Ile punktów w 3d Markach?

+
Ile punktów w 3d Markach?

Witam Szukam sobie właśnie jakiegoś laptopa. Chce wydać na niego jakieś 4 tysiące i chciałbym wiedzieć ile punktów musi mieć w teście 3D Mark05 lub 3D Mark06, żeby gra poszła na max detach.Szukałem tego wątku na forum, ale niestety nic nie znalazłem, jak było to przepraszampozdrawiamRonkad
 
W 3dMarku 2005 jakieś 6 500.... o ile dobrze pamiętam. Był taki serwis, który sprawdza jak dana gra pójdzie na Twoim PC. Jednak on bada możliwości posiadane kompa, a nie teoretyczne.
 

Keth

Ex-moderator
Iwona, a nie przypadkiem 2006? 6500pkt w 2005 IMO nie gwarantuje płynnej gry na full ;) Poza tym nie wiem czy w ogóle znajdzie się jakiś laptop, nawet za 10k, na którym najnowsze gry chodzą na maksymalnych detalach ;)
 
Keth said:
Poza tym nie wiem czy w ogóle znajdzie się jakiś laptop, nawet za 10k, na którym najnowsze gry chodzą na maksymalnych detalach ;)
Znaleść to może się znajdzie, ale po co, jak za 10 można mieć i laptopa do pracy i kompa do grania ;).Za 4 takiego laptopa nie kupisz. Kompa może, ale laptopy droższe 8).
 
Keth said:
Iwona, a nie przypadkiem 2006? 6500pkt w 2005 IMO nie gwarantuje płynnej gry na full ;) Poza tym nie wiem czy w ogóle znajdzie się jakiś laptop, nawet za 10k, na którym najnowsze gry chodzą na maksymalnych detalach ;)
Faktycznie. ;D A wszystkiemu winne bliskie sąsiedztwo piątki i szóstki na klawiaturze :pCo do laptopa to powiem tak. Do pracy kupiłabym se jakiegoś laptopa z procesorem minimum 1,6 GHz, 512Mb pamięci. Za resztę to kompa (choć trochę maławo kasy by zostało- z pozostałości po 4 000-laptop).
 
Iwona said:
Co do laptopa to powiem tak. Do pracy kupiłabym se jakiegoś laptopa z procesorem minimum 1,6 GHz, 512Mb pamięci. Za resztę to kompa (choć trochę maławo kasy by zostało- z pozostałości po 4 000-laptop).
Nawet na laptopie poniżej 1GB dziś shodzić nie warto ;).
 
Maxraj said:
Nawet na laptopie poniżej 1GB dziś shodzić nie warto ;).
Hmmm....nawet jeśli jego JEDYNYM zastosowaniem będzie OpenOffice Writer + czasem internet? Bo wkrótce będę musiała sobie kupić lapka, i nie ukrywam, że z chęcią bym wydała na niego jak najmniej...Kompa w końcu mam. A laptop to tylko taki przenośny notatnik + pokaz slajdów.... I mój nieśmiertelny Torment, ale on pójdzie i na takim sprzęcie...
 
Iwona said:
Hmmm....nawet jeśli jego JEDYNYM zastosowaniem będzie OpenOffice Writer + czasem internet? Bo wkrótce będę musiała sobie kupić lapka, i nie ukrywam, że z chęcią bym wydała na niego jak najmniej...Kompa w końcu mam. A laptop to tylko taki przenośny notatnik + pokaz slajdów.... I mój nieśmiertelny Torment, ale on pójdzie i na takim sprzęcie...
Komp: 1GB RAM, HD 150 GB - skan antywirusa 53'Laptop: 768 MB RAM, HD 80 GB - skan antywirusa 1h 43' :'(Niekiedy dostaję białe gorączki ;)
 

Keth

Ex-moderator
Maxraj said:
Za 4 takiego laptopa nie kupisz. Kompa może, ale laptopy droższe 8).
W nowym CDA jest test jakiegoś wypasionego lapka za 10k. Wniosek - w natywnej rozdziałce żadna nowsza gra nie pójdzie na full ;)
 
Keth said:
W nowym CDA jest test jakiegoś wypasionego lapka za 10k. Wniosek - w natywnej rozdziałce żadna nowsza gra nie pójdzie na full ;)
Ależ oczywiście, że się da tylko pytanie ile jesteśmy gotowi wydać za takie urządzenie - proponuję zapoznać się np. z ofertą tej firmy mają ciekawe konfiguracje SLI 2x GF8700 GT albo 2x GF 7950 GTX : http://www.alienware.com/product_detail_pages/area-51_m9750/area-51m_specs.aspx?SysCode=PC-LT-AREA51M9750&SubCode=SKU-DEFAULT#pdp-navewentualnie poszukać sobie ASUS'a G70 który ma na pokładzie dwie karty GF 8700 GT 512 MB każda - matryca 17 cali full HD 1080p.Jeżeli ktoś chce jeszcze większą matrycę to np. HP Pavilion HDX z 20.1" z GF8800 GTS ale to już nie są zwykłe laptopy tylko tzw desktop replacement.ps. żeby nie było OT ja mam 8000-8500 pkt w 3dmarku06 a Wiedźmin i tak się "tnie" np. w Handlowej :).
 
Ketchup, pisałem o lapku za max 10k :) Nie wspominając już o tym, że autor tematu chciał za 4k kupić laptopa, na którym Wiedźmin pójdzie na full ;)A te podane przez Ciebie - naaaaajs ;D ciekawe, na ile starcza bateria ^^
 
ceny na Alienware zaczynają się pod 1999 $ za minimalną konfigurację ;)ps. praca na bateriach raczej nie jest priorytetem takiego laptopa :D
 
Rany, o czym Wy piszecie?. Co za niezgodność z tematem. Nie macie innych zajęć niż bełkotanie o 3D markach ich rocznikach i ilości Fps'ów. To forum Wiedźmińskie, a nie Freak'o'mputerowe :)Bez urazy ale jak ostatnio zaglądam na to forum to widzę tych samych userów piszących tylko po to , żeby pisać. Zadajesz pytanie i dostajesz 100000 bezsensownych odpowiedzi i żadnych konkretów.Peace 4 OLN
 
@up.Od tego na Forum są moderatorzy, więc nie wcinaj się im w pracę :) i polecam przeczytanie ze zrozumieniem pierwszych trzech postów w tym temacie :)
 
Top Bottom