[BUG] Wyścigi Śmiałków: Ku chwale bogini

+
[BUG] Wyścigi Śmiałków: Ku chwale bogini

Cześć, w zadaniu Wyścigi Śmiałków: Ku chwale bogini przychodzę na miejsce wyścigu, lecz nie mogę z nikim porozmawiać nie pomaga zapisanie i wczytanie save'a, ktoś wie jak sobie poradzić z tym bugiem?
 
Niestety mam ten sam problem, to ostatnie zadanie, które zostało mi do wykonania, więc raczej nie jest to jakoś powiązane z innym questem.
 
U mnie to samo. Stoi Astrid "Żmija" w miejscu, gdzie quest ma się rozpocząć według wskaźnika na mapie, i nic się nie da tam zrobić.
 

Bekon

Forum veteran
Mam dokładnie to samo wersja steam nie da rady porozmawiać. Osiągnięcie steam zablokowane, uprzejmie proszę o łatkę z góry dziękuję. Najlepsza gra na PC moim zdaniem dziękuję, wcześniej uważałem że jest nią Severance: Blade of Darkness aż do dnia premiery. Identyczny system walki przydał by sie w części 2 bo tamten jest okropny, podczas odparowania, przeciwnik zada obrażenia a animacje kończące przerywaja rozgrywkę. W Wiedzminie 3 przydały by się animacje dobijania potworów nie licząc tych po powaleniu. Dziękuje to tyle czekam na łatkę. Podobny bug mam w misji z listem do kowala. Kowal nie chce rozmawiać, ten na zamku Skelige. PS. Ktoś mi wyjaśni czy cios kończączy to np odcięcie kończyny, czy tylko taki po którym Geralt szatkuje przeciwnika ( ludzie ) bądź dobija po powaleniu ( potwory + ludzie). czy po prostu ostatni atak po naładowaniu adrenaliny?
 
Last edited:
Czy coś się dzieje w kwestii tego buga? Mam dokładnie taki sam problem (brak Sveny na starcie wyścigu), a nie lubię niedokończonych zadań :)
 
A co ma się dziać ? Nie było w międzyczasie żadnego patcha to i bug został. Samo się nie naprawi. Swoją drogą od wydania 1.06 minęło już sporo czasu więc mam nadzieję że w 1.07 połatają większość tych błędów w misjach jak ten z wyścigiem.
 
Mam ten sam problem. Przy pierwszej interakcji z Astrid, ta w dość subtelny sposób mnie spławia, a później już nie da się nawet zagadać ;) Oby uwzględniono ten bug w patchu 1.07.
 
Top Bottom