Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Zastanawiam się właśnie jak ich serwery sobie poradzą to nie jest paczka 300 mega jak się wszyscy rzucą na te 7 GB może być ciężko.
 
Zastanawiam się właśnie jak ich serwery sobie poradzą to nie jest paczka 300 mega jak się wszyscy rzucą na te 7 GB może być ciężko.


A rozwiązanie jest proste: zrobić seeda na BitTorrenta i dystrybucję zostawić użytkownikom. Z tej technologii od dłuższego czasu korzysta już m.in. Blizzard i Wargaming. Zresztą jak znam życie, to kopie patcha bardzo szybko pojawią się na stronach torrentowych.
 
A rozwiązanie jest proste: zrobić seeda na BitTorrenta i dystrybucję zostawić użytkownikom. Z tej technologii od dłuższego czasu korzysta już m.in. Blizzard i Wargaming. Zresztą jak znam życie, to kopie patcha bardzo szybko pojawią się na stronach torrentowych.
Ja pobieram tylko przez GOG Galaxy (czemu jeszcze beta!!!)
 
Chyba oczekując na łatkę sobie już wieśka odpalę. Gog pobierze mi automatycznie w tle? Czy będę musiał czuwać aby rozpocząć ściąganie?
 
Chyba oczekując na łatkę sobie już wieśka odpalę. Gog pobierze mi automatycznie w tle? Czy będę musiał czuwać aby rozpocząć ściąganie?
Wydaje mi się że GOG Galaxy nie pobiera patcha do aktualnie uruchomionej gry, Steam czy Origin też tego nie robią co najwyżej do innej z biblioteki ale nie do tej aktualnie uruchomionej.
 
Last edited:
Patch miał być jednocześnie na wszystkich platformach a okazuje się że na PS4 można pobierać patch już od kilku godzin a na PC i XOne ciągle czekamy.
 
No dobra, ale jednak tylko na PS4. Czy się mylę i można równierz na PC?
http://forums.cdprojektred.com/thre...ve-on-PS4-North-America?p=1843087#post1843087
http://forums.cdprojektred.com/thre...-here-on-the-Xbox-one-)?p=1843080#post1843080
Zagramanicą można już podobno na PS4 jak i na XO.

---------- Zaktualizowano 10:44 ----------

Nie wszędzie na PS4 można pobrać. Jak na razie tylko USA i UK.
Jak wyżej w linkach.
 
Nie podoba mi się takie podejście,dlaczego nie wszyscy w tym samym czasie, tylko jakieś faworyzowanie...

Wałkowanie tego samego w kółko i ciągle: dlaczego uważasz, że CDPR którąś platformę faworyzuje w tak dziwnej kwestii jak data wypuszczenia patcha?
 
Czyli pobawmy się w drugą stronę. Jak patch 1.06 pojawił się tylko na PC było jak rozumiem właściwie i dobrze?

Oczywiście. Nie od dziś wiadomo, że konsola to wykastrowany PC, który tylko hamuję branżę, ma na nią ogólnie źle wpływ, a osoby z niej korzystające wiadomo jakie są... zbyt ograniczone, żeby pojąć jak działa klawiatura + mysz, za dużo przycisków.
 
Top Bottom