Batman Arkham

+
@rafal12322

Na "Alledrogo" jest jakaś aukcja z BATMAN ARKHAM KNIGHT PREMIUM EDITION (klucz) za 149 PLN, ale biorąc pod uwagę jak gra stoi cenowo w "normalnej dystrybucji" jest to nieco podejrzane.
 
Ale jaja. Kupowałem kartę w czasie promocji, która teoretycznie promocją objęta nie była (nie było żadnego info na karcie produktu). Wszedłem teraz na maila, a tam klucze do W3 i Batmana z pozdrowieniami od agito.pl.

A miałem lecieć jutro do komputronika po gacka. :p
 
Last edited:
Batman chyba zaliczył podobną wtopę jak Wiedźmin, ponoć sporo osób już gra od kilku dni :/ Oczywiście pojawiają się spoilery więc uważajcie w co klikacie.

Potwierdziła się jedna z plotek mówiąca o tym że Rycerz Arkham to tak naprawdę Jason Todd. Szkoda, liczyłem jednak na halucynacje Bruce'a spowodowane gazem Stracha na Wróble - wizja kim może stać się Batman jeśli przekroczy granicę.
 
Dobra, to na ile ten ban ma być? :p

Tydzień styknie, prawie przejdę Gacka zamiast męczyć się z gałganami obcować ze wspaniałymi użytkownikami naszego forum :p

Ale tak poważnie, ja tam naprawdę umieściłem spoiler, a nie głupi obrazek. Zademonstrowałem więc jak używać spoilerów zgodnie z instrukcją ;>

I żeby nie było, że jeszcze offtopuję... zwiastun premierowy Arkham Knighta:

 
Za 10 min zdejmują blokadę :D Zobaczymy jak wiedźmińskie monstrum poradzi sobie z Myszopticem na ultra :D

---------- Aktualizacja 23-06-2015 00:09 ----------

Mamy 23 czerwca ... a zawartość wciąż zaszyfrowana. Znaczy co? Mam czekać, aż w USA też będzie wtorek?
 
Last edited:
Mamy 23 czerwca ... a zawartość wciąż zaszyfrowana. Znaczy co? Mam czekać, aż w USA też będzie wtorek?

Najpewniej tak.

---------- Zaktualizowano 00:45 ----------

Steam pisz, że odblokują za około godzinę.

---------- Zaktualizowano 01:10 ----------

Gra odblokowana :).
 
W internetach gównoburza na temat jakości PC-towego portu. Ja tam się cieszę, nie dość, że pajacują z DLC-kami to im jeszcze premiera nie wyszła :).

@W_Wallace Wyłączyłeś locka na 30 fpsów?
 
Top Bottom