Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
@do69 Jak wyjdą wszystkie DLC, będzie rok po premierze. Moim zdaniem po wyjściu "Krwi i Wina" REDzi powinni zająć się REDKitem (o ile nie wyjdzie wcześniej, w co wątpię), a jeszcze lepiej CP2077. Wypadałoby w końcu.
 
O wiele bardziej wolę Redkita od CP. Oby dobrze rozłożyli siły i wywiązali się z obietnic.

Ja tak samo. CP niech dobrze dopracują i pozbędą się bugów, wolę opóźnienie niż zabugowaną grę. A RK przedłuży żywotność Wiedźmina, co z kolei umili nam czekanie na dopracowanego CP.
 
Odnosnie metody dystrybucji płatnych rozszerzeń, na ktore czekaja wszyscy ktorzy zakonczyli podstawkę... Drodzy REDzi - nie skazujcie proszę userów PS4 wyłącznie na PSN......
 
http://www.eurogamer.net/articles/2...bine-to-equal-roughly-the-witcher-2-in-length
-Praca nad rozszerzeniami zaczęła się 2 lata temu w Krakowie.
-Rozszerzenia zawierają całkowicie nową historię
- oba rozszerzenia istnieją samodzielnie- nie są zależne od głównego wątku
- Prawdopodobnie (jeszcze nie zdecydowali) są to zadania dla gracza z wyższym poziomem doświadczenia
- pierwszy dodatek ma miejsce na Ziemiach Niczyich, blisko Novigradu i Oxenfurtu
- drugi dodatek jak wiemy przeniesie nas do Toussaint a historia w nim zawarta powstała na podstawie starej polskiej baśni, opowiadania
- W obu dodatkach spotkamy nowe postacie, nowe historie, wyzwania
- w drugim dodatku będą m.in nowe potwory
-Adam Badowski, szef studia, powiedział, że nowe rozszerzenia podniosą poprzeczkę w kwestii wyglądu gry ( nie wiem czy chodzi o lepszą grafikę, czy o coś innego)
-REDzi zastanawiają się nad dodaniem nowych ficzerów gameplayowych ale jest jeszcze za wcześnie na konkrety
 
Last edited:
- Prawdopodobnie (jeszcze nie zdecydowali) są to zadania dla gracza z wyższym poziomem doświadczenia
Jeżeli to nie będą dodatki dla lvl 35+ to będę naprawdę zdziwiony... Po co wypuszczać dodatek pół roku po premierze, jeżeli będzie dla niskopoziomowych postaci?
- w drugim dodatku będą nowe potwory, karty do Gwinta, nowe historie, wyzwania, przedmioty, postacie
Dopiero w drugim? :-
 
Ja chcę dwa ficzery w tych dodatkach. Włosy jak z jedynki i kościanego pokera. Tyle mi wystarczy :p

Po co ten poker skoro gwint jest we wszystkim lepszy? W całej rozgrywce kościanego pokera uzywałeś 3 razy jednego przycisku, na dodatek o zwycięstwie raczej decyduje szczęście no i za bardzo nie ma co kolekcjonować ( co sprawia, że jest nudny)
 
@bitels.sas Tak wynika z tekstu. Drugi dodatek to zupełnie nowy region i siłą rzeczy muszą pojawić się nowe ficzery. Pierwszy to znane man tereny z podstawki. Ale jeśli chodzi o postacie to raczej w obu będą nowe. Zedytuję posta i jakoś to oddzielę.
 
Po co ten poker skoro gwint jest we wszystkim lepszy? W całej rozgrywce kościanego pokera uzywałeś 3 razy jednego przycisku, na dodatek o zwycięstwie raczej decyduje szczęście no i za bardzo nie ma co kolekcjonować ( co sprawia, że jest nudny)
Jedna minigierka więcej nikomu nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że w Wiedźminie 3 jest ich mało. A kości od zawsze mi się kojarzyły z tą serią. Lubię gwinta, ale nijak ma się on do klimatu gry. Prawie wszyscy w niego grają, ma mało wspólnego z gwintem z książek, do tego na kartach są wizerunki znajomych Geralta, a nawet jego samego. Zresztą tu też decyduje w pewnym stopniu szczęście.
 
Last edited:
@adventus.991
@dani168
To, że w obu będą nowe postacie i historię to się akurat domyślam ;)
Bardziej mi chodziło o nowe potwory, przedmioty i karty do gwinta do właśnie. Więcej kart to było takie moje prywatne pobożne życzenie, ale co do potworów i przedmiotów sądziłem, że to oczywiste, że w dużym DLC pojawią się jakieś nowości w tych kategoriach.
 
Last edited:
@bitels.sas Bo to wszystko tak jakoś niewyraźnie napisane ;) Załóżmy, że i w 1 i w 2 będą nowe postacie, przedmioty, potwory itd. Tak będzie lepiej dla wszystkich... ;)
 
oba rozszerzenia istnieją samodzielnie i nie są zależne od głównego wątku

Ciekawa informacja, czyżby miały być odpalane z menu jako oddzielne przygody? O ile Toussaint pasowałoby tutaj świetnie, o tyle Oxenfurt i Velen raczej powinno być rozbudowaniem podstawki (w końcu te same lokacje).
 
expansions will be standalone - exist separately to the main story of The Witcher 3
Domyślam się, że "standalone" to po prostu skrót myślowy od "będą niezależne od głównej fabuły". Ciekawe czy to może oznaczać również, że nie uświadczymy w nich ważnych dla głównych misji postaci, czyli w tym wszystkich przyjaciół Geralta. Troche byłoby szkoda, ale z drugiej strony nie ma co wysuwać zbyt pochopnych wnioskow, pożyjemy- zobaczymy :)
 
expansions will be standalone - exist separately to the main story of The Witcher 3
Tam jest myślnik, czyli jest tak jak pisze kolega z góry. Oba rozszerzenia istnieją samodzielnie CZYLI są niezależne od głównej osi fabularnej.
 
To słabo, bo w grze nawet nie przejechałem przez Oxenfurt, a tak byłaby okazja, żeby zapełnić tę dziurę na mapie jakimiś zadaniami.
 
Tak swoją drogą zastanawia mnie, jak to będzie wyglądać w przypadku tego pierwszego dodatku, którego akcja dzieje się właśnie w Oxenfurcie.
Odpalimy dodatek z poziomu menu, czy może rozpoczniemy linię fabularną w głównej grze, przy okazji udając że główny wątek się nie wydarzył?
 
Top Bottom