Seriale

+
A mianowicie co lepsze było?
Gangbang party - no tak, to HBO, więc już nikogo nie zaskoczy, ani nie zdziwi, ani nie zaszokuje.

Czepiasz się i to mocno bo akurat "Gangbang party" ma podstawy fabularne, to nie jest tak, że scena jest z "dupy".
Secret mission hitman stajl - kpina. Idą na cichacza, a tłumików brak. Dobrze, że chociaż czarne czapeczki i rękawiczki mieli.

A co mieli pójść i spytać się o tłumiki bo właśnie robią tajną misję o której oficjalnie nikt nie wie. W ogóle nie podejrzane... Albo oglądałeś nieuważnie albo myślisz, że każdy Amerykanin ma w domu tłumiki :facepalm2:

I zresztą, od 3 odcinka domyślam się kto zabił. Jak się mylę to sezon ze słabego awansuje na 'ujdzie'.

Chętnie się dowiem kto według Ciebie to zrobił :). A te dwie pierwsze opinie, no cóż, to jest już Twój własny gust i nie za bardzo mogę się do tego doczepić.
Mnie tam "By all means buddy, find friends" rozśmieszyło

I na dodatek parodia nawiązująca do tej sceny :).
https://www.youtube.com/watch?v=gf1ot4mFEv4&feature=youtu.be
 
Ray jest świetny. To, że lepszy z sezonu na sezon to 100% prawdy, 1 i 2 obejrzałem po trzy razy na HBO GO. Teraz 3 pewnie też*obejrzę, chociaż na razie lecę na bieżąco.

Ray jest mocno patologiczny i to jest jego siła, konflikty, sprytne zagrania. Jeśli ktoś uważa, że Ray to tylko prosta fabuła, to się bardzo myli
Co prawda to prawda. Pierwszy sezon był taki ot sobie, przeze mnie obejrzany bardziej z ciekawości niż z zamiłowania, drugi całkiem ciekawy, a skoro trzeci jest rzeczywiście tak mocny, no to miodzio. Ray mocno patologiczny to bardzo dyplomatyczne stwierdzenie ;)
Szkoda, że niemiecki FOX pokaże 3 sezon dopiero w pażdzierniku :>
 
Jak dla mnie Kevin Burris ;p
tylko jeszcze kogo?
no bo tak:
mamy zboka- pierwszą ofiarę,
dalej Stana- w ogóle who the fu%# is Stan?
i tą laskę od krzesła- tu do końca nie wiemy czy nie żyje, myślałem że to ta zaginiona z pierwszego odc. ale się ostatnio odnalazła
 
Wreszcie jakiś konkret z animowanych Strażników. Mimo iż serial zapewne będzie skierowany do jeszcze młodszej widowni niż film to jednak zapowiada się fajnie. W paru scenach nieźle się uśmiałem :D


ed.

@Esterhazy, ups, musiało mi się źle wkleić :p Poprawione.
 
Last edited:
Ogląda/ł ktoś serial ''The 100''? Jestem po dwóch sezonach i jeśli lubi ktoś seriale o przetrwaniu typu ''lost'' to polecam. Drugi sezon lepszy od pierwszego, co rzadko się zdarza.
 
Próbowałem, ale fakt że dosłownie wszyscy bohaterowie wyglądają jak z okładki magazynu dla nastolatków skutecznie zepsuł mi klimat
No nie wiem, w końcu grają nastolatków, więc jak mają wyglądać? Jest może parę lalusiowatych twarzyczek, ale na pewno nie u wszystkich.
 
tylko jeszcze kogo?
no bo tak:
mamy zboka- pierwszą ofiarę,
dalej Stana- w ogóle who the fu%# is Stan?
i tą laskę od krzesła- tu do końca nie wiemy czy nie żyje, myślałem że to ta zaginiona z pierwszego odc. ale się ostatnio odnalazła

Nie oglądałam jeszcze nowego odcinka i pewnie zrobię to dopiero pod koniec tygodnia, bo zabrałam się w końcu za 2. sezon Black Sails (btw. wow, jaki skok jakości w porównaniu do pierwszego sezonu), ale myślę, że

Że na tym krzesełku siedziała ta Tasha, czy jak jej tam było, ta dziewczyna Caspera. To ona przecież te fotki robiła, więc pewnie się doigrała. Obstawiam, że właśnie tak było. No ale oczywiście twórcy serialu mogą mnie zaskoczyć (oby).

Skończyłam właśnie pierwszy sezon Humans (remake, nie oryginał) i jestem zaskoczona. Bardzo pozytywnie. Po serialu nie spodziewałam się niczego, a okazało się, że jest bardzo dobrze. Jak komuś brak sci-fi i produkcji o androidach, humaniksach i tego typu tematyce to polecam. Serial ma już zapowiedziany drugi sezon. I całe szczęście, bo czuje niedosyt.

A , i Mr. White popełnił serial.

 
Last edited:
bo zabrałam się w końcu za 2. sezon Black Sails (btw. wow, jaki skok jakości w porównaniu do pierwszego sezonu),
Pewnie nic z tym wspólnego nie miałem, co? :C

ED: W trzecim sezonie będzie miazga, jak Ray Stevenson dołączy do obsady.
 
Last edited:
Pewnie nic z tym wspólnego nie miałem, co? :C

ED: W trzecim sezonie będzie miazga, jak Ray Stevenson dołączy do obsady.

Ależ miałeś!
Po Twojej opinii 2 sezon zagościł na mojej półce kompletnie legalnie zdobytych seriali :p Po prostu nie miałam czasu obejrzeć.

No i wieść o pojawieniu się Tytusa Pullo też swoje zrobiła ;d
 
Ależ miałeś!
Po Twojej opinii 2 sezon zagościł na mojej półce kompletnie legalnie zdobytych seriali

 
Ogląda/ł ktoś serial ''The 100''? Jestem po dwóch sezonach i jeśli lubi ktoś seriale o przetrwaniu typu ''lost'' to polecam. Drugi sezon lepszy od pierwszego, co rzadko się zdarza.

Ja oglądam. Bardzo mi się nawet podoba, zdecydowanie lepszy z odcinka na odcinek. A końcowa zdrada i zagłada to już w ogóle była miazga w cokolwiek teenage konwencji. Podoba mi się w miarę ciekawie zarysowany świat i jego historia. Nie uciekają tez o d poświęcania głównych postaci jeśli wątek tego wymaga. Najbardziej zdziwiło mnie to, że polubiłem postać, która mnie wkur...ała od początku, a znielubiłem tych których lubiłem na początku, i koleś który wygląda na wrednego egoistę zyskuje moją sympatię.

Ogląda ktoś Killjoys?
 
Tiaa... jak nie wiadomo po co, to wiadomo po co. :p
Mnie wystarczy to, co zobaczyłem. Ten dodatkowy sezon ani mnie ziębi, ani grzeje w sumie.Pewno sobie spojrzę, ale bez emocji.
 
Hmm, średnio to widzę. Po co wracać do czegoś co już zasadniczo się skończyło i wywracać wszystko do góry nogami.
 
Top Bottom