Far Cry

+
a w Assassin's Creed II po włosku, kwestia języka była przemilczana.
Ja dla klimatu grałem w AC2 po włosku z angielskimi napisami (trochę dysonans się robił we fragmentach współczesnych, ale mniejsza o to). Szkoda, że nie dało się tego powtórzyć w Revelations. Ale już pewnie w Unity teoretycznie można grać po francusku.
 
Ale już pewnie w Unity teoretycznie można grać po francusku.

Można, ale to jest tak samo jak z dwójką czyli w całości po francusku. To nie jest tak jak w trójce gdzie rozmawiają po angielsku, a potem trafiamy do indiańskiej wioski i zmienia się język podczas rozmowy z tubylcami.
 
Ale pewnie wątek współczesny i tak się dzieje w Abstergo w Montrealu? Czyli francuski nadal się komponuje. W AC2 było gorzej, bo Desmond, Shawn i Rebeka raczej pomiędzy sobą by po włosku nie gadali.
 
Nowy użytkownik Helixa czyli nasze alter ego może być kim chce (w domyśle to my nim jesteśmy), ale Bishop raczej nie wygląda mi na Francuzkę, tym bardziej, że w kolejnej części musiałby się zmienić w Brytyjkę :p Co do samego miejsca akcji to nie pamiętam czy w ogóle było to wyjaśnione, ale raczej nie jest to już siedziba Ubisoftu jak w Black Flag.

W sumie to trochę już odchodzimy od tematu Far Cry'a więc z ewentualną proponuję przenieść się tutaj :p
 
http://www.eurogamer.pl/articles/2016-01-07-znamy-wymagania-sprzetowe-far-cry-primal-na-pc
Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i3-550 lub AMD Phenom II X4 955
RAM: 4 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5770 (1 GB VRAM)
Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i7-2600K lub AMD FX-8350
RAM: 8 GB
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 280X
Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca
[video=youtube;jhv3Jq6O-nw]https://www.youtube.com/watch?v=jhv3Jq6O-nw[/video]

ponownie dostaniemy tego samego FC ze znanymi mechanizmami tylko w innej epoce...
No pewnie. Nie. Nie tak.
- no to wczas.
 
Last edited:
Bez szału, liczyłem że to będzie coś lepszego a tu wygląda że ponownie dostaniemy tego samego FC ze znanymi mechanizmami tylko w innej epoce...
 
A mi sie nowa koncepcja bardzo podoba, koniec ze strzelaniem - czas na polowanie :D Zawsze to cos nowego, wymagania tez nawet znosne a patrzac, ze to gra ubisoftu lepiej, ze sa tak małe bo przynajmniej (chyba) nie bedzie sie trzeba bac o optymalizacje
 
(...)wymagania tez nawet znosne a patrzac, ze to gra ubisoftu lepiej, ze sa tak małe bo przynajmniej (chyba) nie bedzie sie trzeba bac o optymalizacje

Nie bój się... do premiery zdążą jeszcze "naprawić" ;) .

A poważnie - silnik (modyfikacja Dunia Engine używanego do FC2) oraz konsole trzymają w ryzach wymagania PC (jak również postęp graficzny). Tak więc jak komuś znośnie chodził FC3, nie powinien się dziwić, że FCP również sprawnie pomyka. Sądzę jednak, że zieloni dołożą wsparcie dla swojego futerka i gra spokojnie pozarzyna nawet karty pokroju GTX 980.
 
 
Oprawa równie prymitywna jak rozgrywka? :p Rozumiem o co chodziło, ale to raczej niefortunny dobór słów :D
 
Niektórzy twórcy cały czas robią gry z "prymitywną oprawą" audio-wideo ale chyba nie do końca zamierzenie :teeth: ...
 
Mnie ciekawi jaka będzie długość gry bo cena jakby nie patrzeć jest stosunkowo niska. Czyżby to było coś pokroju Blood Dragon ?
 
Pierwsze wrażenia

---------- Zaktualizowano 20:08 ----------

Ogrywam teraz jedynego FC w jakiego nigdy nie grałem a mianowicie FC2. I mam pytanie, spotkał się ktoś z was z takim problemem że npc wykonują dziwne ruchy jak np. lewitują w powietrzu, skaczą na niewyobrażalne wysokości, poruszają się z dużą prędkością w prawo i lewo itd.? Nie wiem czy to jakiś ogólny bug czy jak xD I druga sprawa, jak tutaj są oznaczone misje główne, to są wszystkie te w głównym mieście a reszta to poboczne? Zależy mi tylko na głównej fabule.
 
Top Bottom