PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

+
Status
Not open for further replies.

Muszę przyznać że ta nowa gra twórców Killzone'a wygląda ciekawie. To w końcu będzie single czy tylko sieciówka?
 
Graficznie bardzo ładne (jeśli oczywiście nie będzie wielkiego "downgarde'u" ), to konsolowcy będą mieli najładniejszą grę open-world (bo zakładam, że taką będzie).
 
Oprócz U4 i Horizon Zero Dawn nie pokazali nic ciekawego. Dużo słabiej niż rok temu, imo MS wygrał w tym roku.
 
Od premiery w listopadzie 2013 roku, PlayStation 4 znalazła już ponad 22,39 mln nabywców na całym świecie. Xbox One - 12,5 miliona, a Wii U koncernu Nintendo, które jest przecież najstarsze z całej trójki, zaledwie 9,65 miliona.
 
Microsoft próbuje skopiować taktykę Sony, z czasów PS3 gdy ci skapnęli się, że sprzęt sam się nie sprzeda, ale potrzeba gier. No, ale cały czas im nie wychodzi...

Swoją drogą to żałuję, że na X1 i PS4 nie wyszedł Lego: Undercover z WiiU. Chciałbym zobaczyć tego "sandboksa".
 
Druga ciekawostka - w Japonii PS4 sprzedało się w ponad 1,34 mln a xONE w 50 tysiącach sztuk xD

MS liczy sprzedaż inaczej, a PS4 inaczej. Gracze dostali od początku lepszy produkt od Sony i dlatego wybrali Japończyków i ich produkt.
 
Druga ciekawostka - w Japonii PS4 sprzedało się w ponad 1,34 mln a xONE w 50 tysiącach sztuk xD

MS liczy sprzedaż inaczej, a PS4 inaczej. Gracze dostali od początku lepszy produkt od Sony i dlatego wybrali Japończyków i ich produkt.
No właśnie nie wiem już jak oni liczą :| W zeszłym roku MS podawało egzemplarze wysłane do sklepów(co było zwykle normą dla Sony), a Sony te sprzedane klientom.
 
@Kuboniusz
Nie o to, nie o to, nie o to:p

O to:p
 

Attachments

  • PS4_CUH_1200_View_Side_Black_Wide.jpg
    PS4_CUH_1200_View_Side_Black_Wide.jpg
    41.1 KB · Views: 45
http://polygamia.pl/Polygamia/1,945...la-ps4-po-dwoch-nieudanych-regeneracjach.html

No proszę, a do tej pory byłem przekonany, że Sony ma naprawdę dobre podejście do klienta. Swoją drogą, strasznie wadliwe te 'zabawki', tak nowe jak i stare. Sam pracuję w sklepie z grami video i konsolami i mój szef zajmuje się też naprawami sprzętu. Uszkodzone konsole i pady oraz porysowane płyty trafiają do nas tak często, że trudno mi uwierzyć w to że to tylko i wyłącznie wina niewłaściwego użytkowania.
 
No proszę, a do tej pory byłem przekonany, że Sony ma naprawdę dobre podejście do klienta.
Sony i dobre podejście do klienta? Nie w tej generacji, przynajmniej nie dopóki wygrywają.
Jeśli chodzi o dbanie o graczy, MS jest daleko, daleko przed Sony. Popatrz choćby na zawartość patchy czy akcję "BetterPSN" obok której japończycy przechodzą obojętnie, a MS ma u siebie coś podobnego od bardzo dawna (sugerowanie przez klientów zmian dot. XLive).
Oczywiście jeśli Xbox wyprzedzi PS w sprzedaży (w co wątpię) role się odwrócą.
 
Chiński rząd znosi zakaz sprzedawania konsol w Państwie Środka. Obostrzenie wprowadzono w 2000 roku, tłumacząc decyzję chęcią zapobiegnięcia wywierania złego wpływu na młode osoby. Sprzedawcy konsol byli tym samym ograniczeni do ich dystrybucji jedynie w strefie wolnego handlu ustanowionej w Szanghaju.

Liczę na dobrą sprzedaż Sony PS4 w tym kraju, kibicuję im mocno, by firma finansowo dobrze stała.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom