Gra w kości - nowicjusz/szuler

+
Gra w kości - nowicjusz/szuler

Witam.Mam pytanie.Otóż Geralt po pokonaniu de Wetta oznajmia,że jest już zawodowcem w grze w kości.Z kim teraz grać? Hierofont pokonany,Jaskier także,de Wett jak wspomniałem też.Chciałem z Valeredem,ale się nie da.Cały czas mam wpis,że jeszcze nie jest skończony poziom zawodowiec...Czy on się zakończy dopiero w akcie IV??
 
Kościany poker - zawodowiec - trzeba pokonac 4 graczy - do wyboru - Munro, Talar, De Wett, Velerad, Hierofant, Tobias Hoffman, Julian, Pustelnik (trzej ostatni - IV akt)Jeśli skończyłeś to zadanie, przed tobą następne - poziom Szuler - tu trzeba pokonać trzech - do wyboru : Jaskiej, Szuler, Chiradean, Duch (ostatnia dwójka - akt IV)
 
kptwlodzimierz said:
Jeśli skończyłeś to zadanie, przed tobą następne - poziom Szuler - tu trzeba pokonać trzech - do wyboru : Jaskiej, Szuler, Chiradean, Duch (ostatnia dwójka - akt IV)
Mam pytanie dotyczace poziomu szuler. Czy po pokonaniu 3 zawodnikow wpis w dzienniku wymazuje sie czy pozostaje? Wydaje mi sie ze pokonalem wszystkich oprocz ducha i pod opisem misji zoltymi literkami pisze cos takiego: Czy jest ktos lepszy ode mnie? U was tez zostal taki wpis czy zadanie zostalo calkowicie wymazane z dziennika?
 
SpQ said:
SpQ said:
Jeśli skończyłeś to zadanie, przed tobą następne - poziom Szuler - tu trzeba pokonać trzech - do wyboru : Jaskiej, Szuler, Chiradean, Duch (ostatnia dwójka - akt IV)
Mam pytanie dotyczace poziomu szuler. Czy po pokonaniu 3 zawodnikow wpis w dzienniku wymazuje sie czy pozostaje? Wydaje mi sie ze pokonalem wszystkich oprocz ducha i pod opisem misji zoltymi literkami pisze cos takiego: Czy jest ktos lepszy ode mnie? U was tez zostal taki wpis czy zadanie zostalo calkowicie wymazane z dziennika?
Ostatniego przeciwnika poznasz w V akcie :)
 
Mimo, że mam poradnik i jest tam wiele użytecznych mapek, Szulera jak nie było tak nie ma. Albo jestem ślepy albo nie ma tego w poradniku. Znalazł ktoś tego szulera?
 
Było już kilka razy wystarczy poszukać na forum :-\Na przeciwko sprzedawcy ryb w Wyzimie Handlowej są domy, w jednym z nich jest szulernia i jak nazwa wskazuje, zapewne jest w niej szuler ;)
 

Keth

Ex-moderator
W tym temacie pewien uzytkownik ma bardzo podobny problem. Przypuszczam, że możesz się sporo od niego nauczyć ;]
 
A ja mam cos takiego. Zaliczylem zawodowca, ale wczesniej pokonalem Jaskara. I teraz nie chce juz ze mna grac ( nie ma ikonki kosci), rozpoczolem juz misje szule wygrywajac z szulerem w szulerni. Wiec czy Jaskier bedzie chcial ze mna grac w akcie IV?
 
dasiu said:
A ja mam cos takiego. Zaliczylem zawodowca, ale wczesniej pokonalem Jaskara. I teraz nie chce juz ze mna grac ( nie ma ikonki kosci), rozpoczolem juz misje szule wygrywajac z szulerem w szulerni. Wiec czy Jaskier bedzie chcial ze mna grac w akcie IV?
Tak, nawet pogada z nami o kościach :) Wydaje mi się że pokonanie Jaskra w IV akcie jest trudniejsze niż w III.
 
