Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Miałem ten sam błąd. Może to nie zwykły karczmarz, ale ukryta opcja magiczna? ;)

Mogło tak być, bo gdy drugi raz do niego podszedłem z chęcią zamienienia zdania wówczas chyba zreflektował się, że czarodziejów polują i przezornie stał w miejscu :p ...
 
Cieszy fakt wydania z lekkim opóźnieniem aktualizacji na PSN. Użytkownicy PS4 dziękują :) (lepiej późno niż wcale)
 
"Cieszy fakt wydania" - a jak już zainstalują, to czar pryśnie :D
Pacz, nie prysł. Po wejściu w ustawienia zobaczyłem jedną z nowych zakładek, która nazywa się "Postprocesy". Znalazłem tam opcje Blur i Motion Blur, które oczywiście wyłączyłem i magicznie gra wydaje się płynniejsza niż była przedtem (co prawda zanotowałem kilka spadków przy galopie czy podczas deszczu w Novigradzie, ale to już norma dla W3).

Poza tym, nie doświadczyłem już doczytywania tekstur w Novigradzie co na patchu 1.05 zdarzało się dość często.

Ogólnie rzecz biorąc, jestem z patcha bardzo zadowolony, po kilku godzinach gry nie napotkałem większych spadków płynności (choć, zaznaczam, nie byłem na bagnach), bugów, a zmiany, które 1.07 przyniosło są bardzo na plus. Zobaczymy, jak będzie dalej.
 
@Kuboniusz - a my o PC :) konsole to inne "coś" i problemy na nich też są inne :) Poza tym brawo, ze dodali wam te opcje:D A jak byś tak całkiem wyłączył textury? teoretychnie powinieneś mieć skok z 30 aż do 30 fps:) w fHD na TV :D - to musi być coś :) pixel wielkości pałki zapałki :) i jak to TV 16 bitowy kolor ou jea :D

Zauważyłem też, że czasem nad postaciami zamiast "e" pojawia się "A" w zielonym kółeczku - smieci z XO sie kłaniają na PC ?? Pokazuje mi się to chyba jak wyciągam broń blisko NPCa z którym można pomarudzić...
 
Last edited:
Zauważyłem też, że czasem nad postaciami zamiast "e" pojawia się "A" w zielonym kółeczku - smieci z XO sie kłaniają na PC ?? Pokazuje mi się to chyba jak wyciągam broń blisko NPCa z którym można pomarudzić...
Nie miałeś już przestać grać? :|
 
@Rustine - tak zrobiłem, ale po aktualizaci sprawdzam sobie jakie "zmiany" nastały:)
Od trzech tygodni z 26lvl awansowałem na 26 lvl:) czas gry to pewnie 15 minut:) - i to tylko po patchu 1.07:) wyłącznie po to by zrobić screeny i porównać jak gra sie cofa:) Np. opcja DoF :)
 
Last edited:
Wiem, nie jego wina, raczej brak organizacji z czyjejś strony, 3 różne platformy w jednym temacie:) niepotrzebny chaos...
Chyba , ze komuś sie zdaje, ze na 3 platformy łatka jest identyczna :D
Dobrą grę łatwo poznać po tym, ze ludzie grają, a nie ślęczą na forum:) Z W3 ślęczą, zwłaszcza po 1.07 i to na świecie a nie tylko tu:)
Wszysscy wytykają nowe jeszcze gorsze problemy... Zobacz kilka postów wyżej screena z mojego ekwipunku, jak mam założony miecz na 29 lvl mając 26 :)
 
Dobrą grę łatwo poznać po tym, ze ludzie grają, a nie ślęczą na forum

Dobrą grę można poznać po tym, że jest wokół niej zainteresowanie. Ludzie chcieli patcha żeby cieszyć się grą jeszcze bardziej niż wcześniej. W tym ja. Na szczęście w moim przypadku gra działa lepiej.

