Sefiry

+
Sefiry

Siema.Mam problem z misją Tajemnicza wieża.Zdobyłem juz 9 sefirów a gra zaliczyła mi tylko 8 . Brakuje mi sefiru Nehtza - tego z szczątków golema.Gra nie zaliczyła mi sefiru otrzymanego od Raymonda.Myśle że dla tego bo przewinełem rozmowę z nim ponieważ znam ją juz na pamięc.Czy po umieszczeniu zdobyciu wszystkich sefirów i umieszczeniu ich w obeliskach gra mi to zaliczy??Prosze o pomoc ponieważ mam sevy tylko z początku akty a dotej pory wykonałem duzo zadań i nie che mi się robic je jeszcze raz..
 

garram

Forum veteran
Też tak raz miałem i jakoś się udało. Umieszczenie sefir w obeliskach jest dla gry ważniejsze niż ich zebranie.Pozostań jeszcze chwilę online bo Moderator ma Ci coś do powiedzenia w temacie zakładania nowych wątków gdy istnieją już poświęcone temu zagadnieniu :)
 
OK.Dzieki.Już myslałem ze to przez moda którego mam.Chociaż teraz koejne granie w Witchera jest przyjemne.
 
Ok.Przepraszam a cos mi sie powaliło i jak naicskam szukaj to mi wychodzi bład ze nie ma strony.Musze zaistalowac łatki do przeglądarki i systemu.
 

garram

Forum veteran
Jesteś usprawiedliwiony. Ale nic nie usprawiedliwia pisania posta pod postem :). Pożartowaliśmy a na poważnie jakby coś było nadal nie tak to pisz gdzieś tu: http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=3934.315
 
Top Bottom