Poziom postaci - akt II

+
Status
Not open for further replies.
Poziom postaci - akt II

W tym temacie chciałbym poruszyć sprawę doświadczenia jakie zyskujemy w II akcie.A więc z jakim poziomem mniej więcej powinniśmy rozpocząć II akt?Z jakim poziomem powinniśmy go zakończyć?Jak na razie mam 15lvl , nie robie wszystkich zadań pobocznych bo są niefajne. Ukonczylem Anatomie Zbrodnii, przyjaciolke i teraz w zasadzie pozostaly mi questy na bagnach ( + jakies zlecenia na utopce,topielce, wilki, echinopsy ).Czy moj poziom jest w granicach normy, czy jednak za niski? ( Dosc duzy problem sprawil mi przypadkowo spotkany stwor na bagnach , zabral polowe zywotnosci, dostarczyl jakies trofeum i 2000xp )Jesli za niski no to bede musial xpic na psach w Wyzimie :(Pozdrawiam.
 
hmm... myślę, że poziom jest w sam raz. Skoro masz 15 lvl, to już zyskujesz srebrne talenty - na początek polecam inwestować w style szybkie, srebrne, ewentualnie siłę, która zwiększa hp. Niemniej polecam częściej wybierać się na bagna - to lepsze, niż zabijanie psów, które nie dają za wiele doświadczenia.
 
Masz 15 lvl, czyli dość niezły. Pamiętam, że ja robiąc wszystkie zadania, poboczne też, skończyłem akt II z około 20 lvl. Nie pamiętam dokładnie, dawno przechodziłem grę, ale myślę, że jakoś tak.
kotecek said:
( Dosc duzy problem sprawil mi przypadkowo spotkany stwor na bagnach , zabral polowe zywotnosci, dostarczyl jakies trofeum i 2000xp )Jesli za niski no to bede musial xpic na psach w Wyzimie :(Pozdrawiam.
Chodzi Ci o kokacydium. Ma to do siebie, że wyrasta z ziemi nie wiadomo kiedy. Po prostu trza chodzić dróżką, by go spotkać. A psy... zabijaj je tylko na zlecenie, jak powiedział Tymoteusz16, mało expa jest za nie.
 
Dziekuje wam za pomoc.Co do tych talentow srebrnych - moj pierwszy wykorzystalem na ulepszenie stylu silnego srebrnego. Ale czy nie lepiej by jakis znak ulepszyc? ( mam na razie tylko 2, a slyszalem ze w II akcie mozna zdobyc wszystkie w Gaju Druidow, Jaskinii i Wiezy - czy ciezko jest je zdobyc? musze sie jakos specjalnie przygotowywac aby je zdobyc?) Pozdrawiam.
 
Kotecek-lepiej już expić na cmentarzu, expiąc na psach zatniesz się różową emo tępą żyletką.Ja pod koniec aktu II miałem cudem zdobyty 21 level, nie było źle. Postać całkiem nieźle rozwinięta, miałem lepszy start w akcie III....
 
No ja już mam 16,5lvl a zrobiłem większość questów.Tak naprawdę do wykonania została mi garstka ( kosciany poker, zlecenia na ghule i alghule -- fuj fuj nie bede tego robil,i daleko od domu, a tak to poza tym jakies zawieszone zadania jak zblakana owieczka i tajemnice berengara, ktory niestety
umarł
).I martwie sie ciagle ze w III akcie bedzie ciezko. Duzo sie dostaje expa za wykonanie zadan Tajemnicza Wieza, Tajemnice Wyzimy i Obeliski? Bo nie wiem czy expic czy nie. Jak cos to mam doswiadczenie duze (70lvl w World of Warcraft ).
 
Dziwię się jak widzę, że wszyscy radzą expić. Niezależnie gdzie - to jest pozbawione sensu. Ludzie od nabijania lvl macie zadania poboczne! To efektywniejszy sposób od łażenia na potworki. "Wiedźmin" to nie... tfu... tibia.
kotecek said:
Ale czy nie lepiej by jakis znak ulepszyc?
Tak naprawdę to najbardziej przydają się : Igni, Aard i Quen. Póki co, jeśli chcesz inwestować w znaki, maxuj te.
kotecek said:
( mam na razie tylko 2, a slyszalem ze w II akcie mozna zdobyc wszystkie w Gaju Druidow, Jaskinii i Wiezy - czy ciezko jest je zdobyc? musze sie jakos specjalnie przygotowywac aby je zdobyc?)
Znaki nie jest trudno zdobyć. -Quen znajdziesz w jaskini na bagnach. Będziesz musiał pokonać kilka wilków, nic trudnego. Jeden z bardziej przydatnych znaków - pakuj ile wlezie.-Yrden jest w Gaju Druidów. Mi przydał się tylko raz, ale jak chcesz to inwestuj.-Aksji zdobędziesz na koniec aktu. Jest w wieży, głównym celu w tym akcie. Jak dla mnie to nie przyda Ci się wogóle, szkoda tracić talenty.
 