Tylko ze szulera naprawde nie ma zaznaczonego w poradniku, jest tylko sprzedawca ryb. Wiec czego mialby sie uczyc?
 
kptwlodzimierz said:
kptwlodzimierz said:
A ja mam cos takiego. Zaliczylem zawodowca, ale wczesniej pokonalem Jaskara. I teraz nie chce juz ze mna grac ( nie ma ikonki kosci), rozpoczolem juz misje szule wygrywajac z szulerem w szulerni. Wiec czy Jaskier bedzie chcial ze mna grac w akcie IV?
Tak, nawet pogada z nami o kościach :) Wydaje mi się że pokonanie Jaskra w IV akcie jest trudniejsze niż w III.
Sprawdze to nastepnym razem, ake mi najtrudniej to szlo z duchem ktorego przywolal Alvin. Szesc podejsc i we wszystkich dostalem w dupe.
 
Pytanie takie jak w temacie nie moge znalezc szulera z szulerni... powidzcie mi gdzie on jest ...;/ Bardzo was prosze przeszukalem cale forum opcja szukaj i nic ... Pozdrawiam
 
szuler z szullerni jak sama nazwa wskazuje jest w szulerni, która to jest o ile mnie pamięć nie myli naprzeciwko sprzedawcy rybek...ale nie musisz z nim grać jeśli chcesz przejść poziom wyżej ;)
 
Pawelck91 said:
Pytanie takie jak w temacie nie moge znalezc szulera z szulerni... powidzcie mi gdzie on jest ...;/ Bardzo was prosze przeszukalem cale forum opcja szukaj i nic ... Pozdrawiam
sam sobie odpowiedziałeś na pytanie... istotne jest to, kiedy można go tam zastaćSPOILER PONIŻEJ[size=4pt]wieczorem i w nocy[/size]
 
Astar said:
A ja mam pytanie gdzie jest szulernia, gdyż mam ten sam problem??
zobacz co napisał fugas kilka postów wyżej... dodam tylko, że chodzi o wyzimę handlową... w tamtej okolicy znajdziesz również rzeźnika
 
normalnie lipa ;/w 1 i 2 akcie gralem sobie gralem i nie bardzo wiedzialem o co z tymi koscmi choci. jak sie juz dowiedzialem (w 3 akcie) to mam problemy ze znalezieniem ludzi do gry ;/1) nie moge wyjsc na podgrodzie - wiec ci gracze stamtad odpadaja2) gralem z carmen - wygralem3) gralem z ogrodnikiem - wygralem4) gralem z jakims hazardzista z misia kudlacza - wygralem5) gralem z jaskrem - wygralem 6) (chyba)gralem z zoltanem(nie pamietam dokladnie czy potem nie musialem load'a robic) - wygralem7) gralem w wiezieniu - przegralem8) chcialbym zagrac z Vaska - ale ona nie chce ze mna grac (nie mam takiej opcji) ;////w 3 akcie jestem tuz przed koncem zagadalem z yeavinem juz (ktory siedzi u vivaldiego) i i jakies spotkanie mamy miec z triss.ogolnei to chcialbym zakonczyc ten poziom "nowicjusza" i przejsc wyzej ale kurde nie mam z kim zagtrac - prossze o pomoc ;////
 
jeśli nie pokonałeś zawodników na podgrodziu to nie ukończysz poziomu nowicjusz...w następnych aktach ludzie może i będą z tobą grali ale tylko o kasę, nie o reputację (rangę)
 
To ja się podłączę do wątku.Mam już poziom "Kościany poker: Szuler", a cały czas mam aktywny quest "Gra w kości", gdzie jest napisane tylko, że jestem nowicjuszem i wygrałem z Zoltanem. To tak ma być? Jak powinno się zamknąć tego questa?
 
k0m0r said:
To ja się podłączę do wątku.Mam już poziom "Kościany poker: Szuler", a cały czas mam aktywny quest "Gra w kości", gdzie jest napisane tylko, że jestem nowicjuszem i wygrałem z Zoltanem. To tak ma być? Jak powinno się zamknąć tego questa?
spróbuj porozmawiać z zoltanem
 
Top Bottom