Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
Pomysł na DLC

Ucieszyłbym się gdyby wyszło DLC dodające więcej elementów do rynsztunku Wiedźmińskiej Szkoły Żmij. Mam nadzieję że moja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona i mam nadzieję że innym fanom Wiedźmina 3 Dziki Gon też się spodoba














Ciepło pozdrawiam cały zespół CD Projekt Red i wszystkich fanów serii o Geralcie z Rivii :)
 
Nie za dużo tych rynsztunków ? mamy lekki , średni , ciężki plus wilka i moim zdaniem starczy. Ja osobiście chciałbym w DLC coś w stylu rozbudowania opcji dialogowych z Triss, sami Redzi obiecywali , że rozbudują wątek miłosny z Triss i to byłby strzał w 10 tke moim skromnym zdaniem. Choć pewnie dostaniemy jakiegoś qesta a wątek miłosny z Merigold będzie w którymś z patchy.

Również pozdrawiam.
 
Nie za dużo tych rynsztunków ? mamy lekki , średni , ciężki plus wilka i moim zdaniem starczy. Ja osobiście chciałbym w DLC coś w stylu rozbudowania opcji dialogowych z Triss, sami Redzi obiecywali , że rozbudują wątek miłosny z Triss i to byłby strzał w 10 tke moim skromnym zdaniem. Choć pewnie dostaniemy jakiegoś qesta a wątek miłosny z Merigold będzie w którymś z patchy.

Również pozdrawiam.

Trochę na to za wcześnie. Trochę minie jeżeli faktycznie takie coś dostaniemy. Chyba, że dialogi znaleźli w odpadach poprodukcyjnych :D
 
Trochę na to za wcześnie. Trochę minie jeżeli faktycznie takie coś dostaniemy. Chyba, że dialogi znaleźli w odpadach poprodukcyjnych :D

Możliwe , że trochę poczekamy ale jeżeli Redzi mówili , że poprawią ten wątek może już niedługo tą poprawkę otrzymamy . Mam taką nadzieję :)
 
Możliwe , że trochę poczekamy ale jeżeli Redzi mówili , że poprawią ten wątek może już niedługo tą poprawkę otrzymamy . Mam taką nadzieję :)

Bardzo na to liczę ale różnie to bywa z "obietnicami" albo ogólnie słownością :p
 
Ostatnim DLC to powinien byc RedKit i uwolnienie plików gry. Wtedy możemy mieć i miliard nowych animacji kończących.
 
Świetnie to wygląda. Zwłaszcza odcięcie reki. Bardzo "książkowy" DLC :D. W końcu ludzie rzygali w sadze, jak widzieli walczącego Geralta.
 
Ostatnie DLC to będzie ścieżka Iorweth/Saskia w grze... Jeśli nie, to wtopa panowie...

Niemożliwe, za ważna rzecz żeby była zawarta w jednym z DLC w których są nowe zadanka i ubranka. Prawdopodobne że będzie o nich coś więcej w płatnych dużych dodatkach.
 
No cóż, wprawdzie na twiterze napisali, że akcje darmowych DLC chcą zakończyć z przutupem (w bardzo wolnym tlumaczeniu), ale nie napedzalbym hajpa zbyt bardzo, koniec końców te dodatki z założenia nią miały być duże. Więc równie dobrze może się skończyć na tym, ze dostaniemy nowy kapelusz dla Vesemira ;)

@Filo18 masz jakieś źródło do tych informacji?


Ok- znalazłem... chyba...
www.twitter.com/Marcin360/status/617957157934379009
Czyli plotki o śmierci Iorwetha, koniec końców okazują się być właśnie tylko plotkami. Teraz tylko pytanie czy było to tylko PRowe gadanie, czy rzeczywiście coś z tego wyniknie w dodatkach, bo ta jego wypowiedź była mocno nie zobowiązująca.
No chyba, że masz jakieś inne źródła, chętnie bym je w takim razie przeczytał
 
Last edited:
Z tego tweeta nie wynika nic, poza tym że Iorweth gdzieś tam żyje i ma się dobrze. Nie wiem, jak można uznawać to za "prawie potwierdzoną informację" o jego obecności w DLC.

Może i masz rację, ale jako że te postacie żyją, chamstwem byłoby kompletne olanie dużej ilości fanów (nie skłamałbym, gdybym powiedział, że jest to prawie połowa) którzy poszli ścieżką Iorvetha i uniemożliwienie im ponownego spotkania ich kumpla. Mimo że Roch to świetnie napisana postać, to podobała mi się przemiana Iorvetha. To, jak Saskia na niego wpływała i wręcz "zmiękczyła go".

Dlatego jeśli te postaci nie pojawią się w dodatkach będzie to bardzo nie fair ze strony REDów.
 
Jest jednak zasadnicza różnica między pisaniem, że chcielibyśmy Iorwetha (tak, też bym bardzo chciała), a pisaniem o prawie potwierdzonej informacji :p
 
Tak.

Płatne DLC miały być o czymś nowym - jakimś ciekawym wątkiem , który się rozwinie. I tak to wygląda. Lusterko to postać nowa i intrygująca. A Toussiant zapewne czymś ambitniejszym będzie. Wrzucanie w te DLC iorwetha/saski byloby właśnie tym, z czego w akcji "darmowe DLC" się naśmiewają - umieszczaniem contentu wyciętego z gry w płatnym rozszerzeniu. Iorweth/Saskia zbyt są powiązani z główną fabuła, żeby ich dorzucić płatnie. Ich brak w W3 jest widoczny i odczuwalny...

Dlatego ja obstawiam, że to oni będą tą bombą na koniec....

...Chyba że ostatnim DLC będzie ulepszona grafika bomby dwimerytowej.
 
Top Bottom