Wyłączanie się gry

+
Wyłączanie się gry

WitamOd jakichś 2 dni gra po prostu się wyłącza. Nie ma żadnego komunikatu o błędzie. Nie pomogło zmienienie ustawień grafy na min. Przeczytałem kilka wątków pomocy technicznej ale nic nie znalazłem. Podaje configi i od razu mowie że wcześniej gra działała bez usterek.[pre]Windows XP Professional Service Pak 3Intel Celeron 2,66GHz1x1GB RAMRadeon X800PRO/GTO[/pre]Jeśli trzeba coś jeszcze to podam.
 
Też mam podobny problem.Posiadam:Grafika: Gainward HD 4870 1MB GDDR5 Golden SampleProcesor: AMD Athlon X2 5600Pł. gł: Gigabyte GA-M57SLI-S4Dźwięk: Creative SB X-FiPamięć: Corsair 4GB (2x2GB Dual)System: Windows XP Professional SP3Directx 9.0c aktualizacja marzec 2009Wyłącza mi grę bez żadnych komunikatów, czas od uruchomienia nie jest określony - czasami po 1 minucie, czasami po 10.BIOS na płycie głównej zaktualizowany do najnowszego, sterowniki do urządzeń najnowsze, aktualizacje systemowe najnowsze. Z programów uruchomionych tylko manager dźwięku, antywirus NOD32, gadu.Mam podobny problem przy World of Warcraft - w jednej lokacji (dokładnie Dalaran) wyrzuca mi z błędami albo zawiecha gry (ale nie systemu). Kontaktowaeł się z Blizzardem i Gainwardem, ale nie potrafią mi pomóc.Sprawdzałem na takiej samej grafice, ale 3 różnych producentów (Gainward, Asus i Sapphire) - na wszystkich jest to samo.Moje podejrzenie pada na sterowniki graficzne, ponieważ wcześniej miałem grafikę nVidii 7800GTX i WoW chodził bez zarzutu.
 
Mam problem mianowicie jak zacząłem grać w V akcie to po ok 10 min gry gra się wyłącza pomocy!!! ???
 
kartagin said:
Mam problem mianowicie jak zacząłem grać w V akcie to po ok 10 min gry gra się wyłącza pomocy!!! ???
A masz łatke 1.4? Jak nie to zarejestruj grę i ją pobierz. Jak dalej nic nie działa to skontaktuj się z pomocą techniczną: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=895
 
Maxraj said:
Maxraj said:
Moje podejrzenie pada na sterowniki graficzne, ponieważ wcześniej miałem grafikę nVidii 7800GTX i WoW chodził bez zarzutu.
Próbowałeś starszych serowników ???
Próbowałem od 8.12 do 9.4 (aktualne). Dopóki nie wyszedł patch 3.1 najstabilniejsze były właśnie 8.12, chociaż powodowały w innych aplikacjach działających na OpenGL blue screen of death. Natomiast od patcha 3.1 wali mi się w Dalaran niezależnie od sterowników. Sprawdzałem już Radeona 4850 i 4870 z 512 RAM - to samo. Natomiast na kartach nVidii chodzi bez zarzutu (7600GS, 8800GT i 9800GT). Tyle w kwestii WoW, bo to nie to forum :)Natomiast w kwestii Wiedźmina - wyrzuca do Windowsa bez komunikatu, czasami nie chce się włączyć od razu, muszę killować proces. Najgorsze jest, kiedy wychodzi mi do Windowsa podczas zapisu stanu - tracę zapisane stany do ostatniego autosave. Poza tym zauważyłem jedną ciekawą rzecz - otóż czasami znika mi mapa, pozostają same znaczniki legendy. Wtedy OD RAZU zapisuję stan i wychodzę z gry, bo wiem, że za moment sama mi wyskoczy.
 
Mam taki sam problem z wyłączanie się gry. Dodam że jak grałem wcześniej na Radeonie nic takiego się nie działo, zmieniłem kartę na GeForce i zaczeły się problemy.
 
wiesz co nie wiem czy to pomoze ale kiedys mialem ze zawsze gralem 5 minut i sie wiedźmin wyłączał ale po formacie kompa jak zainstalowalem wiedźmina wirzystko dzialalo super ::) :peace:
 
Mi wyłącza się czasem po pół godziny a czasem po 2 godzinach. Ustawienia zmieniłem na minimalne i jest trochę lepiej. Wiedzę że wiele osób ma ten problem może nowszy patch, jeżeli taki powstanie, to naprawi.
 
czasami tez tak mialem na obrzezach wyzimy gralem z jakies 2 godz i wiedźmin sie wylaczyl... moze zainstaluj od nowa wiedźmina ???
 
Top Bottom