Gry komputerowe

+
Mam PT na swojej konsoli i rzeczywiście jest to największy powiew świeżości w gatunku od czasów Penumbry. Wielka szkoda, że projekt został anulowany. Jednak Del Toro i Kojima mają kontynuować współpracę więc może jeszcze nie wszystko stracone.
Jeśli chodzi o gry to wszystko czego brał się Toro nie było ukończone więc raczej nie nastawiałbym się zbyt optymistycznie.
 
To demko P.T. na PC nijak ma się do konsolowego odpowiednika. Obejrzałem sobie na YT i przyznam, że jest dość ciekawie zrealizowane. A na PC wystarczy chodzić za migającymi lampami by wreszcie wyskoczyła na nas jakaś babka. :D
 
Nadrabiam zaległości, skończyłem 3 epizod Life is Strange. Ta gra jest niemożliwa, z każdym epizodem jest coraz lepiej. Zakończenie mnie trochę zszokowało, trzeba zaczynać 4 epizod bo robi się coraz ciekawiej ;) Od pierwszego epizodu gra powiela te same błędy o których pisał I @I_w_a_N czyli małe lokacje, niewidzialne ściany, graficznie też bez szału ale są miejscami ładne widoki. Za to pod względem historii, wyborów i ich konsekwencji gra zajmuje u mnie wysoką pozycję. Ciekawe jak się zakończy ta cała historia ;)
 
Na szybko - zaintrygował mnie silnik Frostbite w NFS z tą możliwością dynamicznego łączenia filmu i grafiki komputerowej. Ciekawie to wygląda.
 
Ee tam... kolejny NFS inspirowany Underground'em (bodajże czwarty z kolei), który niejako ma być esencją serii :harhar: ...

Mnie bardziej zainteresował Mirror's Edge.

---------- Zaktualizowano 10:51 ----------

 
ME z natury było kolorowe i opierało się na kontrastach - taki styl graficzny przyjęli i dobrze, że się go trzymają.

Kolejny rok ładnie się zapowiada - Deus Ex: Mankind Divided, Mirror's Edge Catalyst , dodatki do Wiedźmina 3.
 
Czy ja wiem czy aż tak kolorowo? Jak dla mnie to wreszcie jest trochę ciemniej, bo poprzednia gra w większości była biało-czerwona, a wszystkie misje rozgrywały się za dnia.

Szkoda, że nie pokazali nic z Mass Effecta ani pozostałych (oprócz Battlefronta i TORa) gier z Gwiezdnych Wojen.
 
Ee tam... kolejny NFS inspirowany Underground'em (bodajże czwarty z kolei), który niejako ma być esencją serii
Underground esencją serii nie jest, ale były to jedne z ostatnich ciepło przyjętych przez graczy części. Jeśli będzie na poziomie U1/U2 to z chęcią zagram. Miło je wspominam. Ostatnią odsłoną, w której spędziłem więcej niż 2 godziny był niezbyt udany ProStreet. Zdążyłem więc od serii odpocząć.

Na Mirror's Edge czekam.

E. Konami zdobyło prawa do licencji Euro 2016. Dobra wiadomość dla fanów wirtualnej piłki nożnej.
 
Last edited:
Czy ja wiem czy aż tak kolorowo? Jak dla mnie to wreszcie jest trochę ciemniej, bo poprzednia gra w większości była biało-czerwona, a wszystkie misje rozgrywały się za dnia.



Pierwszy dowód
Drugi dowód
 
No dobra, mój błąd, grałem w to już bardzo dawno temu :p Niemniej zapamiętałem tę grę jako dość jasną co trochę się kłóciło z moją koncepcją dystopijnego świata, w którym władza kontroluje przepływ informacji itd.
 
Ale czy każda "dystopia" musi być szara, ciemna i brudna?

Tutaj mamy kontrolę, porządek, czystość oraz pewną surowość. Jak dla mnie taka wizja idealnie pasowała do świata gry i pomagała w nawigacji (często prowadziły nas bardziej jaskrawe kolory w jasnym i czystym środowisku gry). Jak będzie jakaś sensowna długość rozgrywki i do tego nie aż tak głupia jak poprzednio historia, wówczas będę z miejsca kupiony.
 
Oficjalna zapowiedź gry Shingeki no Kyojin od twórców serii Dynasty Warriors.


Szkoda, że nie na PC, bo wygląda świetnie :p
 
Mnie nie interesuje więc wali mnie to czy będzie czy nie, co tam zainteresowania innych.

Polaczek - Poziom Ostateczny ;P
 
Skończyłem właśnie 4 epziod Life is Strange. Myślałem że końcówka 3 sezonu była szokująca ale to co zaserwowali w 4 sezonie to dopiero jest szok. Ciągle nie mogę uwierzyć w to co się stało, oj zapowiada się emocjonująca końcówka.
 
Top Bottom