[SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

+
Jednak nie było, udało mi się jakimś cudem zmusić Markize do rozmowy w Passiflorze i sprzedała mi brakującą kartę i tym samym mam pełną kolekcję :D
 
Myślałem że to zebranie wszystkich kart to najgorszy acziwek ale jednak okazuje się że jest gorszy a mianowicie chodzi mi o "Strzelec wyborowy". Zabiłem już chyba ze 100 przeciwników a on dalej nie wpadł, wft?

---------- Zaktualizowano 22:42 ----------

Chyba już wiem w czym jest problem, ten acziwek nie jest tak do końca idealnie zrobiony. Headshot liczy się dopiero wtedy jak po strzale następuje drgnięcie obrazu w przeciwnym razie mimo iż wydaje się że trafiliśmy w głowę strzał nie zostaje zaliczony.
 
@drax2320
Tu są chyba wszystkie opisane http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-18-wiedzmin-3-poradnik-solucja
Zlecenia w Velen

Wiedźmin 3 - Zlecenie: Potwór z lasu (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Skrzekacz (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Leśnica (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Kłopoty grabarza (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Potwór z bagien (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Zaginiony patrol (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Tajemnicze ślady (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Zmora kupieckiego traktu (Velen)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Tajemnica wsi Stegny (Velen)

Zlecenia w Novigradzie

Wiedźmin 3 - Zlecenie: Barciowe Widziadło, Biała Dama (Novigrad)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Śmiertelne rozkosze (Novigrad)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Nieuchwytny złodziejaszek (Novigrad)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Nawiedzony dom (Novigrad)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Opiekun lasu (Novigrad)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Pijak z Oxenfurtu (Novigrad)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Bestia z oxenfurckiej puszczy (Novigrad)

Zlecenia w Skellige

Wiedźmin 3 - Zlecenie: W sercu lasu (Skellige)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Morskie diabły (Skellige)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Upiór z Eldbergu (Skellige)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Bestia z Hindarsfjall, Zaginiony narzeczony (Skellige)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Zaginiony syn (Skellige)
Wiedźmin 3 - Zlecenie: Smok (Skellige)

Zlecenia z dodatków DLC

Wiedźmin 3 - Zlecenie (DLC): Najgroźniejszy potwór na Skellige
 
Przechodzę Wiesia jakiś czas, miałem zamiar zdobyć platyne ale ogarnałęm ostatnio że trzeba bawić się w gwinta. Zorientowałem się na tyle późno, że ktoś zrobił tak lipnie z tymi kartami zablokowanymi w misjach że już na tym balu maskowym nie cofanę bo prędzej się zachlastam. Tak czy owak musze przejść jeszcze gre później na najtrudniejszym poziomie więc wtedy ogarnę tego gwinta całego, ale tutaj moje pierwsze pytanie: Czy poza balem maskowym i tamtej walce, są jeszcze jakieś zadania w fabule podczas których będę musiał uważać żeby zdobyć karty, może ktoś podać zbiór ich ?. Jak już będę wiedział, gdzie uważać w tej fabule i zdobędę te karty to czy resztę kart da się zdobyć na end gamie ? I dla pewności, ile jest kart i ile ich trzeba zdobyć żeby mieć osiągnięcie bo coś czytałem o powtórkach nieliczących się do trofeum. Będę bardzo wdzięczny za pomoc
 
A ja mam inne pytanie - ukończyłem grę na poziomie "Krew pot i łzy", mimo tego nie zaliczyło mi osiągnięć: "Dziecko niespodzianka" i "Trening na mordowni".
Miał tak ktoś? Co robić?
 
Powtórzyć misję. Mi pamiętam osiągnięcia związane z fabułą zaliczało przez pierwsze 2 czy 3 gry. Wpierw mam za zakończenie, później dopiero za odnalezienie Yennefer ><
 
A czy po aktualizacji 1.07 osiągnięcia działają wam normalnie ? Ja przykładowo skończyłem wątek związany ze spiskiem, Radowid został zabity a osiągnięcie nie zostało zaliczone. Ostatnią misję ukończyłem 2 razy. Posiadam wersje na steamie i przed patchem nie miałem żadnych problemów z osiągnięciami.
 
Czy do zaliczenia wiedźmin na szlaku trzeba całą grę przejść na najwyższym poziomie czy wystarczy zrobić na przykład tylko główny wątek?
 
