Trainer do ER

+
Trainer do ER

Witam ściągnąłem już kilka dni temu ER i chciałbym się trochę pozbawić poszukuje dobrego trainera do edycji rozszerzonej,jeśli ktoś posiada takowy będę wdzięczny ;)
 
nie znam trainera do wiedzmina ale savegame editor, ktory znajdziesz tu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=9940.0spelni te sama funkcje i wiele innych dodatkowych. mozesz tam sobie wstawiac przedmioty, dodadac zycia, energii, doswiadczenia, talentow, umiejetnosci,i kasy i zmieniac level.ostrzegam z doswiadczenia- gra jest bardzo latwa nawet na hardzie. ulatwiajac jeszcze bardziej popsujesz sobie zabawe.
 
Cóż ostatnio zetknąłem się z trainerem do wiedźmina w serwisie
stp.pl
.Umożliwiał on za pomocą określonych klawiszy włączenie funkcji nieśmiertelności etc.
 
flashintheflesh said:
nie znam trainera do wiedzmina ale savegame editor, ktory znajdziesz tu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=9940.0spelni te sama funkcje i wiele innych dodatkowych. mozesz tam sobie wstawiac przedmioty, dodadac zycia, energii, doswiadczenia, talentow, umiejetnosci,i kasy i zmieniac level.ostrzegam z doswiadczenia- gra jest bardzo latwa nawet na hardzie. ulatwiajac jeszcze bardziej popsujesz sobie zabawe.
Bardzo dziękuję za pomoc, takiego cuda jeszcze nie widziałem ale z przyjemnością się pobawię o takie coś mi chodziło :D
 
A więc, ściągasz go, nic nie musisz inst..Będziesz mieć 3 pliki (jeden tekstowy - instrukcja, jeden nie wiem do czego i jeden najważniejszy - edytor).Otwierasz TWEditor (Executable Jar File), po załadowaniu klikasz na File --->Open i wybierasz save do modyfikacji, jak się załaduje wybierasz z szerokiego wachlarza możliwości i cieszysz się (a raczej nie )popsutą zabawą itd...
 
ja znam kilka dobrych trainerów do ER, ale stron nie pamiętam. Pamiętam tylko tyle, że szukałem w Google
 
Pomocy postąpiłem z instrukcją powyżej a wyskakuje mi że java nie może znaleźć jakiegoś pliku
 

Jimp

Forum veteran
Pomocy postąpiłem z instrukcją powyżej a wyskakuje mi że java nie może znaleźć jakiegoś pliku
Save Game Editor trzeba koniecznie wrzucić na dysk C ... POPROSTU na dysk C nie do Program Files tylko C
 
Heja. Nie piszemy posta pod postem. Edytujemy poprzedniego i do niego dopisujemy brakujący komentarz. Pisanie posta pod postem jest odbierane jako spam. ;)To taka mała sugestia na przyszłość :peace:
 
PLBOOxD said:
Hej, jak macie już trainera, to po co wam savegame editor???????
Jak masz jabłko to po co ci gruszka?Nie widzisz różnicy między savegame editorem a trainerem?
 
Czesiozdrugiejbe said:
Szczerze??? Nie :p
Trainer-na moje rozumienie to jest top coś w rodzaju wtyczki uaktywniającej jakies komendy klawiszowe wywołujące okreslony efekt(np. tzw. Tryb Boga)Savegame Editor-jest to zwyczajny program przystosowany do edycji konkretnego typu plików (w tym przypadku save'ów z Wiedźmina).
 
Top Bottom