Rezydencja Aeramasa

+
Rezydencja Aeramasa

Witam
czy ktoś może mi powiedzieć jak przejść tą misję? utknąłem w lochach . dochodzę do miejsca gdzie trzeba deaktywować magiczną barierę i dostać siedo skarbu aera. i dupa. nie wiem jak ją deaktywować? po prawej jest niby jakaś "piramida"
jak można dostać się do tego skarbca?

dzięki
 
jeśli dobrze pamiętam to znakiem Igni(użyć na kryształach), ale po lewej stronie trzeba użyć artefaktu od Keiry, żeby dostać się do kryształu. Ten artefakt to Oko Nehaleni.
 
Last edited:
no dobra
jestem w tym miejscu gdzie jest potwór "we mgle" zabijam go biorę wszytko co się da i ide do portalu po prawej. przenosi mnie do tego miejsca gdzie jest to pole siłowe. po prawej jest małą piramida. jak używam wiedźmińskiego zmysłu jest ona na czerwono. walę w nią ogniem nawet próbowałem petardą i nic z tego. nie mam żadnych inny "kryształów" itp w tej komnacie . po lewej na czerwono świeci się cała ściana. niestety nie mam artefaktu "Oko Nehaleni"
 
Normalnie powinno zaskoczyc, tez mi nie chcialo dzialac od razu za drugim gameplayem. Jakbys mial miotacza to byloby prosciej xD
 
Bez oka tego nie przejdziesz. Ta ściana to iluzja, a za nią masz 2gą piramidkę którą również musisz potraktować igni.
Artefakt ten dostaniesz od Keiry Metz wykonując zadania głównej osi fabularnej w Velen.
 
Zrobiłem wczoraj i nie miałem problemu z aktywacją (nic sie nie dzieje, dopoki nie aktywujesz obu).
 
ja jak już dostałem ten szuwaks od iluzji i potraktowałem "piramidy" ingi i wsio poszło :)

---------- Zaktualizowano 22:45 ----------

ja jak już dostałem ten szuwaks od iluzji i potraktowałem "piramidy" ingi i wsio poszło :)
 
Mam ten sam problem nawalam ingi w oba i nic. Jakies sugestie ?

Musisz się ustawić pod odpowiednim kontem i w odpowiedniej odległości :) Mi udało się jeden z ostrosłupów uruchomić od razu (z tego co pamiętam zaczyna się nieznacznie świecić na żółto), a z drugim dopiero za którąś próbą udało mi się go uruchomić jak się w końcu ustawiłem odpowiednio dla skryptów gry :D
 
Zaraz mi się cierpliwość skończy. Z każdej stron, różne odległości i nic. Ktoś pamięta pod jakim kontem się to udało zniszczyć ? ;-)
 
Nie wiem z czym macie problem, ja normalnie wszedłem pootwierałem portale przeszedłem przez pole serowe a potem już droga prosta, 2 kryształy jeden z prawej drugi ukryty za iluzją potem igni i tarcza ochronna znika. Po przeczytaniu tego tematu specjalnie przeszedłem raz jeszcze po ściągnięciu ulepszenia na igni ( miotacz) i też bez problemu uruchomiłem, może masz jakiegoś buga w grze bo bez problemu za 1 razem uruchomiłem kryształy.
 
Top Bottom