[BUG] Nabiał i ciemne siły

+
[BUG] Nabiał i ciemne siły

Nie wiem czy to bug czy ja coś źle robię ale w końcowej fazie zadania kiedy mam już położyć łapy na skarbcu maga jest on chroniony magiczną barierą. Zadanie jasno mówi "wyłącz magiczną barierę" ale sęk w tym że nie wiem jak. W pomieszczeniu znajdują się dwa paleniska i jakiś "dyngs" w kształcie ostrosłupa. Wiedźmińskie zmysły nic nie pokazują oprócz znaczka igni przy paleniskach i właśnie tym "dyngsie". Rzucam igni zarówno na paleniska jak i na to ustrojstwo i nic się nie dzieje. Ktoś ma ten problem?
 
Może trzeba rzucić w odpowiedniej kolejności, pewnie to jest łamigłówka, tak jak było z operatorem w W2
 
Witam,
W celu wykonania tego zadania musisz posiadać pewien specjalny przedmiot z zadania głównego "Po omacku".
Fakt, że zadanie to może być zbyt problematyczne gdy nie posiadamy tegoż przedmiotu jest już znany i zostanie poprawiony w nadchodzącej łatce.

Pozdrawiam!
 
Witam,
W celu wykonania tego zadania musisz posiadać pewien specjalny przedmiot z zadania głównego "Po omacku".
Fakt, że zadanie to może być zbyt problematyczne gdy nie posiadamy tegoż przedmiotu jest już znany i zostanie poprawiony w nadchodzącej łatce.

Pozdrawiam!

Pomijając kwestie owego przedmiotu. Problem jest z interakcją z tym "dungsem" (tak jak czasem z pochodniami). Często przy przedmiocie z którym mamy wejśc w interakcje, w interakcje wejśc nie można mimo natarczywego klikania klawisza "E"
 
"Po omacku"

W skrócie trzeba zrobić część głównego wątku w Velen. Też straciłem trochę czasu na znalezienie rozwiązania, dopiero na jakimś filmiku usłyszałem wnioski Geralta i znalazłem informację o tym czego potrzeba.

Tak to jest, jak się robi wszystko poza głównym wątkiem :D
 
Witam,
W celu wykonania tego zadania musisz posiadać pewien specjalny przedmiot z zadania głównego "Po omacku".
Fakt, że zadanie to może być zbyt problematyczne gdy nie posiadamy tegoż przedmiotu jest już znany i zostanie poprawiony w nadchodzącej łatce.

Pozdrawiam!

Poprawione w jakim sensie ?
Bo jestem właśnie tam i muszę się wrócić. patch 1.03
 
Prawdopodobnie wcale nie trzeba ich aktywować, spróbuj rzucić na te pylony Igni, kilka razy. A jak nie to pozostaje przebieżka po całym dunie i zapalanie wszelkich napotkanych zniczy. Ja zrobiłem obie rzeczy i nie wiem co pomogło, ale w końcu udało mi się zdjąć barierę
 
Ja mam z tym zadaniem inny problem. Mianowicie już na samym początku, gdy mam "dowiedzieć się więcej o zniszczonej posiadłości", znacznik wysyła mnie do budynku w Novigradzie, gdzie powinienem porozmawiać z kupcem... Problem polega na tym, że go tam nie ma...
 
Ja mam z tym zadaniem inny problem. Mianowicie już na samym początku, gdy mam "dowiedzieć się więcej o zniszczonej posiadłości", znacznik wysyła mnie do budynku w Novigradzie, gdzie powinienem porozmawiać z kupcem... Problem polega na tym, że go tam nie ma...

Przyjdź do niego przed 12-a w południe rzecz jasna ;)
 
Cześć Wam! Podpinam się pod temat,bo mam ukończone zadanie ,,Po omacku",ale za żadne skarby nie mogę wyłączyć bariery,zmysł widzi i pokazuje mi znak igni nad tymi ,,dynksami" ;),podpalam je i pojedynczo i po parę razy czy od prawej do lewej czy odwrotnie jest to samo,zero reakcji :( dodam,że oczywiście na wersji 1.04... i zapaliłem wszystkie znicze jakie się tylko dało.

Jest już wersja 1.05 i nadal nie mogę ukończyć tego zadania,jakieś sugestie? Dodam,że patch poprawił znacząco wydajność na PC,same profity tylko to zadanie mnie gnębi :(
 
Last edited:
Dokładnie mam to samo i też na cyfrowej wersji...

Teraz już na 1.06 i dalej nie załatany błąd :(

Oby w 1.07 poprawili skrypt.
 
Last edited:
Nie no, sorry.... Ale za wiele wymagam? Nawet na żadną odpowiedź od autorów nie zasługuję?
Nie truj dupy koleś duperelami czy coś w tym stylu? Ciesz się, ze nie masz gorzej?

Serio?
 
Daj spokój lista bugów jest olbrzymia, a co gorsze z każdym patchem jest ich więcej.
Obecnie za drugim razem całe szczęście mam tylko 2. brak klucza do jednego kupca oraz zadanie z Jaskinia Snów zmienia się na nieukończone. Ale miałem sytuacje że wczytywałem grę parę razy bo np nie było NPC w danym miejscu mimo iż powinien być.
 
Może już 1.07 rozwiąże nasz problem ;)

Edit:
Ukończyłem główny wątek,wiedźmińskie zlecenia,odnalazłem wszystkie rynsztunki,prawie wszystkie ciekawe miejsca odwiedziłem,a tu pokazuje mi 60 % gry ;) to zacząłem od nowa Wieśka i zadanie (to zadanie) tym razem dało się ukończyć bez problemów ;) (gra zaczęta już na 1.06).
 
Last edited:
Udało mi się to zrobić, po poradzie, by przed przystąpieniem do działania, usunąć Białym Miodem wszystkie efekty.
Na to bym nie wpadł...
 
Top Bottom