Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

+
Przejrzyj też to co masz w okienku 'Uzyskaj system Windows 10'.

Hmm, nie mam takiego okienka.

Edit: Dobra, chyba wiem o co chodzi. Miałem wyłączone aktualizacje i to chyba dlatego. Teraz mi się ściągają i zobaczymy, czy coś takiego się pojawi. A jak już się ściągną aktualizacje, to gdzie tego okienka szukać?
 
Last edited:
Ja z tą nową "Windą" poczekam na testy i opinie.

Zaktualizować zdążę ale na pewno nie zrobię tego w tym miesiącu.
 
Nie mam aktualnie karty zielonych więc się nie wypowiem, ale eksplorator chodzi mi zupełnie zwyczajnie.
 
Jakiś komentarz od osób testujących Windowsa 10?
Eksplorator zwyczajnie, ale wczoraj zegary karty spadły do 0MHz, w Afterburnerze po aktywacji profilu miałem wspaniałe 31 tys. MHz, a po resecie ekran stawał się czerwono-zielony i system umierał. W trybie awaryjnym usunąłem Afterburnera i wszystko gra. Cała akcja trwała dziesięć minut, więc nie narzekam. :p Oczywiście z powrotem zainstalowałem program, ustawiłem zegary jak poprzednio i nic się nie psuje.
 
Zaczynam się niepokoić, ja jestem totalny laik jeśli chodzi o takie rzeczy :p
No zdaję sobie sprawę, że jeśli ktoś nie ogarnia, to od razu panika, że artefakty i spalenie karty. Ciekawe, ilu ludzi wysłało karty do serwisów.
 
Jeśli nie bawiłem się w podkręcanie karty to też mam się czego bać?
Nie mam pojęcia, ale mój problem jednak był nieco inny od powyższego, restarty nie pomagały, a Afterburner po włączeniu przy starcie systemu blokował kartę i zacinał komputer.
 
Naprawdę zaczynam się bać tego nowego systemu :p A miało być tak pięknie, wywiady miały być...
 
Naprawdę zaczynam się bać tego nowego systemu :p A miało być tak pięknie, wywiady miały być...
Czekaj na premierę, ja będąc w Insider Preview wiem, że sobie dam radę z takimi rzeczami. Z buildu na build widać zmiany i wszystko lepiej chodzi. System jest naprawdę stabilny.
 
A jak to jest z tymi aktualizacjami? Po ulepszeniu systemu do Windowsa 10 muszę ręcznie je wyłączyć żeby nie było jaj czy będą z automatu wyłączone? W obu przypadkach, jeśli będę chciał zaktualizować system to będę to musiał zrobić ręcznie? Nie ma szans na to żeby było tak jak jest teraz tj. w przypadku automatycznych aktualizacji po prostu przy zamykaniu systemu informuje mnie że będzie pobierał łatkę?
 
A jak to jest z tymi aktualizacjami? Po ulepszeniu systemu do Windowsa 10 muszę ręcznie je wyłączyć żeby nie było jaj czy będą z automatu wyłączone? W obu przypadkach, jeśli będę chciał zaktualizować system to będę to musiał zrobić ręcznie? Nie ma szans na to żeby było tak jak jest teraz tj. w przypadku automatycznych aktualizacji po prostu przy zamykaniu systemu informuje mnie że będzie pobierał łatkę?
Można ustawić automatyczne aktualizacje, można ustawić powiadomienie o potrzebie ponownego uruchomienia lub odroczyć uaktualnienia. Nie jestem pewien, czy odroczenie posiadają wszyscy użytkownicy.
 
Bez odroczenia się obejdę, grunt żeby system informował mnie o tym że właśnie pobiera łatkę i żebym w odpowiednim momencie zrobił restart. Zbyt duża samowola komputera może doprowadzić do katastrofy...

 
Bez odroczenia się obejdę, grunt żeby system informował mnie o tym że właśnie pobiera łatkę i żebym w odpowiednim momencie zrobił restart. Zbyt duża samowola komputera może doprowadzić do katastrofy...
No dokładnie, mój się nawet wczoraj świecił podobnie.
 
To normalne, że wciąż nie dostałem możliwości przeskoczenia na Windowsa 10? Oczywiście zarezerwowałem swoją kopię odpowiednio wcześniej, a wczoraj w tym okienku z informacjami o systemie pojawiała mi się informacja, że komputer jest już prawie gotowy do aktualizacji i dadzą mi znać kiedy będzie to możliwe. Od tamtej pory cisza, ani w tym okienku ani na mailu, który podałem nic się nie pojawiło.
 
Top Bottom