[BUG] Zlecenie : Najgroźniejszy Potwór na Skelige + Czarna perła

+
[BUG] Zlecenie : Najgroźniejszy Potwór na Skelige + Czarna perła

Witam
Przez całą grę a przeszedłem ją już 3 razy nie miałem problemów z ukończeniem misji itp. jednak po zainstalowaniu patchu 1.07 spotkały mnie już 2 bugi podczas dwóch misji : Najgroźniejszy Potwór na Skelige i zadanie czarna perła.Do zlecenia na potwora mam filmik w którym widać że po zabiciu wszystkich rywali nawet wilkołaka który ma 0 hp występuje bug w którym wilkołak nie wiadomo co robi ale w każdym razie nie chce paść i uniemożliwa to ukończenie questa , link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=nWdp_dinaAY&feature=youtu.be
W drugim quescie czyli Czarna perła problemem jest uratowanie tego człowieka przed utopcami gdy wezmę tą perłę z dna oceanu.Po prostu nie da się go uratować gdyż w momencie kiedy dopłynę do brzegu utopce go w jednej chwili zabijają i nie ma jak mu pomóc.Pomimo tego że ratowałem go na różne sposoby choć bym przypłynął szybciej niż syreny nie ma szans żeby go uratować ponieważ w momencie kiedy jestem obok niego i utopców on od razu pada :/
 
Witam,

Mam dokładnie ten sam problem, w zadaniu czarna perła weteran ginie zanim Geralt zdąży wyjść z wody.
 
Witam!
Mam ten sam błąd jeśli chodzi o zadanie "Najgroźniejszy Potwór na Skellige". Obity wilkołak nie chce rozstać się ze światem, cutscenka nie załącza się.
Przydałby się jakiś hotfix żeby to naprawić.
 
Potwierdzam. Panowie Redzi quest Czarna perła nie do ukończenia. Proszę sprawdźcie to. Po wyjściu z wody gość ginie i nie ma szans na pomoc.
 
Ja miałem taki problem z questem w Vellen temu gościowi z Ghulami pomagałem. Niestety ale 2 czy 3 fala na najtrudniejszym poziomie gościa ściąga na 2 hity.
Z poławiaczem pereł albo miałem farta albo byłem szybki ale bez problemu utopce rozwalałem.
Z DLC bugiem jest tego wszędzie ja też to dałem ten temat. Na ang. forum ludzie krzyczą :)
 
Detrioux być może robiłeś tą misję z perłami przed patchem 1.07.Jak mówiłem grę przeszedłem już wcześniej 2 razy i z tym questem nie było żadnego problemu , teraz już raczej byłem bo 3 raz grę zakończyłem ale wyszedł patch 1.07 robię znowu ten quest i jednak nie daję rady gościa uratować bo utopce go zabijają momentalnie gdy wyjdę z wody.
 
Chyba po 8 podejściu udało mi się w końcu ukończyć questa z czarną perłą, Najpierw popłynąłem łódką do tego miejsca w którym mamy jej szukać, potem na łódkę i zbliżam się na tyle, żeby widzieć walkę utopców z tym ^$^@$%@#! który pada na hita, ale żeby nie pokazywał się jego pasek hp i (najtrudniejsza część) rzuciłem petardą która ich ogłuszyła(trzeba podejść wystarczająco blisko, bo inaczej efekt u mnie nie działał), a później jak najszybciej podbiec i ubić szybko tego którego ten idiota zaatakuje.
 
Haha no to widzę sposób jest ale mimo wszystko i tak jest to Bug bo ta misja i ratowanie tego gościa nie powinno tak wyglądać :p
 
Pomysłowo, ja za którymś razem z kolei zrobiłem inaczej. Podpłynąłem na tyle blisko naszego zleceniodawcy, żeby zaczął walczyć, ale na tyle daleko, żeby nie wyłączyła mu się nieśmiertelność. Po pewnym czasie utopce zaczęły go spychać w głąb wyspy, aż doszły do momentu w którym wypchnęły go z pola ich działania, straciły nim zainteresowanie i biegiem wróciły na brzeg do miejsca ich pojawienia się. I to był moment w którym szybko podpłynąłem i zebrałem na siebie agro, bo oczywiście ten idiota zamiast siedzieć w bezpiecznej odległości, gdy utopce zostawiły go w spokoju zaczął na nowo do nich podchodzić. Więc czasu nie jest za dużo, dokładnie tyle ile wynosi różnica między biegiem potworów, a spacerowym krokiem gościa, ale jest to wykonalne.
 
Można to rozegrać inaczej. Nie rozmawiaj z Nidasem na moście tylko najpierw wyłowić perłę, a później z nim zagadać. Po rozmowie zaprowadzi nas nad brzeg gdzie od razu zaliczy nam wyłowieni perły. Po chwili wynurzą się utopce. Igni i szybki atak załatwia sprawę
 
Wersja steam'owa podobno dostała jakiś mini update, który rozwiązuje problem z wilkołakiem. Może ktoś potwierdzić? :)
 
Witam
Przez całą grę a przeszedłem ją już 3 razy nie miałem problemów z ukończeniem misji itp. jednak po zainstalowaniu patchu 1.07 spotkały mnie już 2 bugi podczas dwóch misji : Najgroźniejszy Potwór na Skelige i zadanie czarna perła.Do zlecenia na potwora mam filmik w którym widać że po zabiciu wszystkich rywali nawet wilkołaka który ma 0 hp występuje bug w którym wilkołak nie wiadomo co robi ale w każdym razie nie chce paść i uniemożliwa to ukończenie questa , link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=nWdp_dinaAY&feature=youtu.be
W drugim quescie czyli Czarna perła problemem jest uratowanie tego człowieka przed utopcami gdy wezmę tą perłę z dna oceanu.Po prostu nie da się go uratować gdyż w momencie kiedy dopłynę do brzegu utopce go w jednej chwili zabijają i nie ma jak mu pomóc.Pomimo tego że ratowałem go na różne sposoby choć bym przypłynął szybciej niż syreny nie ma szans żeby go uratować ponieważ w momencie kiedy jestem obok niego i utopców on od razu pada :/

Dokładnie Nidasa nie da się uratować niemal od razu zabijają go utopce zanim dopłyniemy do brzegu
 
Dziwne bo akurat u mnie żadnego problemu z tym nie było (zrobiłem ten quest parę minut temu). Jak wychodziłem z wody to Nidas miał jeszcze pełny pasek hp i bez problemu zabiłem utopce a później dokończyłem quest w Novigradzie.
 
Potwierdzam, że zadanie można ukończyć zbierając najpierw perły a dopiero później pójść na most i aktywować zadanie.
 
Top Bottom