Czy do zaliczenia wiedźmin na szlaku trzeba całą grę przejść na najwyższym poziomie czy wystarczy zrobić na przykład tylko główny wątek?
Główny wątek starczy, gra nie sprawdza ile misji pobocznych chcesz już sobie robić, z tym tylko, że zaczynając nową grę musisz wybrać najwyższy poziom trudności i trzymać się go aż do napisów końcowych
 
Witam, mam problem gwintem, brakuje mi 3 kart , które powinny być od początku :/ czy ktoś może mi pomóc? Karty to 2x mistrz oblężeń z Kaedwen i balista
 
Czy jeżeli nie zdobyłem karty od Barona (w trakcie jednej z misji głównych) to mogę ją zdobyć od kogoś innego kto powinien być w tej samej lokacji?

Nie mam też np, karty Villentretenmerth - w poradniku jest napisane, że zdobywa się ją "randomly" z losowej lokacji....Czy jest jakiś poradnik który wskazuje z którymi handlarzami można zagrać w gwinta? Grałem z każdym, którego spotkałem ale najwidoczniej jeszcze mi kilku brakuje...
 
Last edited:
Ok a w takim razie co z kartą, którą można zdobyć podczas balu maskowego? Dandelion/Jaskier?
 
Last edited:
Witam, mam problem gwintem, brakuje mi 3 kart , które powinny być od początku :/ czy ktoś może mi pomóc? Karty to 2x mistrz oblężeń z Kaedwen i balista

Witam
Chciałbym podłączyć się pod pytanie kolegi, również brakuje mi tych kart sugerując się stronami www gdzie pokazują ilustracyjnie jakie karty powinny być w naszym zbiorze. Posiadam tylko jedna Balistę, na stronach mamy 2 w rożnych wizerunkach kart; Mistrzów oblężeń posiadam 3, ale w jednym wizerunku karty na stronach www są 3 osobno, każda z innym wizerunkiem.
Inne wszystkie karty mam już zdobyte.

Czy to jest wina 1.07, że nie dostaje się pucharka za to osiągnięcie?
Czy może być to wina zmiany trudności rozgrywki w połowie gry, a dokładniej zbierania kart (bo skończyłem rozgrywkę na najwyższym poziomie, ale cofałem się z zapisem stanu gry aby zdobyć Zoltana i kilkanaście h teraz spędziłem na zbieraniu kart za które nie mam nagrody ;/)?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Bywajcie :)
 
Też biegałem za tymi kartami. Mam wszystkie, a ani quest nie wypełniony, ani osiągnięcie nie wskoczyło. Jeśli w pewnym momencie nie dostajesz za wygraną już kompletnie nic, znaczy że masz wszystkie karty. Osiągnięcie i quest są zbugowane. Co do tych list w internecie to jest ich pełno, a każda mówi co innego. Niby są 2 balisty - tak naprawdę jedna. Niby 3 karty Czyste Niebo - tak naprawdę 2. Wszędzie piszą, że jest jeden żywiołak ognia, a ja mam dwóch:p
 
Pozostaje chyba zatem czekać na 1.08 i zobaczymy czy faktycznie naprawili to Trofeum i wpadnie razem z Platyną bo tylko tego mi brakuje :)
Przez zbugowanego Zoltana i tak już musiałem poświęcić 10 godzin, żeby znowu uzbierać karty i nie chciałbym już trzeci raz tego powtarzać.
 
Na angielskim forum ktoś z Redów napisał że gdy masz wszystkie karty i naprawią osiągnięcie to nam ono wpadnie.
 
Witam, piszę tego posta, ponieważ mam problem z trofeum "Strzelec wyborowy".
Zabierałem się za nie na patchu 1.07. Zabiłem około 500 przeciwników strzałem w głowę z czego około 120-150 zostało zaliczonych jako HS (trafienie krytyczne, trzęsący się obraz). Trudno, zrobię je jeszcze raz, ale na 1.08. I znowu to samo. Około 150 przeciwników zabitych strzałem w głowę z czego pewnych 70 a trofeum nadal nie ma. Mam level 36. Używałem różnego rodzaju bełtów, znaków itp. Grę już dawno ukończyłem, ale zbugowane mam zadanie Dorwać Juniora (nadal wisi). Może przez to, że mam zaznaczone to zadanie trofeum nie może wpaść?

Proszę o pomoc
 
Top Bottom