karty graficznej nvidia (sprawdziłem, przeinstalowałem na starszą wersję, tj. 352.86, ponieważ miałem najnowsze). U mnie zadziałało, po restarcie ( tak dla pewności :)) gra ruszyła dalej w tym queście.

PZDR
 
Metoda sprawdzona, faktycznie przeinstalowanie sterowników pomogło podczas tej misji. Tylko pytanie czy często coś takiego będzie się pojawiać bo nie uśmiecha mi się co chwile sterowniki przeinstalowywać, gdyż wolałbym mieć najnowsze.
Pozdrawiam i dzięki Waliza77
 
Metoda sprawdzona, faktycznie przeinstalowanie sterowników pomogło podczas tej misji. Tylko pytanie czy często coś takiego będzie się pojawiać bo nie uśmiecha mi się co chwile sterowniki przeinstalowywać, gdyż wolałbym mieć najnowsze.
Pozdrawiam i dzięki Waliza77

jeśli macie już najnowsze starowinki to przed rozmową z kapiącą się czarownicą wybierzcie opcje graficzne na najniższe... również rozmowa przejdzie dalej i nie zawiesi się gra. Pozdrawiam
 
Top Bottom