Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Żebym mógł wybierać między wyborami z W2 to muszę dać na początku gry symuluj czy nie symuluj wydarzenia z W2?
 
Krótka piłka: jeśli zechciałbym zacząć grę od nowa, to czy stracę save'y z poprzedniego podejścia? Jeśli tak, to czy mogę je gdzieś znaleźć w pliku, zachować, a później ponownie zaimplementować?
 
Topless tam może więcej, ale pełnej nagości już niekoniecznie.

I to jest nienaturalne biorąc pod uwagę konwencję świata.
Nienaturalne jest to, że czepiasz się nagości w grze, w której jest ona zrobiona ze smakiem i wystarczającym umiarem - tzn. jest jej tyle ile trzeba i to całkiem sporo. Ja też mogłabym narzekać, że pokazano nagość pań, a przyrodzenia Geralta ani razu, jakie to nienaturalne! :p Narzekanie na za małą ilość nagości w takiej grze jak Wiedźmin, w której jest mnóstwo seksualności, jest moim zdaniem - bez obrazy - lekkim objawem niewyżycia...
 
Nie tracisz saveow. Po prostu sie normalnie robi nowy zapis (gram na przemian z dziewczyna swa i sie myla jej zapisy, raz trafila na spoilera )
 
Krótka piłka: jeśli zechciałbym zacząć grę od nowa, to czy stracę save'y z poprzedniego podejścia? Jeśli tak, to czy mogę je gdzieś znaleźć w pliku, zachować, a później ponownie zaimplementować?

Nie stracisz, ale jak chcesz to możesz je skopiować, domyślnie Moje Dokumenty\The Witcher 3\gamesaves możesz skopiować cały folder The Witcher 3
 
@Duraglar

Zapisy stanów gry są na dysku systemowym w folderze Dokumenty. Nie wiem czemu zaczęcie nowej gry miałoby kasować (nadpisywać) poprzednie "sejwy", ale zawsze można zrobić ich kopię.

@Sybelle_

Poruszając temat nagości wspomniałem tutaj, że nie przeszkadzałaby mi ona w męskim wydaniu (nawet narzekałem jak mało gier zdaje się przełamywać to "tabu" i pokazać nagą męską postać w "pełnej krasie" ).
 
Kanały w novigradzie, wejscie jest gdzies w polnocno-wschodniej czesci Novigradu.
Tam gdzie goni się bandyte, który zabił kupca, z któremu Zoltan chciał sprzedać karty.
. Trzeba szukac sciany do rozwalenia.
 
Przepraszam jezeli pisze w zlym dziale, ale mam pytanko co do Ciri. Widziałem gdzieś, że ma jakiś specjalny atak (takie teleporty w okół wroga), nie chodzi o zwykły unik. Jak go użyć ?
 
Przepraszam jezeli pisze w zlym dziale, ale mam pytanko co do Ciri. Widziałem gdzieś, że ma jakiś specjalny atak (takie teleporty w okół wroga), nie chodzi o zwykły unik. Jak go użyć ?
Przytrzymać Q (na PC, na konsolach pewnie ten przycisk od odpalania znaków).
 
Przepraszam jezeli pisze w zlym dziale, ale mam pytanko co do Ciri. Widziałem gdzieś, że ma jakiś specjalny atak (takie teleporty w okół wroga), nie chodzi o zwykły unik. Jak go użyć ?
Generalnie Ciri ma 2 specjalne ataki - przytrzymanie Shift powoduje teleport do odległego wroga i natychmiastowe trafienie krytyczne (z dodatkowo zwiększonymi obrażeniami).
Przytrzymanie Q powoduje zaatakowanie wszystkich przeciwników na obszarze (generalnie zadając cios krytyczny w plecy) - im dłużej trzymasz Q tym większy obszar Ciri zaatakuje.
 
Top Bottom