Kiedy GOG Galaxy po polsku + osiągnięcia W3 z polskimi opisami

+
A teraz porównaj sobie ilość zasobów ludzkich w EA i CDP to zrozumiesz, że gigantyczne EA może sobie pozwolić na oddelegowanie paru osób do zrobienia innych wersji językowych, a niewielkie jak na światowe standardy CDP musi ze swoją bardzo ograniczoną ilością zająć się najważniejszymi problemami.

Wystarczy mieć troszkę wyobraźni i minimum wiedzy na temat zarządzania zasobami ludzkimi i tego na czym polega kolejkowanie zadań, czyli nie mniej nie więcej jak efektywne organizowanie pracy.

OK, ja już kończę z tym tematem, bo brnięcie w to głębiej nie ma żadnego sensu i niczego nie zmieni.
 
A teraz porównaj sobie ilość zasobów ludzkich w EA i CDP to zrozumiesz, że gigantyczne EA może sobie pozwolić na oddelegowanie paru osób do zrobienia innych wersji językowych, a niewielkie jak na światowe standardy CDP musi ze swoją bardzo ograniczoną ilością zająć się najważniejszymi problemami.

Wystarczy mieć troszkę wyobraźni i minimum wiedzy na temat zarządzania zasobami ludzkimi i tego na czym polega kolejkowanie zadań, czyli nie mniej nie więcej jak efektywne organizowanie pracy.

OK, ja już kończę z tym tematem, bo brnięcie w to głębiej nie ma żadnego sensu i niczego nie zmieni.
Ta jasne. Tłumaczenie bez sensu. Zawsze można kogoś wynająć. Dla chcącego nic trudnego. Po prostu firma uznała, że nie opłaca się robić wersji polskiej i tyle.
 
Panowie, ale właśnie chodzi zupełnie nie o to, o czym piszecie. Nikt nie mówi, że GOG ma zarobić, jak zrobi polską wersję językową.

Bardziej chodzi o grzeczność w stosunku do Polaków, ukłon, a nie zarobek na nas.
 
Jestem ciekawy czy ktokolwiek z ekipy CDPROJEKT czyta w ogóle to forum w języku polskim ? I czy w ogóle zwraca uwagę na problemy ?
 
Powiem tak. Dla mnie brak polskiej wersji platformy do grania polskiej firmy to jest jakieś kuriozum. Pomimo całej mojej sympatii do cdp, to jest cios poniżej pasa.
 
właśnie pa licho polską walutę już no ale jak nawet kacapy(ruskie) mają swój język a polska platforma stworzona przez polską firme nie ma polskiego języka to śmiech na sali moim zdaniem
 
Też bym chciał aby program był po polsku. Jak tu już ktoś pisał: Steam, Battle.net, Origin i Uplay są po polsku, mało - właśnie w Origin ceny są po polsku, dzięki czemu wahania kursu Euro czy dolara nie są nam straszne. Również do dragon age inkwizycja ceny dodatków Intruz i zstąpienie obniżyli z 60 zł za dodatek do 39,33 zł za dodatek. Dzięki temu i cena jest stabilna.
 
Rozgrzebie temat i napiszę że GOG Galaxy otrzymał w kanałach bety polski język, walutę zresztą też :) Niektóre tytuły takie jak STALKER otrzymały już polski język, lecz jest jeszcze wiele, które nie mają wsparcia językowego. Fakt faktem GOG na prawdę dużo robi, premier gier bez DRM'ów przybywa i wiele nowych posiada polską wersję językową :) Liczę że za parę lat GOG będzie w pełni po polsku i będzie oferować nadal oferować większą swobodę konsumentom sprzedając produkty bez zabezpieczeń DRM.
Kupując na GOG nawet po cenie wyższej niż steam czy origin, uPlay (mam tego świadomość) wiem że mam produkt na własność (nie w formie subskrypcji) i nikt ode mnie nie wymaga weryfikacji, połączenia z internetem czy instalowania dodatkowego oprogramowania. Zwyczajnie nie widzę sensu kupowania teraz gier po 200 zł w dniu premiery takich jak Mafia III, które za pół roku będą i tak dopiero w 100% grywalne (patche itd), a ich cena do tego czasu zdąży spaść o ponad połowę. W GOG mam pewność że nie wyrzucam pieniędzy w błoto - moje konto jest coś warte, gry nie spadają do absurdalnie niskich cen i mam pełno zawartości dodatkowej w formie elektronicznej.

Co do braku pełnego polskiego języka to wolę poczekać i cieszyć się niezawodnością niż napierać na CDP by wypuścili coś pokroju origin czy uplay o steamie nie wspominając. Np. Nowy Uplay nie pozwala mi zainstalować Assassin's Creed II w polskiej wersji językowej pomimo posiadania zakupionego box'a w polskim sklepie. Pomoc techniczna zamiast napisać że zgłoszą ten problem i go naprawią tylko tłumaczy jak należy obejść weryfikacje uplay'a :p
 
Top Bottom