Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
Samobójstwo. Trudno nazwać to inaczej. Pozostaje mieć nadzieję, że DM, podobnie jak w przypadku pytań o kamerę, ma złe lub nie świeże informacje :)
 
A blooddragon mówił, że ciekawy jest efektów sceny moderskiej jeśli chodzi o Vesemira. Bardzo chciałbym się już dobrać do jego modelu.
 
Z tego co pamiętam, to przed premierą w jednym z wywiadów mówili, że chcą właśnie uniknąć sytuacji jak z W2. Chcieliby wydać Redkit jak najszybciej po premierze. Mówili o tym bodaj na gry-online.
 
Bardzo chciałbym się już dobrać do jego modelu.

Nie tylko ty.. ;)

REDzi strzelają sobie w stopę takimi komentarzami :) Liczę, że szybko pojawi się jakaś konkretna informacja i stanowisko firmy w tej sprawie. Gra ma ogromny potencjał i na prawdę szkoda byłoby to marnować
 
D'jinni w sumie królem przystępności nie był, a powstało naprawdę dużo przygód, plus wiele pierdółek ze skinami, kompanami, modami interfejsu, a W1 nie był tak popularny jak W3, i nie miał takiego potencjału. Mody mogą zmniejszyć powtarzalność NPCów, naprawić nawet pewne błędy, możliwości jest bardzo dużo.
 
@PATROL

Dobrym porównaniem będzie to, że w Skyrima bez modów teraz się za bardzo grać nie da. Wszyscy ich używają, czy to takie, które zmieniają HUD i menu, czy grafikę, czy nawet całe zachowanie postaci, ekonomię gry itd.

Wiedźmin 3 jest dobrą grą sam w sobie. A o ile lepszy byłby z modami.
 
http://www.gram.pl/news/2015/04/13/...d-przystepnoscia-edytora-do-wiedzmina-3.shtml



Już nie wiadomo o co chodzi. Z wypowiedzi Damiena można wnioskować, że porzucili prace nad RED Kitem, żeby robić dodatki. :hmm:

W natłoku wypowiedzi wyrażających niezadowolenie wszyscy ominęli bardzo istotną w tym temacie informację, którą podał Rustine.

Było to już zamieszczone. Ten człowiek nie wie, czy w grze są opcje kamery dwa miesiące przed premierą, będąc głównym gameplay designerem.
Przy całej sympatii do Damiena, często nie wie co mówi, więc ciężko w stu procentach polegać na jego słowach.
Poczekamy - zobaczymy. Osobiście wątpię, by udostępniono narzędzia moderskie przed premierą dodatków i wydaje mi się, że będziemy czekać co najmniej rok. Dobrze by było, gdyby po drugim dodatku jakieś dwa miesiące od jego premiery chociaż ogłoszono, że coś się w tym temacie dzieje i maksymalnie do pół roku wypuszczono narzędzia. Wtedy pamięć o grze będzie jeszcze relatywnie świeża.
A czy coś się w związku z tym w scenie moderskiej ruszy, to już zależne jest od możliwości, jakie te narzędzia będą dawać.
 
Last edited:
Co by nie było, ja na pewno Redkita wykorzystam, wiek gry nie jest dla mnie żadną przeszkodą, vide Powrót i pierdółki do dwójki.
 
Ja tak jeszcze dodam, że ogólnie to jestem optymistą, ale w tym przypadku wolę być czarnowidzem i się miło rozczarować :)
 

Guest

Guest
:rofl:

Lubię mówić "a nie mówiłem"
 

Attachments

  • 871501b7aaebff2b33e1d4edb6871ba2ba2045b9.png
    871501b7aaebff2b33e1d4edb6871ba2ba2045b9.png
    27.9 KB · Views: 40
Last edited:

Guest

Guest
Czyli marketing plan zmienił się przez miesiąc? Spójrz prawdzie w oczy kolego.
 
Czyli marketing plan zmienił się przez miesiąc? Spójrz prawdzie w oczy kolego.
Nie możesz mówić "A nie mówiłem", gdy coś powiedziałeś już po fakcie. :V
Nic się nie zmieniło, w ich marketingu pracować mogą małpy ze słupkami sprzedaży na tabliczkach. Redkit miał być wcześniej niż ten do dwójki, mają dwa lata, nie sądzę, że się nie wyrobią.
 

Guest

Guest
Po fakcie jeszcze nie jest, ale jak by nie patrzeć jest info z wiarygodnego źródła.

Redkit miał być wcześniej niż ten do dwójki, mają dwa lata, nie sądzę, że się nie wyrobią
Mało optymistyczne. Mogliby wydać 2 tygodnie wcześniej niż to miało miejsce przy "dwójce" i formalnie rzecz biorąc dotrzymaliby słowa.
 
Po fakcie jeszcze nie jest, ale jak by nie patrzeć jest info z wiarygodnego źródła.
Nie jest wiarygodne, no ale to szczegół.
Mało optymistyczne. Mogliby wydać 2 tygodnie wcześniej niż to miało miejsce przy "dwójce" i formalnie rzecz biorąc dotrzymaliby słowa.
Ale słowa dotrzymają i formalnie nie skłamią. Tak to działa. Może marketingowcy uważają, że Redkit nie pomógł w sprzedaży dwójki (no brawo), więc jest nieopłacalny przy trzeciej części? xD
 
To może trzeba wywołać kogoś od REDów niech się wypowie :) Wystarczy "tak" lub "nie".
 
@Qantum - na angielskim forum parę dni temu właśnie "wywołali do odpowiedzi" Marcina i Benzenzimmerna, jego odpowiedź wrzucono dwa posty wyżej.

Jest to oficjalne stanowisko, jestem tego pewny za sprawą obowiązkowego "soon" na końcu zdania ^^
 
Last edited:
Top Bottom