18 - 20 levela, to chyba dobry wynik. W II rozdziale nie opłaca się "nabijać" poziomów. Lepiej to zrobić już w V w Starej Wyzimie, dużo szybciej.
 
Ja mam lvl 18 a jestem pośrodku aktu II.Od 15 lvl dostajesz srebrne a od 30 złote :peace:Najlepiej to inwestować w siłę oraz style szybkie i grupowe. (inteligencja jest dobra możesz robić petardy oraz oleje)
 
FrankLampard8 said:
Ja mam lvl 18 a jestem pośrodku aktu II.Od 15 lvl dostajesz srebrne a od 30 złote :peace:Najlepiej to inwestować w siłę oraz style szybkie i grupowe. (inteligencja jest dobra możesz robić petardy oraz oleje)
Ja w całej grze ani raz nie użyłem petard. :) Jednak rozwijałem inteligencje ze względu na eliksiry.
 
McSloniu said:
McSloniu said:
Ja mam lvl 18 a jestem pośrodku aktu II.Od 15 lvl dostajesz srebrne a od 30 złote :peace:Najlepiej to inwestować w siłę oraz style szybkie i grupowe. (inteligencja jest dobra możesz robić petardy oraz oleje)
Ja w całej grze ani raz nie użyłem petard. :) Jednak rozwijałem inteligencje ze względu na eliksiry.
Ja też nie użyłem niegdy petardy ;D Ja tylko inwestuje w jakiś tam poziom znaków i do olejów inwestowałem ;D
 
FrankLampard8 said:
Ja też nie użyłem niegdy petardy ;D Ja tylko inwestuje w jakiś tam poziom znaków i do olejów inwestowałem ;D
przy pierwszym przechodzeniu wiedźmina też chyba nie używałem - ale przy drugim, na najtrudniejszym poziomie już często korzystałem z petard.jakoś sposobało mi się samo przygotowywanie do walk. warzenie eliksirów na konkretne stwory, przygotowywanie olejów i petard.Poza tym nie ma to jak wrzucić w grupkę wrogów Słońce Zerrikanii a później ciąć grupowym :p
 
"Yrden jest w Gaju Druidów. Mi przydał się tylko raz, ale jak chcesz to inwestuj." haha raz ci się przydał :p. Ja gram na flashu, i mam go najbardziej rozwiniętego
 
ja gram na flash modzie i w sumie to nie expiłem ani razu dla expa :p pare razy wchodziłem na bagna po Vermilion z krwi Bledzoigerów przy okazji zmniejszając populacje wszystkiego dookoła :p a i tak miałem 21 lvl pod koniec. Co do Yrdena to zasmucił mnie fakt że Yrden II poziom +5 ładunki może zabić ifryta (bez wspomagania mieczem. Dodam że ifryt to Geniusz Ognia. Kto czytał Ostatnie Życzenie ten wie że z Geniuszami nie ma łatwo...). Yrden to jeden z najlepszych znaków bo jeśli walczymy w pobliżu Yrdena to przeciwnik często na niego wpadnie ^^
 
To prawda, ale czasem Yrden "nie trafia" (np fledery i czasem trupojady). Ale to prawda, na flashu Yrden jest mocny (mi to nie przeszkadza :D), jeszcze dodać zatrucie od srebrnego talentu to jest niezły :D. Ogólnie petardy "żondzom" (łańcuszek z Smoczego Snu można robić kilometrami ;D.
 
Ja.............hmmmm gram już 7 raz na wiedźminie i jestem w połowie aktu 2 wykonuje wszystkie zadania mam teraz 21 level no bo na bagnach szaleje z potworkami ukończyłem właśnie zadanie świadek i jestem w końcówce zadania tajemnicza wieża bo zostaly mi jeszcze 2 sefiry z Golema i od Raymonda mysle że jutro skończe 2 akt
 
Kribździoch . . . jeśli zakończyłeś akt drugi z ponad 22 lvl to jakim to cudem . . ?Jeśli ja coś tam expionc i wykonywając wszystkie zadanie poboczne zakończyłem akt 2 z 20 lvl . . ?
 
ostatnio rozpocząłem II akt 10 levelem, teraz udało mi się 11, już nie pamiętam jakim skończyłem ,jak skończę to napiszę ,narazie się tu rozkręcam ;) Polecam jak najszybciej udać się na bagna i expić. Ja narazie "korzystam" z usług Ghuli i Alghuli ,niedaleko zawalonej wieży. Ognisko i 2 ciała, co 24h świeża dostawa 4 ghule i 4 alghule.
 
Ja już nie pamiętam jaki miałem lvl wtedy, ale wg. mnie grę można skończyć ( jak i każdy akt ) z każdym poziomem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom