Folder 2DA i inne...

+
Folder 2DA i inne...

Witam.Mam pewien problem z robienie przygód do wiedźmina. Ostatnio zacząłem robić swoją pierwsze przygodę i ku mojego zdziwieniu w folderze DATA nie ma folderu 2DA folder FX jest pusty....Może mi ktoś wytłumaczyć co jest nie tak??
 
ok to już żeby nie zakładać nowego tematu:robie przygode zgodnie z tą stroną http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Konwersacje_zadaniowe i mam pewien problem przy "Flagi globalne i pliki .2da ".robie wszystko tak jak jest opisane na stronie a mimo wszystko nie pojawia mi się przy Add flags wartość "herszt zabity".a i jeszcze jedno skoro jak pisałem wcześniej nie mam folderu 2da to gdzie mam zapisywać pliki *.2da??
 
Pliki 2da najlepiej zapisuj w przygodzie, której dotyczą, a jeśli chcesz je zapisać gdzieś w dacie to możesz to zrobić w jakimkolwiek istniejącym folderze, stworzyć nowy lub bezpośrednio w dacie.
cycupod said:
robie przygode zgodnie z tą stroną http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Konwersacje_zadaniowe i mam pewien problem przy "Flagi globalne i pliki .2da ".robie wszystko tak jak jest opisane na stronie a mimo wszystko nie pojawia mi się przy Add flags wartość "herszt zabity".
Jak chcesz wybrać flagę to co się wyświetla, flagi z podstawki? Sprawdź czy nie zrobiłeś literówki w nazwie pliku(koniecznie musi się nazywać globaldlgflags). Spróbuj ponownie uruchomić Dżina, to często pomaga. I koniecznie zapisz ten plik (globaldlgflags.2da) w przygodzie.
 
Wlasnie zapisalem pod inna nazwa bo jak zapisuje pod ta to wyskakuje jakis blad w stylu ze taki plik juz istnieje. Sprobuje zainstalowac jeszcze raz dzina zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Po zapisaniu pliku 2da w przygodzie wszstko gra. Dzieki za pomoc. Ale tu pojawia sie kolejny problem. Kiedy chce stworzyc nowy quest to jak mam wybrac zeby zaczynal sie po wybraniu opcji dialogowej ktora jest zapisana bezposrednia w module?
 
cycupod said:
No ok wszystko fajnie tylko ja robie tak jak jest tu opisane a mimo wszstko questu dodac nie moge.
Spróbuj wypakować ten dialog do z modułu do Daty.
 
Top Bottom