Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
U mnie też lepiej chodzi na R7 260X, ale muszę z bólem powiedzieć, że zauważyłem pogorszenie grafiki, a szczególnie opcja DoF została popsuta.. Mimo, że mam ją włączoną, rzadko kiedy to widać.
Tak to się prezentuje grafika na patchu 1.07 -.-

O to screenshoty:

A jak przejeżdżam między drzewami to takie cuda się dzieją, że oczy przecieram.
~Problem rozwiązałem, w pliku user.settings zmieniłem kilka wartości na takie jak były na wersji 1.06
Drzewka teraz znikają bez tych dziurek.


Teraz sobie tego patcha daruje. Nie wspominając już o zmianie wagi składników na 0, a i tak dalej ważą ile ważyły. Zmiana tylko w opisie ;E Prawie miesiąc przerwy od gry czekając na ten patch, a tu takie rzeczy. Nie dziwie się, że komuś szybciej chodzi, jak zrobiono kolejny downgrade graficzny, jeszcze kilka patchy i gra będzie wyglądała jak wiedźmin 1
 
Last edited:
U mnie niestety prawie go brak, mam grafikę AMD, pewnie na NVIDI jest lepiej, na wersji 1.06 nie mogłem oderwać wzroku od widoczków z DoF'em teraz patrze przez palce :(
 
ja mam teraz max 35 FPSów a mini mam 25 FPSów na 1.7 na ubier i wysokich może o 5 fpsów mam więcej. a miałem 60 FPS i małe spadki do 45 na 1.6 a jakość grafiki to nie wiem czy jest grosza a modów nie mam. gra jest instalowania od nowa

mam komputer dość mocy

procesor : AMD phenom(tm) 2 X4 956 BE 3.4MHz

pamięć Ram : goodram 4GB 1333MHz

krata graficzna: 280X MRAM 3GB

sterowniki mam 15.7 od AMD
 
Ja nie doświadczyłem żadnych problemów z łatką, gra chodzi jak chodziła czyli dobrze. Poza tym "odbugował" mi się zabugowany quest także jestem jeszcze bardziej zadowolony.

PS. Na czym polega ta responsywność poruszania się bo po jej uruchomieniu nie zauważyłem żadnych różnicy w chodzi Geralta ? :D
 
Dobra -potestowałem na 4 różnych specyfikacjach 2 testy z ATI AMD i 2 na NVIDIAch.
Okazuje się, ze WYDAJNOŚĆ gry wzrasta ale na NVIDIACH a SPADA na ATI AMD !!!
Czyli nvidia beczała że na starszych ATI gra chodzi lepiej niż na starszych NVIDIACH, i redzi musieli to "Poprawić"
Brawo "lizidupstwo" na maxa, celowe partaczenie gry w wer 1.07 by przypadkiem na ATI nie działała lepiej jak na nvidiach...(bo ostatni CCC do ati amd wymiatał) więc nvidia z redami spanikowała...)
Mam nadzieje, ze inni też to zauważą/zauważyli i wyciągną odpowiednie wnioski, i co do CDP i co do patcha...
Ja na swoim Radeonie 7850 zauwazylem wzrost FPS'ow do tego stopnia, ze w tej chwili W3 smiga na full ultra (bez HairWorks)...
 
Tak z ciekawości pozbyłem się wszystkiego z Geralta, zostały tylko bełty których nie da się zdjąć, i przedmioty fabularne. Łączna waga tych przedmiotów + bełty to 0,71
W ekwipunku pokazuje 13/60. To ja się pytam, gdzie te 12kg się schowało?
 
Może trzeba zastosować metodę Janka i zrobić kupę o wschodzie słońca to waga spadnie... :D A tak na poważnie - spodziewałem się jakiś większych zmian z ruchach postaci.
Ze skrzynką ogólnie wtopa na scenie u Jaskra.
Jednak jak na chwilę obecną zmiany na plus, szczególnie ekwipunek jest bardziej ogarnięty i można sobie przypiąć schemat/recepturę żeby podświetlało składniki w sklepie. Fajna rzecz. Zaczynam na marszu śmierci, pewnie skończę jeszcze ze 4 razy zanim doczekam NG+...
 
Tak z ciekawości pozbyłem się wszystkiego z Geralta, zostały tylko bełty których nie da się zdjąć, i przedmioty fabularne. Łączna waga tych przedmiotów + bełty to 0,71
W ekwipunku pokazuje 13/60. To ja się pytam, gdzie te 12kg się schowało?
A próbowaliście sprawdzić obciążenie w nowej grze? Czy to jest wynik jakiegoś nieodpowiedniego przeliczenia po patchu, czy też zawsze będzie istniał nieusuwalny narzut, nawet na nowej postaci?
I jeszcze jest możliwość, że obecnie da się nosić bez kar więcej, niż to byłoby normalnie dopuszczalne, właśnie o ten nadmiar dwunastu jednostek, czyli ponad siedemdziesiąt w tym wypadku.
 
Last edited:
Witam. Kiedy aktualizacja będzie dostępna w PSN ? możecie to jakoś określić czasowo ? Wielce by to uspokoiło posiadaczy ps4.
 
Jedni zrzucają winę na drugich....całkiem jak w mojej pracy. Kiedy trzeba wziąć coś na swój kark to oczywiście brak chętnego...
 
Witam. Kiedy aktualizacja będzie dostępna w PSN ? możecie to jakoś określić czasowo ? Wielce by to uspokoiło posiadaczy ps4.

Myślę, że gdyby CDPR znało odpowiedź na to pytanie, to już dawno by jej udzieliło, żeby uspokoić graczy.
 
Może by tak Wielce Szanowny Pan Marcin Momot podzielił się postępami swojego śledztwa w sprawie tajemniczych problemów z patchem 1.07 na PSN?
 
To co ostatnio się dzieje z sony..... nawet wróżbita Maciej nie przewidzi kiedy może być patch...
 
Top Bottom