Problemy z grafiką, czarne tekstury, interfejs, ekrany ładowania

+
Problemy z grafiką, czarne tekstury, interfejs, ekrany ładowania

Dobrzy ludzie, pomóżcie. Zainstalowałem sobie Wiedźmina na mym zacnym laptopie, którego specyfikacja to:
Intel Core i3 2.4Ghz
4GB Ramu
Intel HD 3000 / Nvidia GeForce gt 630m
Windows 7
Oczywiście podstawowa wersja na Win7 się nie chciała odpalić, więc zaktualiwałem patchem 1.4, potem 1.5. Wiedźmin się uruchomił, poczęstował mnie epickim intrem, po czym pokazało się to:

http://i.imgur.com/aTfPR7c.png

(wyłączyłem fullscreena na potrzeby zrzutu ekranu, ale wygląd się nie zmienił)
Nie tak sobie przypominam menu Wiedźmina, ale nie przejąłem się, włączyłem nową grę. Zrobiło się jeszcze gorzej.

Przekopałem pół internetu w poszukiwaniu rozwiązania, zastosowałem wszystkie znane mi sztuczki tj. reinstall gry/sterowników, tryby zgodności, uruchom jako admin, bawienie się ustawieniami karty - nic nie pomaga. Cały czas czerń dominuje (nie licząc intra) i zasłania praktycznie cały obraz, nie ważne czy fullscreen czy nie.

Dodam, że z powodzeniem rozwiązałem problemy z różnymi grami na moim komputerze, działają mi antyki pokroju Worms World Party czy Fallout 2, z drugiej strony Crysis 2 czy Far Cry 3 nie sprawia żadnych problemów, więc pytam - dlaczego?!
 
Jesteś absolutnie pewny, że Wiedźmin odpala się na dedykowanej karcie graficznej, tj. GeForce? Uruchom grę, przełącz się do pulpitu, odpal DxDiag, w zakładce "ekran" będzie wyświetlona aktualnie pracująca karta.
 
Top Bottom