Spowolnienie Geralta

+
Spowolnienie Geralta

Witam
mam problem mianowicie kiedy jadę konno i napotkam oponenta i zaczynam walkę konną to w momencie jej zakończenia albo już czasami w trakcie jest tam obecne to spowolnienie żeby można było uderzyć sobie komfortowo mieczem w przeciwnika no i po walce zsiadam z konia i geralt ma ciągle to spowolnienie nie chce mu ono przeminąć ratunkiem jest tylko wczytanie wcześniejszego stanu gry.
Ma ktoś też ten problem ?
Ewentualnie mógłby mi ktoś podać link z tym tematem ?
Pozdrawiam.
Dodam że nie miałem wcześniej takich problemów :p

---------- Zaktualizowano 20:52 ----------

Ogółem zauważyłem że problem pojawia się gdy gra używa spowolnienia czy to przy jeździe konnej czy też np przy strzelaniu z kuszy.
Bug można ominąć poprzez zapisanie a następnie wczytanie zapisanej gry ale problem jest dość uciążliwy.
 
Mam ten sam problem. Zawsze po uzyciu celowania z kuszy, petard, czy ciosow z konia, gra zwalnia i tak juz zostaje. Beznadziejna sprawa, tym bardziej, ze wczytanie gry nie zawsze pomaga.....
 
U mnie ten problem ani razu nie wystąpił odkąd gram we Wiedźmina 3. A przeszedłem już gierkę i zamierzam przejść ją ponownie, tym razem z wczytanymi zapisami z dwójki. Spróbujcie przeinstalować grę, być może to jakiś błąd w samych plikach gry, wcześniej zgrajcie gdzieś swoje save'y, potem wgrajcie je w odpowiedni folder w Dokumentach ;)
 
Witam.

Mam na liczniku 28h gry i ani razu taki problem u mnie nie wystąpił. Dodam że gra zaktualizowana + wszystkie DLC zainstalowane.

Supreme może mieć rację, zgrajcie swoje savy. Zainstalujcie grę od początku. Powinno pomóc.
 
Jak się tutaj to uda to chyba w sygnaturze na profilu zrobię specjalną grafikę z tą radą :D
Wypijcie eliksir Biały Miód i dajcie znać czy zadziałało.

Pomogło już na:
-Nieregenerującą się energię
-Na brak możliwości używania drabin :D
 
Witam
mam problem mianowicie kiedy jadę konno i napotkam oponenta i zaczynam walkę konną to w momencie jej zakończenia albo już czasami w trakcie jest tam obecne to spowolnienie żeby można było uderzyć sobie komfortowo mieczem w przeciwnika no i po walce zsiadam z konia i geralt ma ciągle to spowolnienie nie chce mu ono przeminąć ratunkiem jest tylko wczytanie wcześniejszego stanu gry.
Ma ktoś też ten problem ?
Ewentualnie mógłby mi ktoś podać link z tym tematem ?
Pozdrawiam.
Dodam że nie miałem wcześniej takich problemów :p

---------- Zaktualizowano 20:52 ----------

Ogółem zauważyłem że problem pojawia się gdy gra używa spowolnienia czy to przy jeździe konnej czy też np przy strzelaniu z kuszy.
Bug można ominąć poprzez zapisanie a następnie wczytanie zapisanej gry ale problem jest dość uciążliwy.

Ja póki co nie używam w ogóle manualnego celowania podczas strzelania z kuszy i rzucaniu petard i wygląda na to ,ze tylko tyle na tą chwile można zrobić..

---------- Zaktualizowano 04:54 ----------

Jak się tutaj to uda to chyba w sygnaturze na profilu zrobię specjalną grafikę z tą radą :D
Wypijcie eliksir Biały Miód i dajcie znać czy zadziałało.

Pomogło już na:
-Nieregenerującą się energię
-Na brak możliwości używania drabin :D

Jak dzisiaj wrócę do domu to sprawdze i dam znać czy działa :)
 
Albo mi sie wydaje, albo to tylko Geralt zostaje spowolniony a otoczenie wraca do normy. Na pewno tlen podczas nurkowania ucieka tak samo, a Geralt rusza sie wolno.
 
Jak się tutaj to uda to chyba w sygnaturze na profilu zrobię specjalną grafikę z tą radą :D
Wypijcie eliksir Biały Miód i dajcie znać czy zadziałało.

Pomogło już na:
-Nieregenerującą się energię
-Na brak możliwości używania drabin :D

Nie pomaga niestety.
U mnie podczas walki konnej czas zwalnia tylko przy uderzeniach, ale gdy juz zejdę z konia, to geralt porusza sie w zwolnionym tempie, a przeciwnycy normalnie. Podczas używania kuszy pod wodą jest tak samo. Po pierwszym celowaniu Geralt zostaje spowolniony, a reszta otoczenia porusza sie normalnie. Nowy patch nic nie zmienił...
 
Witam, ja mam taki problem, że około tydzień lub max 2 tygodnie temu Wiedźmin mi zaczął "skakać"

Shadow Play liczy fps i pokazuje ciągłe wahania od 35 do 50 (niezależnie czy Novigrad czy szlak)... jednak 35 to powinno gwarantować dość gładką animację, u mnie jednak robi się pokaz slajdów (szybki bo szybki, ale sam bym ocenił, że to fps na poziomie ledwo 20).

Zainstalowałem wszystkie aktualizacje windy 7 i stery NVidia, ale problem pozostał (te od Batmana). Ustawiłem zarządzanie energią na grafie pod maks wydajność i efekt był tylko tymczasowy... albo żaden...

Zastanawiałem się czy nie cofnąć sterów o jakieś dwa release'y wstecz (o ile da rade)...

Ktoś ma podobne problemy? Albo sugestie jak sobie poradzić?
Już przed każdym graniem restartuje kompa i wyłączam skajpy, chrome'y itd... ale nawet to daje marginalne efekty.
 
Last edited:
A mi też zaczął skakać ale dosłownie xD
Czasami mam taki błąd że Geralt wesoło sobie podskakuje bez końca jakby wygrał emeryturę i zapas temerskiej żytniej na rok.
Podczas tego błędu nie dotykam klawiatury ani nic po prostu to pewnie kwestia jakichś zbugowanych terenów.
A co do spowolnienia geralta to mam identycznie jak raf :/
 
Udało się komuś rozwiązać ten problem ? U mnie wyszystko grało do dzisiaj, spowolnienie zaczyna się przy walce i ratuje tylko wczytanie gry.. POMOCY ! ;p
 
Witam, ja mam taki problem, że około tydzień lub max 2 tygodnie temu Wiedźmin mi zaczął "skakać"

Shadow Play liczy fps i pokazuje ciągłe wahania od 35 do 50 (niezależnie czy Novigrad czy szlak)... jednak 35 to powinno gwarantować dość gładką animację, u mnie jednak robi się pokaz slajdów (szybki bo szybki, ale sam bym ocenił, że to fps na poziomie ledwo 20).

Zainstalowałem wszystkie aktualizacje windy 7 i stery NVidia, ale problem pozostał (te od Batmana). Ustawiłem zarządzanie energią na grafie pod maks wydajność i efekt był tylko tymczasowy... albo żaden...

Zastanawiałem się czy nie cofnąć sterów o jakieś dwa release'y wstecz (o ile da rade)...

Ktoś ma podobne problemy? Albo sugestie jak sobie poradzić?
Już przed każdym graniem restartuje kompa i wyłączam skajpy, chrome'y itd... ale nawet to daje marginalne efekty.


To skakanie to mi się zdarzało chyba na każdym patchu ale to tylko czasami i wystarczało wczytać grę na nowo.
 
Top Bottom