Prace Wilka

+
Aalaron said:
Kolejny topic-żarcik czy to tak na serio?
Na serio.Tak jak Rzym nie od razu był metropolią, tak i tutaj nie można wymagać cudów od samego początku. :peace:Miałam tablet na kilka dni pożyczony i coś na temat trudności w rysowaniu nawet prostych rzeczy wiem. Póki co wolę jednak kartkę i ołówek.A praca - jak na początek sympatyczna. Choć tło nieco mi nie pasuje, bo mam religijne skojarzenia. Trochę kłóci mi się to z sylwetką Geralta. :peace:
 
tak, to dopiero poczatki.. chcialbym przedstawic Swiat wiedzminski z pewnym przymrozeniem oka i w miare mozliwosci bede szlifowal swoje prace :peace:
 
A i mi się podoba :)Nie każda praca żeby była ciekawa musi od razu być bardzo dopracowana :) Zgadzam się jednak że tło za bardzo wywołuje skojarzenia religijne, ale ogólnie podoba mi się prostota pracy :)Sama wiem co znaczy zaczynać zabawę z tabletem, i jak trudno na początku przyzwyczaić się do nowych technik, ale zapewniam że z czasem, po wielu godzinach ćwiczeń idzie naprawdę coraz lepiej :)A może masz jakieś prace ołówkowe? Bo zakładam że nie od razu postanowiłeś ćwiczyć rysunek na tablecie, i poprzedziłeś to próbami kartkowymi ;)
 
Mnie też się podoba. Jak dla mnie Może być św. Geralt :angel: Ładne, ciekaw jestem, jakie będą następne prace. Wiadomo, że na początku nie zawsze wszystko idzie gładko i przyjemnie. Życzę powodzenia i już z niecierpliwością czekam na coś nowego ;)
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Hmm... w Anglii jest Kościół Rycerzy Jedi i kupa ludzi jest w tym Kościele zapisana ( :D ), więc czemu nie otworzyć w Polsce nowego Kościoła? ;D
 
niestety nie ma tu tabletu, wszystko jest zrobione za pomocą punktów kontrolnych, na tablet jeszcze mnie nie stac, zakupie go na wakacjach.. pracowalem wyłącznie myszką
 
Oj..zasugerowałam się widać postem Iwony ..bardzo więc przepraszam :)Na tablecie faktycznie trudno na początku..ale myszką to już w ogóle ;)Ponawiam zapytanie co do prac odręcznych kartkowych ;)
 
nie rysuje ołówkiem rysuje za to z pasją długopisem :) karykatury ludzi, zwlaszcza na wykladach - moje ilustracje wędrują zazwyczaj po calej sali wywołując salwy śmiechu i dezorganizując zajęcia :teeth:
 
Mnie się ten Wiesiek podoba. Może z włosami bym coś zrobił - zaznaczył jakoś pasma włosów czy coś. I pokaż jakieś karykatury :)
 
Nie każda praca musi wyglądać jak spod pędzla DaVinci, są różne gatunki przecież.Dla mnie to coś pomiędzy komiksem a pop-art, uproszczona kreska.I całkiem fajny rezultat.
 
Ja bym to przerobił na wektorową i spróbował troche dopracować. Spróbuj dodać do tego cienie zrób z tego naprawdę fajną pracę wektorową. Wektory i komiksy mają swój klimat który trzeba czuć i nie każdy umie go docenić.A teraz wejdź pod ten link http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=137&t=672440 i znajdziesz tam takie słowa "Around 70 hours or so painted with a mouse..." I pomyśl czy jesteś w stanie przez około 70 godzin pieścić myszką jedną prace. Jeśli tak to masz moje błogosławieństwo, kopa w tyłek na szczęście i napewno będą z ciebie ludzie ;). Ja odpadłem po 4 : p. Wybierz sobie jakiś cel np w tym tygodniu nauczę się rysować dłonie i poświęć te 70 godzin (to taka przenośnia bo jednak 10h dziennie to przesada ;)) w tygodniu i naucz się tego. A powoli małymi krokami dojdziesz do tego do czego doszli Da Vinci, J.P.Targete i Stan Lee.To miała być mowa motywacyjna która ma za zadanie zachęcić i zmobilizować do pracy. Bo czasem trzeba kogoś zachęcić, kopnąć w tyłek albo poddać terapi wstrząsowej żeby coś się w nim ruszyło
 
Twoje praca Wilku bardzo mi się podoba, ładnie zrobiona, a tło pal licho.Hm..wytłumaczy mi ktoś co to Tablet, bo nie wiem?
 
Przepraszam za nieskorzystanie z tych jakże ważnych stron internetowych, nie wiem co mnie napadło.Wilku, masz fajne prace, ładnie zrobione, chyba nie zamierzasz poprzestać na tym, co tu zaprezentowałeś?Czekam z niecierpliwością na kolejne.
 
To mój komentarz do zaniechania prac nad Konsolowym Wiedźminem przez CD Project. Przepraszam za brak wykonczenia pracy, ale chodzilo mi glownie o jego symbolike. ZXa jakis czas umieszcze finalną wersje, którą podmienie z tą kopią roboczą
 
Fajne, fajne. Skoro rysujesz w takiej formie, mógłbyś poćwiczyć np.: krótkie formy komiksowe, będące komentarzami właśnie. Bylebyś nie założył stronki z internetowym komiksem ^^
 
tak, staram sie, ale nie mam wiele cierpliwosci do bawienia sie krzywymi.. ;/ czekam na tablet, ktory bedzie dla mnie krokiem milowym w tworzeniu artow. Z krzywymi jest tyle skrupulatnej roboty, ze nie chce mi sie konczyc rozpoczetych prac
 
Top Bottom