Ostatnia grupa ceglarzy?

+
Ostatnia grupa ceglarzy?

2 grupy znalazłem bez problemu 1 w jaskini 2 koło drwali a 3 nie widu nie słychu, zajrzałem do poradnika pisało że koło przewalonej wieży ale ich tam nie ma, nie wiem dlaczego, może dlatego że wpierw zabiłem całą bandę Salamander na tej wysepce co urzędowały Wiewiórki (jakoś tak tam doszedłem, że ich pierwszych zobaczyłem i zabiłem)?.Nie ma już sposobu żeby tego Q dokończyć? :(
 
no to standardowo wyjdz z lokacji i wejdz z powrotem, przemedytuj dzien - jak nie pomoze to wgraj wczesniejszego save'a
 
ehh lipton nic nie pomogło :( nie ma ich, nie wiem ta wieża pewnie na nich spadła i przepadli, kij z nimi. Tylko czy wie ktoś ile Questów mnie ominie jeśli ten Q nie zostanie skończony?
 
michalek69 said:
W quescie jest napisane, że należy zacząć od tych koło wieży - może tu tkwi błądpozdro 69
Nie trzeba - najpierw rozwalilem tych na polanie, potem w jaskini, na samym końcu grupę spod zawalonej wieży - i też zaliczyłem zadanie.
 
z moich własnych obserwacji wynika że nie ma znaczenia od której grupy sie zaczyna.Miałem podobne przypadki, że wydawało mi się że nie ma jakieś postaci czy coś. Pomogło przyjście na miejsce teoretycznego "postoju" o innej porze dnia. Spróbuj, może tobie też to pomoże.Proponuję przeszukać dokładnie tereny wokół wieży:w południekoło 17o północyo świciejak na mój gust to w końcu powinieneś ich spotkać
 
ehh wydaję mi się że nie potrzebie wpierw zabiłem całą tą ekipę Salamander na wyspie Wiewiórek, czy możliwe że z tego powodu ostatniej grupy ceglarzy nie odnajdę?.
 
MaTiXoN said:
ehh wydaję mi się że nie potrzebie wpierw zabiłem całą tą ekipę Salamander na wyspie Wiewiórek, czy możliwe że z tego powodu ostatniej grupy ceglarzy nie odnajdę?.
Ja najpierw zabiłem Salamandry, a dopiero potem zabrałem się za szukanie ceglarzy. Co prawda zaczynałem od wieży, ale trudno powiedzieć, czy kolejność ma znaczenie. Powinni być blisko, gdzieś od zachodniej strony. Idąc drogą powinieneś ich zobaczyć.
 
Ja też najpierw rozwaliłem ten obóz Salamander, to nie ma znaczenia. Potem zacząłem od zawalonej wieży ale to też raczej nie ma znaczenia. Widzisz tą zawaloną wieżę, przechodzisz przez ten mostek i idziesz na około wieży, jak się nie mylę ta grupa nie jest całkiem przy wieży, bo sam się zdziwiłem jak ich spotkałem.
 
wczytałem wcześniejszego save'a i zrobiłem wszystko od początku tym razem byli niedaleko wieży w tym miejscu jak podejrzewałem wtedy co mieli tam być, widocznie jakiś bug nie wiem, w każdym bądź razie kilka godzin gry byłem do tyłu ale cóż nie żałuję bo Wiesiek jest wymiatającą grą :DTakże po problemie ET...
 
Top Bottom