Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
konsolka, z ciekawości te legendarne miecze patrzyłem, i ci powiem, że jest brzydki, jak cholera, kompletnie nie przypomina tego z W2. Nawet dla statystyk bym go nie nosił.

Szkoda, mi akurat bardziej się podoba ten z W3.
A mógłbyś przesłać zdjęcie Aerondighta ? Jestem ciekaw jak wygląda.
 
@Rivenhedi Nie wiem dlaczego, ale wpisując additem('Aerondight'), dodaje mi jakiegoś Maugrima :thinking:



 
@bitels.sas Wiesz, miecz Wranów też chyba się znajduje w skrzyni. Zresztą D'yaebla znalazłem już na 100% w skrzyni na Skellige (swoją drogą, co tam robił zerrikański miecz?), więc ja bym się nie zdziwił, że siedzi gdzieś strzeżony przez potworki pod wodospadem czy gdzie indziej. Zresztą, nawet, jak go dostaniemy, to i tak za kilka poziomów znajdziemy lepszy sprzęt.

Mógłbyś podać komendy na miecz varnów , d'yaebla i aerodnighta?
 
additem('Forgottenvransword') - miecz Wranów
additem('Dyaebl') - D'yaebl
additem('Aerondight') - rzekomy Aero.
 
Tak odbiegając od tematu to można się było domyśleć o NG+ skoro były już dużo wcześniej kody na legendarne miecze i rynsztunek, który jest bodajże od 54lvl....
 
Dostaliśmy od wczoraj nieco pytań na temat Nowej Gry Plus. Poniżej garść informacji dotyczących nadchodzącego trybu:

Wszyscy przeciwnicy oczywiście bedą mocniejsi.

Co weźmie ze sobą Geralt do NG+?
Doświadczenie zdobyte podczas przejścia gry (jeżeli nie osiągneliśmy levelu 30, wtedy automatycznie zostaniem do niego podniesieni), przedmioty (z wyjątkiem przedmiotów questowych, książek oraz listów, kart do Gwinta, przedmiotów do użytku oraz trofeów) a także receptury alchemiczne.

NG+ można zacząć na dowolnym poziomie trudności.

Można dostać osiągnięcie za przejście gry na najwyższym poziomie trudności grając w NG+.

Jaki poziom ma nasza postać na starcie NG+?
Ten sam, który osiągneliśmy na koniec poprzedzającego przejścia gry (pod warunkiem, że jest to level 30+ - w przeciwnym wypadku będzie to poziom 30). Dodatkowo każdy otrzyma jeden Eliksir Oczyszczenia aby móc zresetować talenty i wypróbować inny build.
 
Dostaliśmy od wczoraj nieco pytań na temat Nowej Gry Plus. Poniżej garść informacji dotyczących nadchodzącego trybu:

Wszyscy przeciwnicy oczywiście bedą mocniejsi.

Co weźmie ze sobą Geralt do NG+?
Doświadczenie zdobyte podczas przejścia gry (jeżeli nie osiągneliśmy levelu 30, wtedy automatycznie zostaniem do niego podniesieni), przedmioty (z wyjątkiem przedmiotów questowych, książek oraz listów, kart do Gwinta, przedmiotów do użytku oraz trofeów) a także receptury alchemiczne.

NG+ można zacząć na dowolnym poziomie trudności.

Można dostać osiągnięcie za przejście gry na najwyższym poziomie trudności grając w NG+.

Mam nadzieję Marcin że to nie wszystko....
 
Mam nadzięję że to nie wszystko panowie z CDPR....
W załączniku kody na legendarne rynsztunki....miecz srebrny ma obrazenia na poziomie 600
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    46.6 KB · Views: 56
Top Bottom