Seriale

+
Drugi odcinek Ray Donovan sezon 3 potwierdza moje odczucia - jest jeszcze bardziej patologicznie niż w poprzednich sezonach. Jest to oczywiście duża zaleta serialu. Pomysły na "zadania" Ray'a też całkiem fajne. Coś czuję, że będzie to najlepszy z sezonów ;)
 
@sserek no bo, no bo, ja już 3 sezon Arrow lecę to teraz i tak już po rybach :p

Ale to się przenika 3. sezon Arrowa i 1. Flasha :p Więc możesz nadrobić teraz pierwsze odcinki Flasha i oglądać dalej równolegle. Gdzieś na necie powinna być rozpiska jak dokładnie to robić, bo gdzieś a to jeden przystopował z odcinkiem i po kolei są dwa Flasha np., a raz drugi.
 
Po 5. odcinku True Detective zadaję sobie pytanie 'dlaczego?'. Dlaczego to sobie robię i ciągle marnuję czas na ten serial. Jak można było to tak zepsuć :| Masakra.

Tak, cienki jest. Z kryminałów to właśnie, jak ktoś wyżej pisał, bardzo mi się podoba Ray Donovan. Ten serial nigdy nie był rewelacyjny, ale ma to do siebie, że z sezonu na sezon jest coraz lepszy.

Btw. Fajny jest motyw z Bunchym i z tą meksykańską wrestlerką ;)
 
Po 5. odcinku True Detective zadaję sobie pytanie 'dlaczego?'. Dlaczego to sobie robię i ciągle marnuję czas na ten serial. Jak można było to tak zepsuć :| Masakra.

Pominąłem jeden odcinek, dziewczyna dwa - i tak sobie myślimy, że chyba już do serialu nie wrócimy...
Ewentualnie na powtórkę z Rustem i Martym.

Widziałem po zwiastunach piątego odcinka, że będzie time skip - liczyłem na skok poziomu, a po twoim poście straciłem nadzieję.
 
@Daniel Abatemarco ja o tym pisałem, Ray jest świetny. To, że lepszy z sezonu na sezon to 100% prawdy, 1 i 2 obejrzałem po trzy razy na HBO GO. Teraz 3 pewnie też*obejrzę, chociaż na razie lecę na bieżąco.

Ray jest mocno patologiczny i to jest jego siła, konflikty, sprytne zagrania. Jeśli ktoś uważa, że Ray to tylko prosta fabuła, to się bardzo myli ;)
 
Ja ostatnio mam totalną jazdę na "Zakazane imperium" uwielbiam ten serial klimat epokę muzykę. widział ktoś?
 
Korzysta ktoś z trakt.tv ? Właśnie zacząłem uzupełniać swoją bazę obejrzanych pozycji, ale chyba jednak nie rozumiem fenomenu tej aplikacji/witryny.
 
Dziś na FOX startuje drugi sezon The Strain. Mimo, że recenzje pierwszego były, ogólnie mówiąc, takie se - to ja jestem jednak ciekaw, co też tam powymyślali.
 
Kurcze, czyżbym się znowu pomylił czy ostatni odcinek Detektywa był jakby kapkę lepszy.

A mianowicie co lepsze było? :p

Velcoro mówiący, że pokroi gwałciciela żony - normalnie wzięłam i parsknęłam śmiechem. Chyba nie taką reakcję miało to wywołać.
Rozmowa Franka z dzieciakiem - słaba jak browary lane z kega.
Gangbang party - no tak, to HBO, więc już nikogo nie zaskoczy, ani nie zdziwi, ani nie zaszokuje.
Secret mission hitman stajl - kpina. Idą na cichacza, a tłumików brak. Dobrze, że chociaż czarne czapeczki i rękawiczki mieli.

Odcinek o tyle lepszy od poprzedniego, że cokolwiek się działo.
I zresztą, od 3 odcinka domyślam się kto zabił. Jak się mylę to sezon ze słabego awansuje na 'ujdzie'.
 
Last edited:
Top Bottom