Zobacz kilka postów wyżej screena z mojego ekwipunku, jak mam założony miecz na 29 lvl mając 26

To nie jest błąd. Nie podoba mi się ta zmiana, ale przynajmniej nie pozbawiła mnie jak i Ciebie i wielu innych wyposażenia. Ktoś kto wymyślił zwiększenie tych poziomów, szczególnie zbrój mistrzowskich, powinien teraz przechodzić grę do momentu założenia mistrzowskiej zbroi Wilka ;)
 
póki co, dwa prawdopodobne byki po patchu 1.07:
1. część wędrownych kupców nie chce sprzedawać swoich towarów;
2. nie zalicza mi osiągnięcia: Woodland spirit - robiłem 3 razy, na dwa sposoby i zero na gogu.
 
Last edited:
Jak zainstalować 1.07 na PC? W gog galaxy mam ustawioną automatyczną aktualizację, jednak po uruchomieniu gry ciągle jest 1.06. W opcji get backup & extras mam 2 paczki do pobrania z dopiskiem 1.07, jedna waży 1MB a druga 2GB. To chyba za mało, biorąc pod uwagę, że patch ma mieć 1.07.

---------- Zaktualizowano 19:37 ----------

Jak zainstalować patch 1.07 skoro nie pobiera się sam mimo zaznaczonej opcji autoaktualizacji? W zakładce get backup & extras w gog galaxy mam 2 paczki opisane jako 1.07 ale jedna waży ledwie 1MB a druga 2GB, z tego co wiem, patch ma ok 7GB.
 
Pytanko i prośba do kogoś z szybkim internetem. Miałby ktoś trochę czasu i chęci, żeby wrzucić najnowszy patch spakowany w 10 kawałkach na jakiś server? Już kilka razy próbuję go pobrać z GOGa i za każdym razem urywa mi się pobieranie w około 3/4 pliku.
 
Pytanko i prośba do kogoś z szybkim internetem. Miałby ktoś trochę czasu i chęci, żeby wrzucić najnowszy patch spakowany w 10 kawałkach na jakiś server? Już kilka razy próbuję go pobrać z GOGa i za każdym razem urywa mi się pobieranie w około 3/4 pliku.
To pobierz przez GOG Downloader albo przez jakiegoś klienta torrentów.
 
Po tej łatce znów trzeba obniżać poziom teselacji w sterownikach na kartach AMD, gdzie wcześniej po wydaniu sterowników Catalyst 15.7 i dodaniu profilu gry nie trzeba było tego robić. Najlepiej to zweryfikować na krzywuchowych moczarach. Musiałem obniżyć wartość czterokrotnie, bo w innym wypadku oglądałem 10kl/s mniej.
"Dzięki WIELKIE CDPR - Dobra robota" ;-(
Było już dobrze, to trzeba było to pogorszyć. Tyle czekania na łatkę, a i tak znów potknięcia.
Kiedy gra będzie działać jak finalna wersja?

P.S. Z tego taki wniosek, że najlepiej mogłem poczekać pół roku/rok i kupić grę z "grosze" załataną i dopracowaną.
Więcej się nie dam nabić w butelkę.
Jak ktoś to czyta, a nie kupił jeszcze gry, to najlepiej niech poczeka z pół roku z zakupem - moim zdaniem produkt nadal jest w wersji BETA.
Szkoda, bo konstrukcja zadań, wirtualny świat, postacie są na najwyższym poziomie, a technicznie to jest niemalże tragedia.
 
Last edited:
najlepiej niech poczeka z pół roku z zakupem - moim zdaniem produkt nadal jest w wersji BETA.
Szkoda, bo konstrukcja zadań, wirtualny świat, postacie są na najwyższym poziomie, a technicznie to jest niemalże tragedia.

U mnie na ultrasach lata w 50-60fps i po patchu spadku klatek nie doświadczyłem. Trzeba było poczekać te pół roku, nie płakać i przy okazji kupić sobie lepszego kompa. Albo kupić wersję na konsole, wtedy wszystko byłoby śliczne :) W 30 klatkach - nie było by tych strasznych spadków.

Ja z kolei czekam aż redzi naprawią wygląd filtrów w ekwipunku (screeny już były) bo wygląda to koszmarnie. Ktoś zrobił projekt a potem nie wrócił go poprawić. Naprawcie to w 1.08 i od razu wrzućcie tam NG+ :)
 
Top Bottom