Wiedźmin 1 na Mac

+
Wiedźmin 1 na Mac

Witam, przeszukałem forum pod tym kątem niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Posiadam MacBooka na którym zainstalowany mam Mac OS X 10.7.5. Pobrałem grę z gog.com. Samo pobieranie i instalacja nie sprawiły mi problemów. Niestety po zainstalowaniu gra się po prostu nie uruchamia (mieli mieli, następnie zamiera i znika z procesów). Każda próba aktualizacji za pomocą tych ( http://pl.thewitcher.com/the-witcher/1/mac_updates/ ) plików kończy się maksymalnie na 53% i błędnej wersji gry. A próbowałem każdym rodzajem, w którym występuje j. polski bo instalke z gog.com pobierałem w PL.

Dodakowo mam pytanie, czy posiadając wersję
 
Podejrzewam, że najszybciej otrzymasz pomoc na gogu. Na pewno mają tam ludzi odpowiedzialnych za wsparcie dla Maka. Steamową wersję gier kupujesz na steamie ;) W przypadku wersji pudełkowych masz opcję zrobienia backupu na gogu właśnie, ale napisałeś, że z gra z goga ściągnięta, więc o tym już wiesz.
 
Co do Steam to pytam, bo np. Sega i ich Football Manager daje w cenie gry w wersji pudełkowej, również grę cyfrową na Steam. CD-Key z pudełka nie działa, myślałem, że może jest jakiś "hack" do tego ;)/>

Btw. poza wersją cyfrową na gog i steam nie ma inaczej szans na granie w Wiedzmina na MACu.

edit:

Screen z pulpitu
 
Czyli gra jest w wersji cyfrowej. Wiedźmin w Gamebooku jest zarówno w wersji PC jak i MAC na tej samej płycie, to samo tyczy się Platynowej Kolekcji, ale czy warto kupować tę samą grę kilka razy? Cóż Heroes III kupiłem 3 sztuki...

P.S.
Wypróbuj wersję anglojęzyczną.
 
BartoszP said:
Co do Steam to pytam, bo np. Sega i ich Football Manager daje w cenie gry w wersji pudełkowej, również grę cyfrową na Steam. CD-Key z pudełka nie działa, myślałem, że może jest jakiś "hack" do tego ;)

(...)

Redzi mają swoją własną platformę dystrybucji jaką jest GOG (plus cdp.pl) i raczej nie leży w ich interesie dodawanie kluczy na steam ;) Umożliwili backup na GOGu właśnie.
 
Po raz kolejny polecam pomoc techniczną GOGa. Na forum przeważają jednak gracze pecetowi, więc może być problem.
 
A próbowałeś na forach dedykowanych Makom? Może tam udałoby się szybciej coś uzyskać?
 
Tak próbowałem, próbowałem nawet kilku porad, niestety za każdym razem to samo, czyli w/w problemy.
 
Top Bottom