Krakowska inicjatywa

+
Kurde, a myślałem, że będzie gdzie sprawdzić tego Munchkin Questa, bo się przymierzam do kupna :p grałeś może?

W Hexie i zwykły Munchkin będzie okej. Byle nie Karaibski, bo mi się już przejadł :p
 
Jakoś nigdy się nie złożyło choć w obu 'moich' sklepach były :p Nigdy aż tak wielkim fanem Munchkina nie byłem żeby chcieć sprawdzić wszystko co wydali.

A może Smallworld? Jakaś rywalizacja dla odmiany, ale niezbyt skomplikowana, do ogarnięcia w parę minut.
 
W Smallwordla gram często akurat i wolałbym raczej coś innego, ale jak chcecie to ok. Tylko się przy tym pozabijamy :p
 
Kilka wizualizacji jak to może wyglądać :D



 
Będzie to problem jak około 15.00 przyjdzie moja Ania? A z nią prawdopodobnie jedna jej koleżanka?

---------- Zaktualizowano 21:50 ----------

A obrazek z Craigiem może powinien zasugerować w co byśmy zagrali :D.
 

Ale tak po prawdzie to już nie raz były dziewczyny, niektóre nawet zabijały zombie albo sugerowały, że grają w GTA tylko po to żeby zabijać ludzi :p
 
A może dla odmiany...?


Kooperacja przeciwko grze podobnie jak w Zombicide. Dajcie znać czy jesteście chętni, bo jakby co to muszę sobie odświeżyć reguły. Szkoda marnować czasu jeśli wam nie pasuje :p
 
Tylko że jest jedna niepokojąca sprawa. Mianowicie prognoza pogody. Na czwartek zapowiadają armagedon na naszych terenach. Grady cuda nie widy, powodzie, brak prądu, wichry silne itp. Jako że przyjadę samochodem to trochę się tego obawiam bo nie chciał bym wyjść z Hexa i zastać jakiś konar na dachu lub zbite szyby od gradu. Jeśli pogoda będzie w miarę ok to będę ale jeśli będzie jakaś nawałnica to wolałbym zostać jednak w domu ;/.

---------- Zaktualizowano 21:06 ----------

@Master_Dandelion To w Brukseli mają internety :O?
 
No pięknie... skończy się na tym że nikt nie przyjdzie, bo dwie osoby przyjezdne, a trzecia ma być dużo później :|
 
Spokojnie jak na razie jest nas pewnych 6 osób w tym 5 od początku i Keth później. Tak więc jak będzie ładna pogoda lub deszcz, ale normalny a nie coś w stylu "Białego Zimna" połączonego z amerykańskimi huraganami to będzie ok :).
 
No to nie tak od początku znowu :p Założyłem po prostu, że jak ty nie dotrzesz to dziewczyny też nie przyjdą ;) Dodając do tego że i Rustine trafi w oko cyklonu po drodze i nie dotrze to jednak kanał :p
 
Top Bottom