Wiedzmin - Błąd transferu składnika

+
Wiedzmin - Błąd transferu składnika

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy temat na tym forum.
Mam problem podczas instalacji gry, wcześniej działała bez zażutów lecz teraz coś się porobiło i nie chce się zainstalować.Dochodzi tak prawie do końca i nagle "błąd transferu składnika" składnik: Launcher, grupa pliku:Shorthcuts plik: błąd odmowa dostępu. Gra jest oryginalna kupiona 2/3lata temu.
Niestety jest lekko porysowana ale to było wcześniej już i działało.
 
krzychux750f said:
Radzę Ci uzyskać kopię zapasową na gogu (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) i ściągnąć wersję od nich.

Kondziowi nie chodzi o W2 tylko o W1,no bo jak mógł kupić W2 3 lata temu...

Ja bym radził płytkę skopiować na kompa i wtedy odpalić instalację.
 
Własnie :D Nie wiem co robić już, kopiowałem,robiłem obraz ale nadal to samo. Jak szukałem w necie to ja miałem jedyny taki przypadek :/
 
Może mógłby mi ktoś podesłac pliki z folderu launcher? Zdaje mi się że jak skopiuje to instalacja ruszy dalej pomijając to.
 
Wiem co nawaliło. Potrzebuje tych plików które znajdują się przykładowo: D:\Program Files\Wiedźmin.
Chodzi mi tylko o same pliki nie o foldery xD np launcher.exe, TheWitcherGDF wiecie o co mi chodzi XD
Jeśli ktoś mógłby podesłać/dać link do pliczków dam oreny czy coś takiego :D
 

Witchu

Forum regular
kondzio9797 said:
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy temat na tym forum.
Mam problem podczas instalacji gry, wcześniej działała bez zażutów lecz teraz coś się porobiło i nie chce się zainstalować.Dochodzi tak prawie do końca i nagle "błąd transferu składnika" składnik: Launcher, grupa pliku:Shorthcuts plik: błąd odmowa dostępu. Gra jest oryginalna kupiona 2/3lata temu.
Niestety jest lekko porysowana ale to było wcześniej już i działało.

Pobierz i zainstaluj program ultraiso, używając tego programu skopiuj płytę z grą do formatu *.iso, zamontuj obraz płyty i z niego instaluj grę, powinno się zainstalować.
 
Te które są na wierzchu odrazu jak się wejdzie w Wiedźmin ( w ten folder ) i tam są te pliki np launcher żadnych folderów typu data itp nie chce same gołe pliczki :D
 
Witchu8
Pobierz i zainstaluj program ultraiso, używając tego programu skopiuj płytę z grą do formatu *.iso, zamontuj obraz płyty i z niego instaluj grę, powinno się zainstalować.
Nie da rady ;/ Próbowałem Demonem może UltraIso zrobi chociaz w 90% wątpie w to.
 
Dzięki za pliczki wszystko się zgadza :D
Zobaczymy teraz czy będzie chodzic to cacko xD

EDIT:To jest edycja rozszerzona czy zwykła ? :D
 
Zobaczymy czy będzie to kompatybilne ze zwykła edycją :p

kondzio9797 said:
Zobaczymy czy będzie to kompatybilne ze zwykła edycją :p


Nie działa :( Jak narazie skończyły nam się pomysły :/
 
Hmm... Tego nie próbowałem do końca :D
Znaczy po części. Wgrałem pliki od Kielka ale nadal ten sam błąd.
Poszukam rozpiski folderów i plików w wieśku, może na coś trafie :D

EDIT:Wiem już! Oświeciło mnie :D potrzebuje folderu SYSTEM od Kielka i jeszcze launcher.exe z Wieśka zwykłego nie rozszerzonego najlepiej w wersji 1.0.0.1.
To powinno zadziałać! :D (Sfiksowałem XD)

EDIT2: Porzycze koledze żeby zainstalował na swoim kompie (może wejdzie) i skopiuje całego wiedzmina na pena przyniose do siebie i powinno zadziałac :D
Ale przedtem wezme jeszcze zrobie obraz ultraiso zainstaluje z obrazu do plików od Kielka i launcherem z demówki :D
 
Nie kombinuj z przenoszeniem zainstalowanej gry ani tym bardziej z mieszaniem plików z trzech różnych źródeł (demo, wersja 1.0 oraz ER), bo skutki będą katastrofalne.

Znajdź napęd, na którym zawartość płyty się skopiuje na dysk. Jeśli na kilku różnych napędach gra nie będzie chciała się kopiować (nie instalować), płyta jest do wywalenia.
Skoro jednak mówisz, że rysy są niewielkie, prawdopodobnie się skopiuje. Wtedy zrzuć pliki na pendrive'a (czy na co ci tam wygodnie), zanieś na swój komputer i wtedy instaluj.
 
Może pobierz grę w całości z internetu, masz oryginał więc to chyba nie będzie przestępstwo.
 
Top Bottom