Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Bo dużo zrobiłem po tym jak odpuściłem sobie tą walkę z gryfem praktycznie wtedy zacząłem robić wszystkie zadania poboczne :) ale to nie o to chodzi tylko się pytam czy ten błąd również zostanie naprawiony :)

Jesteś pewny, że po prostu nie odleciał w inne miejsce?
Sama walka toczy się w dwóch. Pierwsze na polach, drugie pod młynem kawałek dalej.
 
Tak czytam sobie info o patchu na pierwszej stronie i czy tylko ja odnoszę wrażenie że patch nie wyjdzie w tym tygodniu? Wyraźnie napisane jest, że info o zawartości patcha wyjdzie w tym ale o samym patchu nie ma mowy. Teraz tak dopiero zwróciłem na to uwagę bo wcześniej info o patchu (że niby ma wyjsć w tym tygodniu) znalazłem na innych stronach.
 
Jesteś pewny, że po prostu nie odleciał w inne miejsce?
Sama walka toczy się w dwóch. Pierwsze na polach, drugie pod młynem kawałek dalej.
Tak jestem pewien sprawdziłem oba miejsca, poza tym wskaźnik powinien wskazywać mi miejsce gdzie jest gryf ale po prostu nie ma ani gryfa ani wskaźnika.
 
Co do patcha to oczywiście weryfikacje sony i microsoftu dla konsolek spowalniają zawsze wydanie gotowego na PCty, skoro tamci go weryfikuja, znaczy, ze jest gotowy, inaczej nie było by co weryfikować - cholerne dziecinne konsoleczki...
 
Ludzie już pokończyli grę, inni są blisko, a oni wprowadzają poprawki, które powinny być przed Premierą gry !

---------- Zaktualizowano 14:34 ----------

Patrząc na obecną godzinę to i o changelog się obawiam...

dokładnie...
 
Przydałby się jeszcze dodatkowy slot na eliksiry, albo możliwość bezpośredniego łykania eliksirów i odwarów z ekwipunku jak to było w W1. Po co przenosić i łykać? Akcja traci dynamiki na takim czymś. Miałem nadzieję że rozpocznę przygodę jeszcze w tym tygodniu, ale trudno, trzeba czekać :)
 
Last edited:
Przydałby się jeszcze dodatkowy slot na eliksiry, albo możliwość bezpośredniego łykania eliksirów i odwarów z ekwipunku jak to było w W1. Po co przenosić i łykać? Akcja traci dynamiki na takim czymś. Miałem nadzieję że rozpocznę przygodę jeszcze w tym tygodniu, ale trudno, trzeba czekać :)
Wystarczy zaznaczyć eliksir i wcisnąć E.
 
Dla mnie ważne, że naprawili eliksir oczyszcający, czyli nie wskoczy w miejsce jedzenia i nie zjem go znów w czasie walki :D
 
A sama łatka dopiero, jak napisano na FB, w przyszłym tygodniu.

A możesz wskazać w którym miejscu? Ja widziałem tylko oświadczenie, że "Nie stanie się to [premiera łatki] w weekend. Informacje o wydaniu łatki zostaną udostępnione w przyszłym tygodniu."

Widzę tu następującą kolejność działań:
1. poniedziałek, 6 lipca - ogłoszenie, że w tym tygodniu będzie lista zmian
2. piątek, 10 lipca - ogłoszenie listy zmian oraz ogłoszenie, że data premiery łatki zostanie podana w przyszłym tygodniu
3. przyszły tydzień (13-17 lipca) - ogłoszenie daty premiery łatki
4. po 19 lipca - data premiery łatki
 
No fakt. Optymistycznie założyłem, że łatka wyjdzie już w przyszłym tygodniu. Może tak być, ale może być i tak, jak Ty sugerujesz. :yes
 
No fakt. Optymistycznie założyłem, że łatka wyjdzie już w przyszłym tygodniu. Może tak być, ale może być i tak, jak Ty sugerujesz. :yes

Oczywiście, datę mogą podać w poniedziałek, a wypuścić we wtorek. ;) Ale skoro mówi się "udostępnieniu informacji o wydaniu łatki" to ja przeczuwam typowe rzucanie ochłapów, teaser teasera do trailera filmu, czyli zwykłe przeciąganie.
 
Ehhh, szkoda, że nie można zrobić tak by po dacie premiery ktoś zakupił grę sprawdził to czego im się nie udało, ogłosił listę błędów, po czym świat NIE kupije gry do czasu jej połatania. Dzięki temu ten patch wyszedł by znacznie wcześniej.
A lista błędów które poprawia jest imponująca równie jak ilość sprzedanych kopii gry Skyrim :D
A skoro gra się już sprzedała, ludzie praktycznie ukończyli, a teraz naprawa questów (czyli podstawy gry) to jest musztarda po objedzie.
Jak nudne trzeba mieć życie, by znów grać w tą samą grę tylko z powodu, ze dodali skrzynkę na szajs lub naprawili to co w ogóle w dniu premiery nie powinno być już zbugowane.
To jak usuwanie usterki w aucie z salonu, za kilka lat gdy już idzie na sprzedaż... lub na złom...
Wniosek jest oczywisty, kupiłem wadliwy produkt, i czekam łaskawie aż go naprawią :(
gdyby gracze mniej byli "napaleni" w ocenach itd wszystko by działo się szybciej...
ocena gry 9.4 w aktualnym jej stanie raczej nie motywuje CDP do działania... A same poprawki wprowadzone są istotne już tylko dla DLC chyba, ze ktoś po ukończeniu gry zapodaje sobie amnezje nic nie pamięta i zachwyca sie nieoczekiwanymi zwrotami akcji w grze którą już raz ukończył...
A same DLC też ktoś dobrze wyżej napisał, dzielenie gry na 10 części - to zwykły chwyt:)
To czego nie było czasu dodać przed premierą dodaje się potem za dodatkową opłatą:) a ludzie myślą, że dostali coś nowego:)
PRZYKŁAD ?
THE CREW - zakupiłem dodatek z wiecznymi darmowymi DLC, pierwsze kilka dodatków poprostu się aktywowało w grze i już były, BEZ żadnego ściągania nowej zawartości z sieci ?:D To poprostu opłata za "dodatkową zawartość" która już po zainstalowaniu podstawowej wer gry, w niej była...
Nie wiem kto pierwszy opatentował DLC ale ja bym mu "ukręcił jaja" :D
Ewidętnie do rozrywki elektronicznej skopiowano to z tej "rozrywki" realnej, Czyli np. dodatkowe wyposażenie auta itd...
+ mordęga graczy z PC przez konsole:/ Opóźnienia w wydawaniu łatek z powodu autoryzacji, by wyszła jednocześnie na wszystkie platformy....Konsole to jak trabanty a PC jak cywilizowane auto. Czemu więc mam czekać na paliwo do auta do czasu gdy na CPNie pojawi się MIXOL do stworzenia mieszanki dla "forda kartona" ?:D
Wystarczy, ze od czasu wydumania "multiplatformowości" gier gry na PC zubożały by się biedaczynom z konsol, gałeczki na padzikach nie pourywały gdyby przypadkiem zbyt rozbudowany interfejs ekwipunku sie pojawił, lub zbyt rozbudowana walka taktyczna:/
 
Last edited:
Top Bottom