Bez przebaczenia

+
Status
Not open for further replies.
Bez przebaczenia

WitamCzy ktos moze mi pomoc z koncowa? Wchodze do sali gdzie sa zolnierze Salamandry. Zabijam czarodzieja ale nie moge znalezc potem jego zwlok aby wyjac kamien. A nowi zolnierze wciaz nadchodza. Czy ktos moze mi pomoc?PozdrawiamKendy
 
kendy77 said:
WitamCzy ktos moze mi pomoc z koncowa? Wchodze do sali gdzie sa zolnierze Salamandry. Zabijam czarodzieja ale nie moge znalezc potem jego zwlok aby wyjac kamien. A nowi zolnierze wciaz nadchodza. Czy ktos moze mi pomoc?PozdrawiamKendy
kamien jest obok w takiej misie na nozkach a nie w zwlokach
 
A ja mam problem z odnalezieniem Yaevinna. Jesli ktos by sluzyl pomoca bede wdzieczny. Nie ma go w obozie Skojatel, w gaju tez nie i w Banki Vivaldich tez nie. Ostatnie zadanie zwiazane z glownym watkiem. Prosze o pomoc
 
beanoslaw said:
A ja mam problem z odnalezieniem Yaevinna. Jesli ktos by sluzyl pomoca bede wdzieczny. Nie ma go w obozie Skojatel, w gaju tez nie i w Banki Vivaldich tez nie. Ostatnie zadanie zwiazane z glownym watkiem. Prosze o pomoc
Jeśli mu pomogłeś to jest w domu Vivaldiego... a jeśli pomogłeś Zakonowi to już go nie spotkasz :)
 
Witam.Mam problem z misja Bez Przebaczenia. Problem jest taki ze kiedy zabilem salamandry to musze otworzyc portal (jestem z zygfrydem)a potrzebny mi jakis kamien.Wie ktos gdzie moge ten kamyczek znalezc ? Prosze o szybka odpowiedz Z gory thx
 
Żeby nie zakładać nowego tematu, umieszczę pytanko tutaj odnośnie tego questa.Gdzie mogę znaleźć Yaevinn'a ?? Szukałem w obozie nieludzi, obok zawalonej wieży, przy gaju druidów. Nigdzie go nie ma.Nie wiem czy to może mieć związek z patchem 1.2, którego zainstalowałem pod sam koniec Aktu III.Z góry dzięki za pomoc.
 
Skoro go szukasz to jesteś po stronie Wiewiórek !?To Yaevinn siedzi sobie u spoko krasnoluda Vivaldiego ;)
 
Już wiele wątków o tym queście stworzono, ale w żadnym nie ma satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytanie, Otóż:1) Wykonałem zlecenie "Echa przeszłości"- zabiłem Bruxę, nie mogę wypełnić zadania dla wygfryda- ok, z tym się pogodziłem2) W banku nie zabijałem wiewiórek, ale goniłem Yaevinna (nie zabijająct am nikogo- przez cały czas chciałem negocjować, ale nie dołączyć się do elfów)3) Yaevinn uciekł, w queście pojawił się wpis, że Zygfryd chętnie mi pomoże- też świetnie4) W dzienniku jest też wpis o tym, że powinienem iść do Triss, żeby jej powiedzieć, że znalazłem sojuszników.Niby w elfich ruinach powiedziałem Zygfrydowi, żeby przyszedł na spotkanie do Narakortu, ale jego tam nie ma. Triss nic nie odpowiada kiedy jej mówię, że znalazłem sojuszników (koniec rozmowy- nie wiem, czy tak ma być- żadnego wpisu do dziennika), a z Zygfrydem cały czas mogę gadać tylko o nodze i odznaczeniu. Nie mogę po prostu doprowadzić do spotkania tych państwa w Narakorcie. Jak to zrobić?Ja coś schrzaniłem, czegoś nie widzę, czy to bug i mogę sobie teraz tyllko zbierać kwiatki na bagnach?Z góry dziękuję za ew. porady :dead:
 
Szukałem. Niestety u Vivaldiego go nie ma (mówię o każdej porze dnia i nocy)... Nie mam już pomysłu. Na bagnach koło zawalonej wieży, w obozie wiewiórek ani w gaju druidów ani w kanałach też go nie ma. Jakieś inne możliwości?
 
Hmmm to dziwne, bo Triss powinna w tej sytuacji powiedziec Ci, zebys zalatwil swoje ostatnie sprawy w Wyzimie, po czym poinformowac o spotkaniu w Narakorcie...probowales przejsc przez ten etap jeszcze raz?od ostatniego save'a??pozdrawiam
 
Chciałeś negocjować, ale nie dołączać do wiewiórek.. No, to Yeavin cie olał :pA, próbowałeś pogadać z Triss, gdy była ona w domu?
 
Alta said:
Już wiele wątków o tym queście stworzono, ale w żadnym nie ma satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytanie, Otóż:
Co wcale nie oznacza, że musisz od razu zakładać nowy temat. Jeśli możesz, zadawaj pytania w już istniejących, aby uniknąć bałaganu na forum.Jest jakaś szansa, że jest to bug, próbowałeś może wczytać wcześniejszego save'a? Wykonałeś już pozostałe zadania główne?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom