Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Powiedzcie wy mi czy na Skellige popłyneliście jak już nic do robienia w Velen nie mieliście? Czy może tam popłyneliście, a później może wróciliście do Velen wykonać reszte misji?
 
Wiedźmin 3 - przejście drugi raz

Witam graczy,

przeszedłem już raz Wiedźmin 3 ale chciałbym go przejść drugi raz ale nie chciałbym zaczynać od poziomu 1 i z niczym w rynsztunku. Czy można odpalić na poziomie, na którym się skończyło za pierwszym razem ?

Pozdrawiam,
Mariusz
 
Póki co nie ma takiej opcji. Krążyły pogłoski, że mają zamiar dodać ją w którymś z DLC, ale oficjalnych informacji brak.
 
Powiedzcie wy mi czy na Skellige popłyneliście jak już nic do robienia w Velen nie mieliście? Czy może tam popłyneliście, a później może wróciliście do Velen wykonać reszte misji?

Na Skelige potem wracałem do Velen
Starałem się tak żeby nie tracić "zielonych zadań" :)
 
Póki co nie ma takiej opcji. Krążyły pogłoski, że mają zamiar dodać ją w którymś z DLC, ale oficjalnych informacji brak.

Jak dla mnie, taka opcja byłaby bardzo ciekawa, ale ... razem z trybem nagła śmierć.
Jednak drugie przejście gry to w moim przypadku jeszcze daleka przyszłość (najpierw muszę skończyć pierwsze).
 
I który miałeś lvl po
bitwie w Kaer Morhen?

Zaraz po ?
31
A Ty który ?
Ogólnie za późno się zorientowałem i ruszyłem z fabułą jak już miałem 12-y
Przepadło mi około 5 zadań z głównej fabuły (nie były zielone)
 
Last edited:
No ja to z fabułą ruszyłem też jak miałem z 12... jak miałem 17 to chyba dopreo na skellige ruszałem. Zaraz po miałem 29 a przed 26...
 
@olczykandre

Do
Kaer Morhen
trzeba wbijać chyba już jakoś na około 22-23 bo tam są zadania na 19-ym ?
Nie pamietam, ale wiem że o jeden poziom za późno tam poszedłem i straciłem też ze trzy zadania.
 
Screen znaleziony na facebooku. Jeden z najlepszych, jakie widziałem, wspaniale oddaje klimat gry:
 
Jak to jest z tymi zadaniami to prawda, że jeżeli mamy jakiś tam dajmy 30 lvl i robimy zadanie z 15 ( jest szare) to 0 expa dostajemy?
 
Te nagrody pieniężne za zadania to jakaś kpina jest, na nic nie idzie zarobić. Czemu nie może być tak jak w pierwszej części gry ? Cholera no wzięli to samo co w wiedźminie 2, że za robotę psie pieniądze...
 
I co jak co, ale exp za same zabijanie mobów to też lekka przesada. Męczę się na tym 3/4 poziomów trudności i exploruje świat specjalnie po to, aby zabić jakieś mobki a tu wybijam całe stada utopców z wyższego poziomu czy coś i ledwo 30 exp.
 
Kurde, od początku gry mam poważnego buga z brodą, mianowicie nie rośnie tak jak powinna... :p Chyba pomieszana jest kolejność etapów zarostu, po po ogoleniu najpierw (w odstępach między misjami lub ich etapami) pojawia się delikatny wąsik, potem od razu długa powiewająca na wietrze broda, a dalej w trakcie kolejnych misji skraca się ona do tej mniejszej, obecnej na głównych materiałach promocyjnych. Wygląda to komicznie, gdy w misji po przejściu z jednego miejsca na drugie załącza się cutscenka, gdzie Geralt jest zarośnięty jakby to było miesiąc później. Z tego to też powodu golę Geralta najczęściej jak to możliwe (na szczęście ogolony nie wygląda tak źle, jak się obawiałem przed premierą :p).

Ma ktoś podobnego buga lub radę na niego? Kolejne patche nic nie zmieniały, ciągle jest tak samo... :/
 
Top Bottom