Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

+
Status
Not open for further replies.
Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

Kolejny problem z mojej strony, moze mały, ale zawsze jest. Jest to problem wizualny - zapisane stany gry nie maja swoich ikonek na windowsie 8.1, a pamietam jak gralem na xp i starym kompie, ze te miniatury przedstawiajace dany moment z zapisu gry były. W dodatku teraz zauwazylem na jakims filmiku, ze przy finisherach bandytom powinna odpadać głowa, u mnie natomiast przeciwnicy dalej ja maja. Czyli ewidentnie cos jest nie tak z kompatybilnością z windowsem 8.1. Czy tak musi byc - wiedzmin 1 nie jest przystosowany do tak nowego systemu, czy moze jednak cos da rade zrobic? Z góry dziekuje.
 
W dodatku teraz zauwazylem na jakims filmiku, ze przy finisherach bandytom powinna odpadać głowa, u mnie natomiast przeciwnicy dalej ja maja.
To zależy od finishera :p

Co do ikonek - nie wiem. Czasem są z nimi problemy (na różnych systemach operacyjnych). Natomiast wydaje mi się że z zasady na Win 8 działają okej, jedynie w pojedynczych przypadkach się psując. Natomiast ja na Win 8 nie gram, więc nie jestem w stanie tego potwierdzić.
 
@szypek26

U mnie żadna ikonka nie dziala właściwie - wszedzie jest to samo czarne tło. A co do finisherow to chyba przy tym ,,naskoczeniu na klatę i ścięciu głowy", lub przy podcięciu kolan i tez obcięciu głowy, ta wlasnie wczesniej wspomniana głowa powinna sie toczyć :D
 
Nie wydaje mi się, żeby kwestia głowy (a w zasadzie jej braku :p) miała związek z Win8. Może głowa się toczy, ale ty jej nie widzisz? W każdym razie jesteś bodaj pierwszą osobą, która zgłasza taki temat - i to niezależnie od systemu operacyjnego.
 
A moze te dodatkowe animacje opadającej głowy sa w tej tak zwanej wersji reżyserskiej, która mozna na steam kupic?
 
A moze te dodatkowe animacje opadającej głowy sa w tej tak zwanej wersji reżyserskiej, która mozna na steam kupic?
Nie. Żadnych takich cudów nie dodawano. Wersja reżyserska to zwykła gra w wersji 1.5 (czyli najnowsza) plus zdjęta cenzura (amerykańska wersja gry miała jakieś tam elementy wycięte w stosunku do wersji europejskiej, ale chodzi o goliznę, a nie o przemoc).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom