Wiedźmiński rynsztunek - problem/pytanie

+
Wiedźmiński rynsztunek - problem/pytanie

Mam mały problem: na początku gry sprzedałem poszczególne części wiedźmińskiego rynsztunku i zastąpiłem je silniejszymi. Denerwują mnie niektóre niewiedźmińskie fancy ciuszki i z chęcią wróciłbym do wyposażenia Geralta. Sęk w tym, że szukałem ich po wszystkich kupcach/kowalach w Białym Sadzie i nie mogę ich znaleźć. Rozumiem, że jeśli ich nie znajdę, nie ma innego ratunku?
Czy jest w ogóle sens bawić się w upgrade wiedźmińskiego rynsztunku czy jednak są inne silniejsze bronie/wyposażenie, w które warto inwestować?
 
Wiedźmiński rynsztunek jak najbardziej, ale wybierz sobie jedną z czterech szkół - wilk, gryf, kot lub niedźwiedź. Zbroja z Kaer Morhen, którą dostajesz na początku jest i tak za słaba, żeby się nią poźniej zajmować. Zresztą ma tylko jeden upgrade na 2lvl Geralta bodajże.
 
Najsilniejszym setem jest ten Wilka, ale jednocześnie wymaga najwyższego poziomu. Jeżeli nie oszukujesz konsolą to rynsztunki są najlepsze, a jak sobie dasz 70 poz. to znalezione zbroje/miecze w skrzynkach są co najmniej lepsze o 100 (obrażeń/pancerza) od mistrzowskiego Wilka.
 
Denerwują mnie niektóre niewiedźmińskie fancy ciuszki i z chęcią wróciłbym do wyposażenia Geralta.

Mnie również. Dlaczego nie dali receptury na pancerz, w którym zaczynamy grę? Wygląda on 100x lepiej niż te poprute kaftany, które znajdujemy na początku gry.

Na chwilę obecną jedyne rozwiązanie to konsola:

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/143/?

additem('Starting Armor 1')
additem('Starting Pants')
additem('Starting Boots')
additem('Starting Gloves')
 
Last edited:
Mnie również. Dlaczego nie dali receptury na pancerz, w którym zaczynamy grę? Wygląda on 100x lepiej niż te poprute kaftany, które znajdujemy na początku gry.

Na chwilę obecną jedyne rozwiązanie to konsola:

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/143/?

additem('Starting Armor 1')
additem('Starting Pants')
additem('Starting Boots')
additem('Starting Gloves')
Mam mały problem: na początku gry sprzedałem poszczególne części wiedźmińskiego rynsztunku i zastąpiłem je silniejszymi. Denerwują mnie niektóre niewiedźmińskie fancy ciuszki i z chęcią wróciłbym do wyposażenia Geralta. Sęk w tym, że szukałem ich po wszystkich kupcach/kowalach w Białym Sadzie i nie mogę ich znaleźć. Rozumiem, że jeśli ich nie znajdę, nie ma innego ratunku?
Czy jest w ogóle sens bawić się w upgrade wiedźmińskiego rynsztunku czy jednak są inne silniejsze bronie/wyposażenie, w które warto inwestować?



Komendą ('Autogen Armor') tworzysz zbroję startową zeskalowaną na swój poziom.
 
Przecież pancerz startowy to niemalże kolczuga. W jaki sposób jest ona bardziej wiedźmińska, nawet od skórzanego kaftana?
 
NIe rozumiem za bardzo zachwytów nad startowa zbroja ale rozumiem, że dodanie schamatu na nia byloby dobrym pomyslem.
 
Last edited:
Słowo "armor" wymieniasz kolejno na "boots, gloves, pants" i w ten sposób masz gotowy cały sprzęt.

Chodzi o to, że ta zbroja była we wszystkich filmikach promujących grę, widać ją na pudełku i przeróżnych artworkach, włożyli sporo pracy żeby wyglądała super, a statystyki ma tak beznadziejne, że po już Białym Sadzie można znaleźć lepszy rynsztunek.

Wiem, że są gusta i gusta, ale gdy widze takie coś:


ma lepsze statystyki niż pancerz w którym zaczynamy grę?

Szczerze powiedziawszy, to pancerz z Kaer Morhen podoba mi się bardziej, niż zbroja Gryfa.


 
Daj Gryfowi szansę. Pancerze setowe z kolejnymi ulepszeniami zmieniają swój wygląd. To co dałeś na screenie to bodaj podstawowa wersja, już ulepszona wygląda o wiele lepiej, a wyśmienitą sprawdzę za parę questów jak mi Lv postaci pozwoli ją ubrać :p
 
Top Bottom